Продаж цегли ручного формування MUHR

Продаж цегли ручного формування MUHR

Виберіть цеглу ручного формування MUHR в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон

Залиште свій номер для організації візиту в наш шоу-рум:

Підтримуємо цеглу MUHR в наявності на складі

Більше 50 варіантів моделей та кольорів цегли MUHR

Великий шоу-рум просто неба

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу цеглу ручного формування MUHR вже зараз

Можливість побачити вашу цеглу ручного формування MUHR вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити просто неба, при природному освітленні, більше сотні покрівельних та фасадних матеріалів, та, зокрема, цеглу ручного формування MUHR.

Максимально повний розрахунок

Максимально повний розрахунок

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок цегли ручного формування MUHR з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по замовленню. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність кваліфікованих майстрів

Наявність кваліфікованих майстрів

Майстри з укладання цегли ручного формування MUHR, яких може порекомендувати Terizo, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії - підрядника і мають знання і досвід, для монтажу плитки ручного формування.

Бюджет закупівлі цегли ручного формування MUHR

Якщо ви цікавитесь цеглою ручного формування MUHR для вашого будинку чи інтер'єру, пропонуємо зробити розрахунок кошторису в будь-якому з брендів, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон

Залиште свій номер телефону, для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

MUHR - у чому перевага німецької цегли ручного формування?

Уже понад 45 років німецька компанія MUHR Lichterfeld є одним з провідних виробників Німеччини в області клінкерної цегли, фасадної плитки і тротуарної бруківки. Новітні інноваційні технології заводу Klinkerwerke Muhr дозволяють виробляти широкий спектр облицювальної кераміки найвищої якості. Сьогодні заводи компанії виробляють понад 25 млн цегли в рік і продовжують активно збільшувати виробництво. Клінкерна цегла Klinkerwerke виготовляється виключно з природних матеріалів, екологічно чистої глини без хімічних домішок і барвників добавок. Величезні запаси високоякісної сировини дозволяють виробляти клінкерну цеглу без відхилень колірних відтінків. А різні колірні рішення досягаються шляхом змішування глин з інших родовищ. Для випалу клінкерної плитки та цегли використовується тільки природний газ. На кожну партію цегли видається спеціальний сертифікат походження. Екстер'єрна кераміка Klinkerwerke Muhr - це надійний захист фасадів будівлі впливу зовнішніх факторів. Крім естетичної привабливості, продукція компанії має високі експлуатаційними властивостями, а також не вимагає від постійного догляду.
Гордість заводу - найдовший цегла в світі - один метр в довжину. Така цегла фабрика може робити в різних колірних відтінках за бажанням замовника.

про матеріал

На фото ви можете побачити приклади використання цегли ручного формування MUHR в інтер'єрі та екстер

Cпоживчі характеристики

Монтаж цегли ручного формування MUHR

Монтаж цегли ручного формування MUHR

Введіть коректний телефон

Для отримання консультації з монтажу залиште ваш номер телефону

Наші контакти

Офіс у Київі

м. Київ,

Петропавловівська 14-Е, ТЦ "ДІАМАНТ"

Робочий час: Пн-Сб 8:30-18:30
на картi

Офіс в Одесі

м. Одеса,

Чорноморського Козацтва, 80, оф.1

Робочий час: Пн-Пт 9:00-18:00
на картi