Цегла ручного формування Rijswaard

Цегла ручного формування Rijswaard

Виберіть цеглу ручного формування Rijsward в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер для організації візиту в наш шоу-рум:

Підтримуємо цеглу Rijsward в наявності на складі

Більше 40 варіантів моделей та кольорів цегли Rijsward

Великий шоу-рум просто неба

Ціни та опис усього асортименту цегли ручного формування Rijsward

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу цеглу ручного формування Rijsward вже зараз

Можливість побачити вашу цеглу ручного формування Rijsward вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити просто неба, при природному освітленні, більше сотні покрівельних та фасадних матеріалів, та, зокрема, цеглу ручного формування Rijsward.

Максимально повний розрахунок

Максимально повний розрахунок

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок цегли ручного формування Rijsward з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по замовленню. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність кваліфікованих майстрів

Наявність кваліфікованих майстрів

Майстри з укладання цегли ручного формування Rijsward, яких може порекомендувати Terizo, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії - підрядника і мають знання і досвід, для монтажу плитки ручного формування.

Бюджет закупівлі цегли ручного формування Rijsward

Якщо ви цікавитесь цеглою ручного формування Rijsward для вашого будинку чи інтер'єру, пропонуємо зробити розрахунок кошторису в будь-якому з брендів, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону, для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

De Rijswaard - цегла з Голандії

Цегельний завод De Rijswaard виробляє цеглу ручного формування для будівництва приватних будинків та комерційних об'єктів з 1900 року. У районі розташування заводу знаходиться багато річок і він багатий на глину високої якості. У період промислової революції та зростання населення попит на цеглу зріс, а завод De Rijswaard став одним із найуспішніших, інноваційних та стабільних виробників у Нідерландах. Завод De Rijswaard ретельно та з особливою ретельністю зберігає історію та традиції європейської культури у виробництві фасадної цегли. До теперішнього часу De Rijswaard накопичив у своєму асортименті понад 100 типів цегли різних кольорів та розмірів. Загальний обсяг виробництва облицювальної цеглини De Rijswaard досягло 120 000 000 штук на рік. За більш ніж 100 річну історію продукція підприємства стала широко відома та популярна у Великій Британії, Німеччині, Бельгії та Голландії. Багаті, насичені кольори як окремо, так і в поєднанні дозволяють пофарбувати будинок яскравою індивідуальністю. Застосування продукції De Rijswaard обмежене лише вашою фантазією. Історичні палаци, житлові будинки, адміністративні та культові споруди, торгові комплекси, павільйони, альтанки, паркани — у всіх випадках цегла De Rijswaard стає добротним та природним одягом. Цегла успішно протистоїть агресивному зовнішньому середовищу. Він також підкреслює капітальність будівель, їх нерозривний зв'язок зі світовою архітектурною традицією. Створена цегла вручну є ідеальним рішенням для фасаду будинку, для інтер'єру або прикраси каміна і навіть винного льоху. Дух старої та доброї Європи найбільш просто відчути у себе вдома використовуючи голтовану (зістарену) цеглу.

про матеріал

На фото ви можете побачити приклади використання цегли ручного формування Rijsward

Монтаж цегли ручного формування Rijsward

Монтаж цегли ручного формування Rijsward

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з монтажу залиште ваш номер телефону