Olfry

Olfry

Німеччина
Німеччина
Що можна встигнути за сто з гаком років? Німецька компанія Olfry з 1907 року вдосконалювала технології виробництва і створила матеріал, який відповідає майже будь-яким запитам: від реконструкції причалу до побудови сучасного торгового центру. Візитна картка Olfry - класична червона цегла. Це улюблений вибір архітекторів, перед якими стоїть завдання побудувати будинок в дусі минулого століття або затишний заміський особняк. Знаменитий червоний колір обумовлений високим вмістом заліза в глиняних кар'єрах Фехти, де зосереджено виробництво. Всього в Olfry 44 відтінка цегли та клінкеру в 5 колірних серіях, і всі вони розкриваються при природному освітленні. Olfry не використовує у виробництві барвники, тому колір цегли - це колір самого матеріалу, який не вицвітає через дії агресивного зовнішнього середовища. Компанія постійно розширює не тільки колірну гамму продукту, але і вибір текстур. На заводах компанії виробляється цегла ручного формування, цегла обсипана кварцовим піском або шліфована водою. Результати можуть бути найнесподіванішими: наприклад, в серії Borke на поверхні цегли вдалося імітувати дерев'яну кору. Одне з досягнень Olfry - технологія молекулярного просочення, яка захищає поверхню цегли від білих плям (висолів), що виникають через вологість. Причому, така процедура не позбавляє цегли повітропроникності: під час дощу вона мокне, а після, природним чином висихає. Цегла і клінкер Olfry настільки міцні, що виробник рекомендує їх для будівель в районах з розповсюдженням графіті. Написи не заподіють шкоди матеріалу: їх можна буде видалити без збитку для фасаду, наприклад, струменем теплої води під високим тиском. Olfry також спеціалізується на клінкерній бруківці. Компанія говорить про майже вічний терміні її служби, скромно посилаючись на цегляні дороги античності, що чудово збереглися до наших днів. Цеглу Olfry замовляють в будь-які регіони і країни, але особливо її люблять в Північній Німеччині і Голландії, тобто в місцях з вологим і досить холодним кліматом. Там, цегляні будинки з використанням Olfry відмінно переносять негоду, утримують тепло і створюють приємний мікроклімат всередині будівель. Схожий клімат поступово формується і в Україні, тому використання вже перевірених метаріалів набуває нового змісту. За словами представників компанії, кращий варіант використання цегли - технологія багатошарової стіни. Зовнішня стіна з цегли Olfry захищає від погодних умов, а внутрішня забезпечує тепло- і шумоізоляцію. Але якщо стіна одношарова то тоді її можна облицювати клінкерною плиткою Olfry. Вона кріпиться на теплоізоляційну систему будівлі і виглядає як справжній цегляний фасад. Так що, обираючи серед різноманіття виробників, зупиніть свою увагу на Olfry. Воно того варте.
показати усе
сховати

Що виготовляє компанія

Плитка ручного формування Olfry

Якщо ви хочете більше дізнатися про плитку ручного формування Olfry, переходьте за посиланням Детальніше. Якщо готові робити замовлення, переходьте до Каталогу і обирайте свій товар. Після замовлення з вами зв'яжеться менеджер для організації доставки.

Цегла ручного формування Olfry

Якщо ви хочете більше дізнатися про цеглу ручного формування Olfry, переходьте за посиланням Детальніше. Якщо готові робити замовлення, переходьте до Каталогу і обирайте свій товар. Після замовлення з вами зв'яжеться менеджер для організації доставки.