Клікфальц RUUKKI

Клікфальц RUUKKI

Виберіть клікфальц RUUKI в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

Підтримуємо наявність металу на складі

Поставляємо RUUKI по всій Україні

Великий шоу-рум просто неба

Ціни та опис усього асортимент клікфальцю RUUKI

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, клікфальцю RUUKI. Підібрати кольори водостічної системи та підшивки звісів. З'ясувати для себе гармонічне поєднання фасаду та покрівлі.

Максимально повний розрахунок кошторису клікфальцю RUUKI

Максимально повний розрахунок кошторису клікфальцю RUUKI

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок кошторису клікфальцю RUUKI з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo з клікфальцем RUUKI, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі клікфальцю RUUKI

Якщо ви цікавитесь клікфальцем RUUKI, як покрівельним матеріалом для Вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з розрахунку кошторису, залиште Ваш номер телефону

Клікфальц RUUKKI

Клікфальц Ruuki актуальний, стильний і надійний покрівельний матеріал, який відмінно поєднується з різними архітектурними стилями. Завдяки простоті ліній цей матеріал сподобається навіть найбільш консервативними клієнтам. Головна особливість цього матеріалу - легкість монтажу. Листи кріпляться до обрешітки саморізами через отвори уздовж замкової частини покрівлі без використання спеціального обладнання для традиційного фальца. Ruuki, як один з лідерів ринку виробів з металу, створили свою лінійку продукції клікфальц - Classic C, Classic D та Classic M. Однією з особливостей такої покрівлі, є можливу наявність хвилястості на картинах. Викликана вона специфічністю даного матеріалу. Плоска поверхня картини не має достатньої жорсткості, як наслідок хвилястість може проявлятися через напругу в металі, нерівній обрешітки або температурних розширень. Знизити ефект хвилястості дозволить метал з матовим полімерним покриттям або профилированием картин.

про матеріал

Фото готових будинків з клікфальцем RUUKI

Споживчі характеристики

Вага м2 від 5 до 7 кг
Кут нахилу покрівлі від 8 градусів
Строк служби від 30 до 50 років
Ціновий диапазон від 286 до 680 грн/м2

Монтаж клікфальцю RUUKI

Для того, щоб клієнти не витрачали час та нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при купівлі клікфальцю RUUKI в нашій компанії, відразу ж узгодити і замовити монтаж цього матеріалу фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще за будь-яку рекламу за компанію скаже кількість і якість об'єктів, яке нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і гарантія того, що ви отримаєте надійну, теплу і якісну покрівлю RUUKI. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтовано нашими фахівцями, перевірено технаглядом і передано замовнику

Переглянути всі об'єкти
Отримати консультацію по монтажу клікфальцю RUUKI

Отримати консультацію по монтажу клікфальцю RUUKI

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште Ваш номер телефону

Наші контакти

Офіс у Київі

м. Київ,

Петропавлівська 14-Е, ТЦ "ДІАМАНТ"

Робочий час: Пн-Сб 8:30-18:30
на картi

Офіс в Одесі

м. Одеса,

Чорноморського Козацтва, 80, оф.1

Робочий час: Пн-Пт 9:00-18:00
на картi