Вентильований фасад з титан-цинку

Вентильований фасад з титан-цинку

Виберіть вентильований фасад Rheinzhink в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

70 років служби титан-цинку Rheinzhink

Поставляємо вентильовані фасади Rheinzhink по всій Україні

Наявність на складі

Зверніть увагу на:

Можливість побачити ваш вентфасад Rheinzhink вже зараз

Можливість побачити ваш вентфасад Rheinzhink вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, вентильований фасад Rheinzhink. Підібрати кольори водостічної системи та підшивки звісів. З'ясувати для себе гармонічне поєднання фасаду та покрівлі.

Максимально повний розрахунок кошторису вентфасаду Rheinzhink

Максимально повний розрахунок кошторису вентфасаду Rheinzhink

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок кошторису вентильованого фасаду Rheinzhink з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат бюджету будівництва. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних монтажників

Наявність штатних монтажників

Монтажники вентильованих фасадів Rheinzhink, що працюють під брендом Terizo, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Розрахунок бюджету вентфасаду Rheinzhink

Якщо ви цікавитесь вентфасадом з титан-цинку Rheinzhink для вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Після замовлення з вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей

Вентильовані фасади Rheinzhink

RHEINZINK - це сплав цинку, отриманого електролітним способом з чистотою до 99,995% та чітко визначеними частками міді та титану. У єдиному безперервному робочому процесі сировина плавиться, розливається, розкочується і поступово намотується в рулони.
Фасад титан-цинк RHEINZINK із листового матеріалу має унікальні особливості. Хімічний склад поверхні зумовлює природне утворення патини – антикорозійного шару. Це відбувається з часом після монтажу навісної системи з листового матеріалу титан-цинк. В окремих випадках виробники стимулюють її визрівання у заводських умовах. Листовий матеріал титан-цинк, що використовується у фасаді RHEINZINK, є безпечним для здоров'я.
Фасади, виконані з титан-цинку, відмінно переносять різні температурні та погодні коливання. Однорідність матеріалу та ідеальна сумісність усіх елементів забезпечують бездоганно надійну експлуатацію фасадів протягом усього життєвого циклу.

про матеріал

Фото готових будинків з вентильованим фасадом Rheinzhink

Переваги

Переваги

  • Натуральна, що не потребує обслуговування патина;
  • Цікаве поєднання з іншими натуральними матеріалами;
  • 100% властивостей без втрати якості під час вторинної переробки;
  • Якість "made in Germany".

Cпоживчі характеристики

Термін служби від 50 до 100 років

Монтаж вентильованого фасаду Rheinzhink

Для того щоб клієнти не витрачали час і нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при покупці вентильованого фасаду Rheinzhink в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити монтаж цього матеріалу фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість об'єктів, яке нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і Ваша гарантія того, що ви отримаєте надійний та якісний вентфасад Rheinzhink. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтований нашими фахівцями, перевірений технаглядом і переданий замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Отримати консультацію по монтажу вентфасаду Rheinzhink

Отримати консультацію по монтажу вентфасаду Rheinzhink

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону