Цементно-піщана черепиця BRAAS

Цементно-піщана черепиця BRAAS

Виберіть цементно-піщану черепицю BRAAS в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

Підтримуємо наявність на складі

Побудували для клієнтів великий шоу-рум просто неба

Поставляємо BRAAS по всій Україні

Ціни та опис усього асортименту цементно-піщаної черепиці Braas

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, цементно-піщану черепицю Braas. Підібрати кольори водостічної системи та підшивки звісів. З'ясувати для себе гармонічне поєднання фасаду та покрівлі.

Максимально повний розрахунок кошторису BRAAS

Максимально повний розрахунок кошторису BRAAS

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок кошторису цементно-піщаної черепиці BRAAS з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo з цементно-піщаною черепицею BRAAS, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі цементно-піщаної черепиці BRAAS

Якщо ви цікавитесь цементно-піщаною черепицею BRAAS, як покрівельним матеріалом для Вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з розрахунку кошторису, залиште Ваш номер телефону

Цементно-піщана черепиця BRAAS

Родоначальником всього асортименту бетонної продукції BRAAS була франкфуртська черепиця. Вперше вона була випущена в 1953 році в Німеччині, недалеко від міста Франкфурт. Саме з цим і пов'язана її назва. Не дивлячись на настільки давню дату свого народження, франкфуртський профіль і донині володіє дуже сучасним дизайном, поєднуючи в собі не тільки надійність і якість, а й красу. Тож не дивно, що на сьогоднішній день це найпоширеніший профіль цементно-піщаної черепиці в світі. Згодом BRAAS значно розширив продуктову лінійку, що ви зараз і можете спостерігати в асортименті цього виробника.
В основу цементної черепиці BRAAS покладено портланд цемент і спеціально оброблений кварцовий пісок, колір же надають особливі пігменти, що додаються ще в сиру масу, що забезпечує рівномірний забарвлення кожного елемента і стабільність кольору. Після формування черепицю покривають особливим складом, що надає поверхні додаткову щільність і зовнішню привабливість, потім вона проходить стадію сушки в камерах з температурою 60 градусів, набираючи міцність не менше 30 днів. Вдруге кожен елемент забарвлюється після сушки, набуваючи стійкість кольору. В результаті з конвеєра виходить черепиця, що володіє високою морозостійкістю, підвищеною міцністю до механічних навантажень і стійкістю до ультрафіолету. На кожній стадії виробництва здійснюється свій контроль якості.

про матеріал

Фото готових будинків з цементно-піщаню черепицею BRAAS

Переваги

Переваги

Цементно-піщана черепиця BRAAS має низку переваг, які відмінно характеризують наскільки недооцінений цей покрівельний матеріал:

 • екологічна чистота
 • експлуатаційні термін - понад п'ятдесят років. Гарантія виробників - 30-35 років
 • естетика. Зовні цементно-піщана плитка практично не відрізняється від керамічної
 • індиферентність до корозії, гниття
 • морозостійкість (більше тисячі циклів)
 • стійкість до різких перепадів температур
 • вогнестійкість
 • стійкість до ультрафіолету і хімічних домішок в атмосфері
 • хороша теплоізоляція і шумозахисту
 • приємна ціна

Недоліки

Головний недолік - велика вага. Навантаження на кроквяну систему виходить висока. Маса однієї плитки з габаритами 33 на 42 сантиметри (один зі стандартних розмірів) - 4-5 кг в залежності від товщини. На метр квадратний такої плитки буде потрібно не менше 10 штук. Є так само інші мінуси:

 • не дуже велика кольорова палітра. Зазвичай застосовується один з п'яти кольорів: червоний, коричневий, сірий, чорний або зелений
 • не дуже велика різноманітність форм профілю
 • не найвища механічна міцність. Навантаження й монтаж вимагають особливої ​​акуратності
 • велика маса навантажених піддонів ускладнює транспортування
Недоліки
Виновок

Виновок

З огляду на все вищесказане, можна зробити висновок, що цементно-піщана черепиця BRAAS - це прогресивний покрівельний матеріал, який відповідає всім сучасним будівельним вимогам. Він володіє високими фізико-механічними характеристиками і дуже цінується на будівельному ринку, завдяки низькій вартості, в порівнянні з керамічною та композитної черпіца, і відносній простоті монтажу та обслуговування. BRAAS - це європейський бренд і за якість його продукції ви можете не турбуватися

Споживчі характеристики

Кут нахилу покрівлі від 18 до 50 градусів
Вага м2 від 45 до 60 кг
Строк служби від 50 до 70 років
Ціновий диапазон від 396 до 495 грн/м2

Монтаж цементно-піщаної черепиці BRAAS

Для того щоб клієнти не витрачали час і нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при покупці цементно-піщаної черепиці BRAAS в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити монтаж цього матеріалу фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість об'єктів, яке нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і Ваша гарантія того, що ви отримаєте надійну, теплу і якісну покрівлю BRAAS. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтований нашими фахівцями, перевірений технаглядом і переданий замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Отримати консультацію по монтажу цементно-піщаної черепиці BRAAS

Отримати консультацію по монтажу цементно-піщаної черепиці BRAAS

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону

Наші контакти

Офіс у Київі

м. Київ,

Петропавлівська 14-Е, ТЦ "ДІАМАНТ"

Робочий час: Пн-Сб 8:30-18:30
на картi

Офіс в Одесі

м. Одеса,

Чорноморського Козацтва, 80, оф.1

Робочий час: Пн-Пт 9:00-18:00
на картi