Керамічна черепиця BRAAS

Керамічна черепиця BRAAS

Виберіть керамічну черепицю BRAAS в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

Підтримуємо наявність BRAAS на складі

Поставляємо BRAAS по всій Україні

Великий шоу-рум просто неба

Ціни та опис усього асортименту керамічної черепиці Braas

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу покрівлю BRAAS вже зараз

Можливість побачити вашу покрівлю BRAAS вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, керамічну черепицю BRAAS. Підібрати кольори водостічної системи та підшивки звісів. З'ясувати для себе гармонічне поєднання фасаду та покрівлі.

Максимально повний розрахунок кошторису BRAAS

Максимально повний розрахунок кошторису BRAAS

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок кошторису керамічної черепиці BRAAS з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo з керамічною черепицею BRAAS, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі керамічної черепиці BRAAS

Якщо ви цікавитеся керамічною черепицею BRAAS, як покрівельним матеріалом для Вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з розрахунку кошторису, залиште Ваш номер телефону

Керамічная черепиця BRAAS

Керамічна черепиця BRAAS виробляється з гончарної глини з додаванням різних пластифікаторів, які полегшують подальший процес формування черепиці. Для преміальних моделей використовується високоякісна глина декількох різновидів з кращих родовищ. Після так званого "відпочинку" глини і закінчення процесу гасіння вапняних вкраплень глину відправляють в екструдер, після якого отримані черепки піддають обжигу. Черепиця після випалу має насичений червоно-коричневий колір, а кольори і відтінки досягаються за допомогою процесу ангобування. На сьогодні в лінійці керамічної черепиці BRAAS присутні кілька різновидів поверхні: натуральний червоний, ангоб матовий, глазур і топ-глазур (глянцеві поверхні). Керамічна черепиця BRAAS має ряд безумовних переваг - виготовляється в Європі (Німеччина, Франція) з екологічно чистої природної глини. Має хороший асортимент ккольорів і моделей. Керамічна черепиця BRAAS має високу щільність і низьке водопоглинання, відмінно переносить різкі перепади температур, які характерні для нашого регіону.

про матеріал

Фото готових будинків з керамічною черепицею BRAAS

Переваги

Переваги

Керамічна черепиця відома так давно, що здавалося б, що ще можна сказати про її переваги. Алетим не менш, давайте спробуємо ще раз їх сформулювати.

  • екологічність

  • ремонтопридатність

  • довговічність

  • підвищена звукоізоляція

  • створення правильного мікроклімату під покрівлею

  • велика різноманітність кольорів і форм

  • гарантія та підтверджений часом термін служби матеріалу

Недоліки

Основним недостататком Braas більшість замовників продовжує вважати вартість керамічної черепиці, але треба розуміти, що технологія виробництва цього матеріалу досить енерегозатратна і означає цей матеріал не може коштувати нижче певного рівня. Другою проблемою ми б не сказали, що це недолік, але тим не менш, з якої зіткнеться покупець керамічної черепиці - це монтаж матеріалу. Робота з Braas вимагає специфіки і знання технологія процесу монтажу і цей момент часто відлякує при виборі кровльного матеріалу. Професійний підрядник по покрівлі вирішить цю проблему.

Недоліки
Висновок

Висновок

Вибираючи керамічну черепицю Braas зверніть увагу, що варіантів моделей у цього виробника багато. Практично будь-який архітектурний стиль, закладений вашим архітектором, можна реалізувати за допомогою керамічної черепиці Braas. Ну а якість цього виробника ніколи не викликало питань. Залишилося зробити вибір.

Cпоживчі характеристики

Кут нахилу покрівлі від 18 до 60 градусів
Вага м2 від 39 до 65 кг
Строк служби від 50 до 70 років
Ціновий диапазон від 380 до 1460 грн/м2

Монтаж керамічної черепиці BRAAS

Для того щоб клієнти не витрачали час і нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при покупці керамічної черепиці BRAAS в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити монтаж цього матеріалу фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість об'єктів, яке нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і Ваша гарантія того, що ви отримаєте надійну, теплу і якісну покрівлю BRAAS. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтований нашими фахівцями, перевірений технаглядом і переданий замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Отримати консультацію по монтажу керамічної черепиці BRAAS

Отримати консультацію по монтажу керамічної черепиці BRAAS

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште Ваш номер телефону

Наші контакти

Офіс у Київі

м. Київ,

Петропавлівська 14-Е, ТЦ "ДІАМАНТ"

Робочий час: Пн-Сб 8:30-18:30
на картi

Офіс в Одесі

м. Одеса,

Чорноморського Козацтва, 80, оф.1

Робочий час: Пн-Пт 9:00-18:00
на картi