Вентильований фасад з алюмінію

Вентильований фасад з алюмінію

Виберіть вентильований фасад PREFA в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

40 років гарантії на колір та покриття

Поставляємо вентильовані фасади PREFA по всій Україні

Наявність на складі

Ціни та опис усього асортименту вентфасаду з з алюмінію PREFA

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити ваш вентфасад PREFA вже зараз

Можливість побачити ваш вентфасад PREFA вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, вентильований фасад PREFA. Підібрати кольори водостічної системи та підшивки звісів. З'ясувати для себе гармонічне поєднання фасаду та покрівлі.

Максимально повний розрахунок кошторису вентфасаду PREFA

Максимально повний розрахунок кошторису вентфасаду PREFA

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок кошторису вентильованого фасаду PREFA з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат бюджету будівництва. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних монтажників

Наявність штатних монтажників

Монтажники вентильованих фасадів PREFA, що працюють під брендом Terizo, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Розрахунок бюджету вентфасаду PREFA

Якщо ви цікавитесь вентфасадом з алюмінію PREFA для вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Після замовлення з вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей

PREFA - австрійський алюміній для фасадів та дахів

Почнемо мабуть, з головних запитань - яка гарантія на колір і покриття і яка гарантія на виріб?
PREFA - гарантує 40 років заводської гарантії на колір і полімерне покриття алюмінію. Це єдиний виробник що надає таку гарантію. Колір і полімерне покриття продуктів PREFA не реагує на будь-які впливи навколишнього середовища, тому можлива така гарантія - найкраща в класі!
Також PREFA - гарантує 40 років заводської гарантії на основу свого продукту - алюміній. Сплав алюмінію PREFA настільки надійний і не схильний до корозії, що концерн і тут пропонує 40 років заводської гарантії. Кращу серед виробників матеріалів цього класу!
PREFA - концерн з історією, який існує більше 70 років. Слоган компанії "A roof as strong as a bull" - "Дах міцний, як бик" якнайкраще характеризує продукцію PREFA. Алюміній з винятковою стійкістю і довговічністю - головне завдання австрійців.
Історія PREFA почалася в епоху повоєнного відновлення Німеччини. Зруйнована Європа потребувала якнайшвидшого відновлення і для цього були потрібні будівельні матеріали. Винахідник бляхар Алоїс Гедлі шукав нові матеріали для створення міцних, довговічних і легких дахів. Він довго експериментував у своїй майстерні з різними металами і був вражений можливостями алюмінію. Метал здивував його своєю м'якістю і можливістю його трансформацій за допомогою інструментів. Гедлі сфокусувався на алюмінії і, нарешті, виготовив черепицю методом штампа, яка була легкою і одночасно з тим міцною і не крихкою, як традиційна керамічна черепиця. Яка була до тогож і дуже важкою, що вимагало потужних і дорогих покрівельних конструкцій. Так народилася нова епоха в покрівлях. До сих пір в Зальцбурзі можна зустріти покрівлі, накриті першими виробами PREFA. Особлива перевага Prefa це великий вибір різних опрацьованих архітектурних рішень і вузлів, технічна підтримка заводу, мануали і повна комплектація. Це дає можливість архітектору сфокусуватися на головному, а не думати про деталі.
Основний асортимент PREFA це десять видів рішень для покрівлі та фасаду. Це дає необмежені можливості для архітектури. Кожен варіант може застосовуватися і на покрівлі і на фасаді, а всього усіх варіацій c урахуванням кольорів більше 150.

про матеріал

Фото готових будинків з вентильованим фасадом PREFA

Переваги

Переваги

  • алюмінієвий сайдинг кращий за сталевий у плані зручності монтажу та реалізації складних художніх ідей;
  • сайдинг із алюмінію краще переносить корозію, ніж сталевий;
  • фасад з алюмінію можна пофарбувати у будь-який колір;
  • граничні температури не впливають на властивості фасада;
  • алюмінієве покриття легко чистити, не потрібен постійний догляд у процесі експлуатації;
  • такий матеріал не видає шуму за температурних зрушень;
  • алюмінієвий фасад жодним чином не схильний до впливу вологого солоного повітря, що дає можливість використовувати його навіть на морському узбережжі.

Недоліки

  • Головний недолік обумовлений низькою пружністю алюмінію: сильний удар може обернутися вм'ятиною, яку неможливо усунути.
Недоліки

Cпоживчі характеристики

Вага м2 від 1,9 до 4,5 кг/м2
Строк служби від 40 до 70 років

Монтаж вентильованого фасаду PREFA

Для того щоб клієнти не витрачали час і нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при покупці вентильованого фасаду PREFA в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити монтаж цього матеріалу фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість об'єктів, яке нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і Ваша гарантія того, що ви отримаєте надійний та якісний вентфасад PREFA. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтований нашими фахівцями, перевірений технаглядом і переданий замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Отримати консультацію по монтажу вентфасаду PREFA

Отримати консультацію по монтажу вентфасаду PREFA

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону