BRAAS

BRAAS

Німеччина
Німеччина
Braas є частиною найбільшої європейської групи компаній BMI, яка з 2018 року об'єднала в собі такі бренди як ICOPAL (бітумна черепиця), Monier (французька керамічна черепиця), Braas (німецька керамічна черепиця і цементно-піщана черепиця). На європейському ринку цей бренд давно посідає місце серед лідерів. В Україні до недавнього часу постачалась тільки продукція, вироблена під брендом Braas. Але з недавнього часу і французька черепиця Braas Monier доступна до замовлення. Традиційно до якості німецької черепиці претензій практично не буває. Високий ступінь відповідальності за результат і багаторівнева система контролю якості виділяє Braas серед конкурентів. Цементно-піщана черепиця під цим брендом вважається лідером ринку. Найбільш передові та інноваційні рішення виходять на ринок с заводів цієї компанії. Французький же асортимент черепиці радує багатою середземноморською колекцією, дрібноформатною черепицею за дуже комфортною ціною і традиційної марсельської формою.
показати усе
сховати

Що виготовляє компанія

Керамічна черепиця BRAAS

Напевно найвідоміший бренд керамічної черепиці в Україні. До бренду BRAAS належить також французька компанія Monier, яка в свою чергу входить в масштабну групу компаній BMI. Черепиця виготовляється на заводах Франції та Німеччини. На сьогоднішній день BRAAS це бренд номер один в Європі за обсягами продажів. З появою можливості замовляти продукцію французької лінійки товарів, будинок будь-якого архітектурного стилю тепер можна укомплектувати черепицею BRAAS.

Цементно-піщана черепиця BRAAS

Цементно-піщана черепиця BRAAS є екологічно чистим покрівельним матеріалом, що не робить шкідливого впливу на організм людини. До складу цементно-піщаної черепиці входить цемент, пігменти і кварцовий пісок. Під час виготовлення важливим є правильне співвідношення води і цементу. Неправильна пропорція може привести до утворення вапняного нальоту на поверхні. Змішування цих інгредієнтів утворює бетон, який має особливу твердістю і щільністю. Але нехай вас слово бетон не не жахає. Бетон звично оточує нас вдома і на вулиці, на роботі і під час відпочинку. Тому нічого поганого у тому, щоб покрівля була з бетоних інгридиєнтів не має. Така покрівля, значно дешевше керамічної черепиці, за рахунок більш низької ціни на конькову, вентиляційну та бічну черепиці.

Наші контакти

Офіс у Київі

м. Київ,

Петропавлівська 14-Е, ТЦ "ДІАМАНТ"

Робочий час: Пн-Сб 8:30-18:30
на картi

Офіс в Одесі

м. Одеса,

Чорноморського Козацтва, 80, оф.1

Робочий час: Пн-Пт 9:00-18:00
на картi