Софіт металевий AST Roof

Софіт металевий AST Roof

Виберіть підшивку звісів покрівлі AST Roof в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

Постійна наявність на складі

Доставка по Україні

Великий шоу-рум просто неба

Ціни та опис усього асортименту металевого софіту AST Roof

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу підшивку звісів вже зараз

Можливість побачити вашу підшивку звісів вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, підшивку звісів покрівлі AST Roof.

Максимально повний розрахунок кошторису AST Roof

Максимально повний розрахунок кошторису AST Roof

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок матеріалів для кошторису підшивки звісів AST Roof з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo з підшивкою звісів AST Roof, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі матеріалів

Якщо ви цікавитеся підшивкою звісів AST Roof для вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису в будь-якому з брендів, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону, для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

Підшивка звісів металевий софіт AST Roof

Металевий софіт AST Roof – декоративний софіт з металу. Створений для того, щоб урізноманітнити асортименти однотипних рішень для підшивки звисів. Виготовляється в Україні. Має чудовий та незвичайний зовнішній вигляд. Виготовлений із металу європейського виробництва. Суворі симетричні лінії та прихований монтаж дозволяють використовувати панелі софіту не тільки на карнизах, але й на фронтонах або обшивці димоходів і фасадів.

про матеріал

Фото будинків з підшивкою звісів AST Roof

Переваги

Переваги

  • міцність;
  • надійність;
  • екологічна безпека;
  • довговічність.

Недоліки

  • Головним чином софіти металеві орієнтуються забезпечення захисних властивостей, але при цьому помітно програють у гнучкості монтажних операцій;
  • І це не говорячи про вартість оцинкованої сталі та алюмінію з плівковими покриттями. Нерідко такі панелі виявляються в рази дорожчими, ніж звичайна дерев'яна вагонка.
Недоліки

Споживчі характеристики

Матеріал метал

Монтаж підшивки звісів AST Roof

Для того щоб клієнти не витрачали час і нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при покупці підшивки звісів покрівлі AST Roof в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити її монтаж Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість об'єктів, які нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і ваша гарантія того, що ви отримаєте надійну та довговічну підшивку звісів покрівлі AST Roof. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтований нашими фахівцями, перевірений технаглядом і переданий замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Монтаж підшивки звісів покрівлі AST Roof

Монтаж підшивки звісів покрівлі AST Roof

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону