ПВХ мембрани Danopol

ПВХ мембрани Danopol

Виберіть ПВХ мембрану Danopol в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

Підтримуємо наявність на складі

Побудували для клієнтів великий шоу-рум просто неба

Поставляємо Danopol по всій Україні

Ціни та опис усього асортименту ПВХ мембран Danopol

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу мембрану Danapol вже зараз

Можливість побачити вашу мембрану Danapol вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, ПВХ мембрану Danopol. Підібрати кольори водостічної системи.

Максимально повний розрахунок кошторису

Максимально повний розрахунок кошторису

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок кошторису пласкої покрівлі Danopol з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo з ПВХ мембранами Danopol, завжди укомплектовані спеціалізованим інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі ПВХ мембран Danopol

Якщо ви цікавитеся мембранами Danopol, як покрівельним матеріалом для Вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з розрахунку кошторису, залиште ваш номер телефону

ПВХ мембрани Danopol

ПВХ мембрани DANOSA виготовляються під торговою маркою Danopol. З їх допомогою можна зробити всі основні типи плоских дахів:
1. Баластну;
2. Інверсійну;
3. Мембранну покрівлю з механічним кріпленням.
Давайте розберемо їх трохи докладніше.
Баластна система Danopol на основі ПВХ мембран являє собою найбільш економічну з наявних покрівельних систем і підходить для різних типів споруд. Рулони мембрани вільно розкочуються на основу. У разі укладання на шорстку основу вона має бути згладжена за допомогою розподільчого шару. Сусідні рулони з'єднуються внахлест і зварюються гарячим повітрям, що дозволяє отримувати суцільний гідроізоляційний килим. Після зварювання швів та забезпечення гідроізоляції примикань по периметру покрівлі та у місцях наскрізного проходження конструкційних елементів, згідно з технічними рішеннями фірми DANOSA, на ПВХ мембрану укладається баластний шар з таких матеріалів на вибір: річкова галька без гострих граней,
бетонна бруківка з розділовим шаром, щебінь з розділовим шаром, монолітний бетон із розділовим шаром.
Інверсійна система Danopol на основі є одним з різновидів традиційної баластної системи. Вона ідеально підходить для покрівель, за якими здійснюється регулярний рух або споруджуються в районах з важкими кліматичними умовами. Спочатку рулони монтуються як і попередньому варіанті. Після забезпечення гідроізоляції примикань по периметру покрівлі та в місцях наскрізного проходження конструкційних елементів поверх мембрани укладається шар екструдованого пінополістіоролу. Після цього поверх теплоізоляційного шару укладається шар розділення, і вся система в зборі привантажується баластом.
Механічно закріплювана система є легковаговою системою, що добре підходить для дахів великого розміру, не здатних витримувати додаткове навантаження у вигляді баласту, за умови що конструкція покрівлі, що несе, підходить для механічного прикріплення до неї елементів покрівельної системи. У цій системі зазвичай використовуються ПВХ мембрани Danopol, які вільно укладаються на підготовлену для них основу. Мембрана прикріплюється механічно з використанням тарілчастих тримачів та кріпильних деталей, що розташовуються у стиках сусідніх рулонів. Ширина мембрани та відстань між тарілчастими тримачами та саморізами можуть змінюватися залежно від вітрових навантажень. Сусідні рулони мембрани з'єднуються між собою внахлест і зварюються гарячим повітрям, що дозволяє отримати суцільний гідроізоляційний килим. Особливості такої покрівлі:
- Можливість монтажу на дахах нестандартної конфігурації;
- високий опір дії вітру, що відриває;
- Низька вартість матеріалів;
- Легкість.
Перед вибором такої системи проектувальник повинен оцінити геометрію дахів та здатність її несучої конструкції забезпечувати достатній опір висмиканню елементів системи кріплення.
Таким чином ПВХ мембрани Danapol від компанії DANOSA дозволяють зробити практично будь-яку плоску покрівлю виходячи із завдань та бюджету клієнта.

про матеріал

Переваги

Переваги

  • Чудова стійкість до розриву;
  • Висока стабільність розмірів;
  • Висока стійкість до проколу;
  • Відмінна стійкість до мікроорганізмів, механічних впливів, проростання коренів, погодних умов, ультрафіолетового впливу;
  • Чудова еластичність.

Споживчі характеристики

Матеріал армована та не армована

Монтаж ПВХ мембран Danopol

Для того, щоб клієнти не витрачали час та нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при покупці мембран Danopol в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити монтаж цього матеріалу фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість об'єктів, які нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і Ваша гарантія того, що ви отримаєте надійну, теплу і якісну покрівлю Danapol. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтований нашими фахівцями, перевірений технаглядом і переданий замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Отримати консультацію по монтажу ПВХ мембран Danopol

Отримати консультацію по монтажу ПВХ мембран Danopol

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону