Керамічна черепиця Nelskamp

Керамічна черепиця Nelskamp

Виберіть керамічну черепицю Nelskamp в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

Підтримуємо наявність черепиці Nelskamp на складі

Поставляємо Nelskamp по всій Україні

Великий шоу-рум просто неба

Ціни та опис усього асортименту керамічної черепиці Nelskamp

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу покрівлю Nelskamp вже зараз

Можливість побачити вашу покрівлю Nelskamp вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, керамічну черепицю Nelskamp. Підібрати кольори водостічної системи та підшивки звісів. З'ясувати для себе гармонічне поєднання фасаду та покрівлі.

Максимально повний розрахунок кошторису Nelskamp

Максимально повний розрахунок кошторису Nelskamp

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок кошторису керамічної черепиці Nelskamp з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo з керамічною черепицею Nelskamp, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі керамічної черепиці Nelskamp

Якщо ви цікавитесь керамічною черепицею Nelskamp, як покрівельним матеріалом для Вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з розрахунку кошторису, залиште Ваш номер телефону

Nelskamp - черепиця з Німеччини

Покрівля будинку - це архітектурний виклик. У нашому асортименті ви знайдете рішення, що відповідають вашим бажанням. Тому що асортимент Nelskamp такий великий, що може бути використаний в будь-якому архітектурному стилі.
До всієї продукції Nelskamp застосовуються такі принципи: якість і надійність, традиції та інновації. Сертифікація черепиці по найсуворішому в Європі німецькому стандарту якості DINPlus підкреслює високу якість продукції.
Nelskamp завжди задає тенденції: до них відносяться черепиця що самоочищується з низькою кількістю пір "LONGLIFE", екологічно активна поверхня "ClimaLife" і успішне впровадження черепиці великої площі.
Як у фахівців сфері виробництва покрівельних матеріалів, в асортименті Nelskamp є і матеріали, які використовують сонячну енергію, фотоелектричні системи та комбіновані системи для електрики і тепла.
Шість заводів в Німеччині. Тому Nelskamp відчуває себе як вдома по території всієї країни. Виробництво в декількох місцях гарантує, що немає проблем у доставці і логістиці.

про матеріал

Фото готових будинків з керамічною черепицею Nelskamp

Переваги

Переваги

  • високоякісний продукт - незважаючи на те, що виробництво знаходиться на сході Німеччини, сировина для нього надходить із Вестервальда (заходу Німеччини), який століттями славився глиною високої якості. До того ж, готова продукція проходить кілька етапів контролю якості;
  • низький відсоток водопоглинання (2,5%) порівняно з продукцією інших виробників збільшує міцність матеріалу та продовжує термін служби даху загалом;
  • ідеальна геометрія – завдяки використанню сучасного обладнання на заводі випускається плитка ідеальної форми, яка до того ж легша за аналоги;
  • міцність і надійність – кераміка набуває цих властивостей за допомогою спеціальної процедури випалу в печі довжиною 500 м, при температурі 1100 °С;
  • стійкість до ультрафіолетового випромінювання та інших зовнішніх впливів.

Споживчі характеристики

Кут нахилу покрівлі від 22 до 60 градусів
Вага м2 від 39 до 60 кг
Строк служби від 60 до 90 років

Монтаж керамічної черепиці Nelskamp

Для того щоб клієнти не витрачали час і нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при покупці керамічної черепиці Nelskamp в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити монтаж цього матеріалу фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість об'єктів, яке нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і Ваша гарантія того, що ви отримаєте надійну, теплу і якісну покрівлю Nelskamp. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтований нашими фахівцями, перевірений технаглядом і переданий замовнику

Переглянути всі об'єкти
Отримати консультацію по монтажу керамічної черепиці Nelskamp

Отримати консультацію по монтажу керамічної черепиці Nelskamp

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште Ваш номер телефону