Клінкерна бруківка MUHR

Клінкерна бруківка MUHR

Виберіть клінкерну бруківку MUHR в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

Найбільший вибір клінкерної бруківки MUHR в Україні

Більше 20 кольорів клінкерної бруківки MUHR

Великий шоу-рум просто неба

Ціни та опис усього асортименту клінкерної бруківки

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу клінкерну бруківку MUHR вже зараз

Можливість побачити вашу клінкерну бруківку MUHR вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити просто неба, при природному освітленні, більше сотні покрівельних та фасадних матеріалів, та, зокрема, клінкерну бруківку MUHR.

Максимально повний розрахунок кошторису MUHR

Максимально повний розрахунок кошторису MUHR

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок клінкерної бруківки MUHR з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по замовленню. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність кваліфікованих майстрів

Наявність кваліфікованих майстрів

Майстри з укладання клінкерної бруківки MUHR, яких може порекомендувати Terizo, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії - підрядника і мають знання і досвід, для монтажу плитки ручного формування.

Бюджет закупівлі клінкерної бруківки MUHR

Якщо ви цікавитесь клінкерною бруківкою MUHR для вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону для зв'язку з менеджером

Клінкерна бруківка MUHR

Німецький завод Klinkerwerke Muhr має потужність виробництва до 20 млн. клінкерної бруківки на рік. Колекція тротуарної цеглини (так ще називають бруківку) більше 20 видів різних відтінків. Німецькі виробники взагалі не любителі розпорошуватися великим асортиментом кольорів, на відміну від своїх італійських чи іспанських колег. Складські запаси заводу в середньому перебувають на рівні 10 тис. м2, що дозволяє дуже оперативно працювати із замовленнями будь-якого обсягу. 2004 року Майк Мур, який є представником сімейного бізнесу у третьому поколінні, обійняв посаду технічного директора. Таким чином якість продукції цього сімейного бренду не знижується вже котрий рік. На заводі систематично відбувається модернізація обладнання та технологій виробництва. Ну і так би мовити - немає межі досконалості, тому постійний контроль якості глини питання номер один. У 2000 році було проведено заміну всіх пічних машин на сушильні апарати, що вкотре підвищило і без того високу якість продукції. Технологія виробництва: бруківка Muhr виробляється при високих температурах з додаванням дрібнозернистого кварцу та глибокозалягаючої глини жовтого та червонуватого відтінків.
Доза кварцу допомагає створити протиковзну поверхню тротуарної цеглини, але повинна бути дуже строго дозована, тому що якщо додати багато кварцу бруківка втратить міцність і буде ламатися. Крім цього, поверхня бруківки ще перед випалом обробляється спеціальними щітками, які роблять її шорсткою та наносять дрібні подряпини. Саме завдяки цьому, бруківку часто можна зустріти навколо басейнів, де потрібна поверхня, що не ковзає. Для випалу бруківки завод Muhr використовує природний газ. При виробництві не використовуються барвники та пластифікатори, а температура випалу досягає 1300С. Також, невеликим ноу-хау виготовлення бруківки Muhr є використання вакуумної технології, при якій тротуарна цегла не має повітряних прошарків та бульбашок. В результаті такої кропіткої роботи - клінкерна бруківка Muhr має відмінну морозостійкість у понад 300 циклів та низьке водопоглинання, максимум 3-4%. А міцність продукції цього німецького виробника досягає марки М-1000.

про матеріал

На фото ви можете побачити приклади використання клінкерної бруківки MUHR

Вкладання клінкерної бруківки MUHR

Вкладання клінкерної бруківки MUHR

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з монтажу залиште ваш номер телефону

Наші контакти

Офіс у Київі

м. Київ,

Петропавлівська 14-Е, ТЦ "ДІАМАНТ"

Робочий час: Пн-Сб 8:30-18:30
на картi

Офіс в Одесі

м. Одеса,

Чорноморського Козацтва, 80, оф.1

Робочий час: Пн-Пт 9:00-18:00
на картi