Продаж бітумної черепиці Ruflex

Продаж бітумної черепиці Ruflex

Виберіть бітумну черепицю Ruflex в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон

Залиште номер телефону для організації візиту

Підтримуємо наявність на складі

Побудували для клієнтів великий шоу-рум просто неба

Поставляємо Ruflex по всій Україні

Якщо готові робити замовлення, переходите в Каталог і вибирайте Ваш товар

КаТАЛОГ

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, бітумну черепицю Ruflex. Підібрати кольори водостічної системи та підшивки звісів. З'ясувати для себе гармонічне поєднання фасаду та покрівлі.

Максимально повний розрахунок кошторису Ruflex

Максимально повний розрахунок кошторису Ruflex

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок кошторису бітумної черепиці Ruflex з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo з бітумною черепицею Ruflex, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі бітумної черепиці Ruflex

Якщо ви цікавитеся бітумною черепицею Ruflex, як покрівельним матеріалом для Вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон

Для отримання консультації з розрахунку кошторису, залиште Ваш номер телефону

Бітумна черепиця Ruflex

Для України продукція Ruflex виробляються на заводі з інноваційним обладнанням з Америки та Італії. Завод знаходиться в Саратові. Головною метою підприємства є виготовлення якісних гідроізоляційних елементів і бітумної черепиці. Всі матеріали проходять ретельний контроль на кожному етапі виробництва, що забезпечує випуск надійної черепиці з гарантією в 35 років. У бітумної черепиці Ruflex оптимальне співвідношення ціни і якості, а швидкість монтажу і кількість відходів порадують кожного. Ruflex випускається в двох лініях: Преміум і Люкс, кожна з яких включає в себе по п'ять колекцій. Такий широкий вибір дозволяє створити дах будинку будь-якого дизайну. Пятіфракціонний базальт, який використовується для посипання, сприяє рівномірному покриттю черепиці та довговічності кольору покрівлі. Ruflex можна монтувати в будь-яких погодних умовах.

про матеріал

Фото готових будинків з бітумною черепицею Ruflex

Переваги

Переваги

Відгуки покупців на продукцію компанії Ruflex в основному позитивні. Власники будинків задоволені високим моделей цього бренду, які не тільки надають їх даху оригінальний і привабливий зовнішній вигляд, але і мають підвищену міцність, практичністю, зносостійкість і приємною ціною. Покупці відзначають стійкість черепиці до перепадів температурних режимів і можливість укладання в будь-яку погоду, що дуже важливо для нашого клімату.

Недоліки

Відвертих недоліків при роботі з цієї бітумною черепицею ми не помітили. Звичайно, треба розуміти, що бренд ще досить молодий, щоб мати можливість перевірити заявлені характеристики і термін служби. Зустрічалися окремі випадки, коли клієнти скаржилися на вирвані гонт після сильних вітрів і опадів, але це швидше за все стало наслідком некомпетентного монтажу бітумної черепиці.

Недоліки
Висновки

Висновки

Якщо при виборі покрівельного матеріалу ви на чільне місце ставите гарний зовнішній вигляд, хороші технічні можливості матеріалу і демократичну ціну - придивіться до бітмуной черепиці Ruflex. Цей матерал точно вас не розчарує. Всі колекції бітумної черепиці мають свою родзинку, яка вигідно підкреслить зовнішність вашого будинку. Ну а правильний монтаж, додасть впевненості в надійності даху.

Споживчі характеристики

Кут нахилу покрівлі від 12 до 60 градусів
Вага м2 від 9 до 12 кг
Строк служби від 15 до 35 років
Ціновий диапазон від 150 до 230 грн/м2

Монтаж бітумної черепиці Ruflex

Для того щоб клієнти не витрачали час і нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при покупці бітумної черепиці Ruflex в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити монтаж цього матеріалу фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість об'єктів, яке нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і Ваша гарантія того, що ви отримаєте надійну, теплу і якісну покрівлю Ruflex. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтований нашими фахівцями, перевірений технаглядом і переданий замовнику

Переглянути всі об'єкти
Отримати консультацію по монтажу бітумної черепиці Ruflex

Отримати консультацію по монтажу бітумної черепиці Ruflex

Введіть коректний телефон

Для отримання консультації залиште Ваш номер телефону

Наші контакти

Офіс у Київі

м. Київ,

Петропавловівська 14-Е, ТЦ "ДІАМАНТ"

Робочий час: Пн-Сб 8:30-18:30
на картi

Офіс в Одесі

м. Одеса,

Чорноморського Козацтва, 80, оф.1

Робочий час: Пн-Пт 9:00-18:00
на картi