Продаж клінкерної цегли MUHR

Продаж клінкерної цегли MUHR

Виберіть клінкерну цеглу MUHR в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

4 найпопулярніших формата клінкерної цегли MUHR в Україні

Більше 50 кольорів клінкерної цегли MUHR

Великий шоу-рум просто неба

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу клінкерну цеглу MUHR вже зараз

Можливість побачити вашу клінкерну цеглу MUHR вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити просто неба, при природному освітленні, більше сотні покрівельних та фасадних матеріалів, та, зокрема, клінкерну цеглу MUHR. Підібрати кольори водостічної системи та підшивки звісів. З'ясувати для себе гармонічне поєднання фасаду та покрівлі.

Максимально повний розрахунок кошторису MUHR

Максимально повний розрахунок кошторису MUHR

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок клінкерної цегли MUHR з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по замовленню. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність кваліфікованих майстрів

Наявність кваліфікованих майстрів

Майстри з укладання клінкерної цегли MUHR, яких може порекомендувати Terizo, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії - підрядника і мають знання і досвід, для монтажу плитки ручного формування.

Бюджет закупівлі клінкерної цегли MUHR

Якщо ви цікавитесь клінкерною цеглою MUHR для вашого будинку чи інтер'єру, пропонуємо зробити розрахунок кошторису в будь-якому з брендів, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону, для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

Клінкерна цегла MUHR

Клінкерна цегла MUHR - це цегла, який обпалюється при високій температурі від 1200 градусів. Через низьку здатність до водопоглинанню (близько 2-5%) така цегла вкрай морозостійкий. Крім того, має гранично високий межа міцності при стисненні і стійкий проти кислот і лугів. Також, така цегла задовольняє високим вимогам звукоізоляції. На основі своєї вогнестійкості придатний навіть для будівництва печі. MUHR постійно нарощує масштаби виготовлення продукції за рахунок грамотної модернізації виробництва. Починалася вона колись з заміни вугільного палива в печах на газ і використання спеціально розроблених форм для пресування цегли. В останні роки завод модернізував навіть технологію формування, а в цехах встановили найсучасніші сушильні лінії, які повністю відповідають міжнародним екологічним стандартам. Цегла проводиться таким способом: заготовки цегли сушаться при заданої вологості і температурі період часу, оптимальний для кожного виду виробів. Режим строго контролюється електронною апаратурою і регулюється в автоматичному режимі, від якого залежить якість і зовнішній вигляд виробів. Випал триває протягом півтори доби. Кожен правильно витриманий етап сприяє формуванню унікальних характеристик клінкерної цегли. В процесі виробництва кожен етап строго контролюється силами власної лабораторії. А для збереження цілісності цегли під час його зберігання та транспортування на піддонах кожен новий шар пересипається очищеним піском.
Фасад облицьований клінкером забезпечує його надійність протягом довгого часу і не вимагає ніякого додаткового догляду, залишаючись завжди в чудовому вигляді.

про матеріал

На фото ви можете побачити приклади використання клінкерної цегли MUHR в інтер'єрі та екстер'єрі

Cпоживчі характеристики

Вкладання клінкерної цегли MUHR

Вкладання клінкерної цегли MUHR

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з монтажу залиште ваш номер телефону

Наші контакти

Офіс у Київі

м. Київ,

Петропавлівська 14-Е, ТЦ "ДІАМАНТ"

Робочий час: Пн-Сб 8:30-18:30
на картi

Офіс в Одесі

м. Одеса,

Чорноморського Козацтва, 80, оф.1

Робочий час: Пн-Пт 9:00-18:00
на картi