Цегла ручного формування Nelissen

Цегла ручного формування Nelissen

Виберіть цеглу ручного формування Nelissen в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

Підтримуємо цеглу ручного формування Nelissen в наявності на складі

Більше 100 варіантів моделей та кольорів цегли Nelissen

Великий шоу-рум просто неба

Ціни та опис усього асортименту цегли ручного формування NELISSEN

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу цеглу ручного формування Nelissen вже зараз

Можливість побачити вашу цеглу ручного формування Nelissen вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити просто неба, при природному освітленні, більше сотні покрівельних та фасадних матеріалів, та, зокрема, цеглу ручного формування Nelissen. Підібрати кольори водостічної системи та підшивки звісів. З'ясувати для себе гармонічне поєднання фасаду та покрівлі.

Максимально повний розрахунок

Максимально повний розрахунок

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок цегли ручного формування Nelissen з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по замовленню. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність кваліфікованих майстрів

Наявність кваліфікованих майстрів

Майстри з укладання цегли ручного формування Nelissen, яких може порекомендувати Terizo, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії - підрядника і мають знання і досвід, для монтажу плитки ручного формування.

Бюджет закупівлі цегли ручного формування Nelissen

Якщо ви цікавитесь цеглою ручного формування Nelissen для вашого будинку чи інтер'єру, пропонуємо зробити розрахунок кошторису в будь-якому з брендів, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону, для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

Цегла ручного формування Nelissen

Глина, яку видобувають у кар'єрі Nelissen у регіоні Кесельт, називається льосом. Льос - це тонкий пил, який утворився на поверхні ґрунту в епоху льодовикового періоду. По суті, слово "льос" у перекладі означає "пухкий грунт".
Це і є сировина, яка використовується для виробництва цегли ручного формування Nelissen.
У кар'єрі є різні шари льосу: сірий, жовтий, рожевий і червоний. Видобута сировина доставляється на завод Nelissen Brickworks, де вона піддається очищенню. Мінерали та хімічні речовини додаються лише в окремих випадках, наприклад, для виробництва цегли з додаванням марганцю. За допомогою конвеєра глина передається з дозатора у змішувач і додається вода для досягнення оптимальної пластичності матеріалу.
За старих часів при виготовленні цегли обсипану піском глину поміщали у форму. Після видалення надлишків матеріалу форму перевертали та піднімали. У компанії Nelissen Brickworks профільна цегла, як і раніше, виготовляється саме цим методом. Але, за винятком окремих спецзамовлень, виробництво цегли ручного формування повністю автоматизовано. Сучасне обладнання успішно повторює дії старих майстрів. Крім того, роботи можуть виробляти близько 8 різних відтінків продукції одночасно.
В результаті такої роботи створюється типова цегла ручного формування з нерівною поверхнею, різними відтінками кольорів і обробкою піском. Вода у ній повністю випаровується. Це випаровування відбувається в сушарках з автоматизованим контролем відповідно до програми для конкретного типу глини та розміру цегли. Це дуже важливий момент, оскільки сушка повинна відбуватися швидко і рівномірно. Після закінчення сушки в період від 24 до 48 годин, залежно від товщини цеглини, продукція відправляється в піч. Висушена цегла ручного формування укладається в певному порядку за допомогою автоматизованого обладнання на пічну вагонетку. Випалення визначає якість цегли ручного формування. Виробництво Nelissen обладнане повністю автоматизованими печами. За допомогою автоматики здійснюється безперервний моніторинг параметрів випалу який триває три дні в печі довжиною понад 100 метрів та шириною 7 метрів. Весь цикл випалу та параметри роботи печі контролюються за допомогою комп'ютера. В результаті виходить цегла понад 80 відтінків. Завдяки автоматизації та контролю, продуктивність заводу Nelissen 185 млн. цегли на рік.

про матеріал

На фото ви можете побачити приклади використання цегли ручного формування в інтер'єрі та екстер'єрі

Монтаж цегли ручного формування Nelissen

Монтаж цегли ручного формування Nelissen

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з монтажу залиште ваш номер телефону