Оплата

Мінімальна сума замовлення - 1000 грн.

Оплатити товар можна декількома способами: одразу на сайті, за безготівковим розрахунком, а також офісі за допомогою терміналу.

1) Одразу на сайті звичним для вас способом:

Зверніть увагу: при оплаті товару на сайті, кошти з вашої карти одразу не списуються, а холдуються (заморожуються). Після оформлення замовлення з вами обов'язково зв'яжеться менеджер для його перевірки та уточнення. Якщо замовлення оформлене правильно і не потребує коригування, кошти будуть списані з вашої карти. Якщо ні, менеджер відмінить холдування та кошти знову будуть доступні на вашій картці. 

Замовлення по программі ЄВідновлення також можна сплатити віддалено без обов'язкового відвідування офісу.

2) За допомогою терміналу в нашому офісі:

Вам необхідно приїхати до нас в офіс де ви зможете звичним для вас способом оплатити за допомогою терміналу ваше замовлення.

3) На розрахунковий рахунок:

Вам необхідно будь-яким зручним для вас способом зв'язатися з менеджером, який виставить вам рахунок для безготівкової оплати

Реквізити для оплати:

Р/р UA903052990000026006030105046, Банк ПАТ ""ПРИВАТБАНК"",

м.Київ, МФО 321842 Код за ЄДРПОУ 38080014, ІПН 380800126577 03143,

м.Київ, Голосіївський район, вул. Ак. Заболотного, будинок 152, тел.: (044) 405-40-10.

Повернення товару:

Повернення товару належної якості здійснюється протягом 14 днів. Товар не повинен бути використаний. Товарна упаковка не повинна бути пошкоджена. На товарі не повинно бути пошкоджень (подряпин, вм'ятин, відколів). Доставка товару на склад постачальника оплачується силами або за рахунок покупця. Для оформлення повернення за готівку необхідно надати товарний чек про оплату і специфікацію до даного замовлення. Повернення товарів, придбаних за безготівковим розрахунком провадиться згідно українського законодавства. Матеріали, виготовлені на замовлення (металочерепиця, профнастил, покрівельні планки та ін.), Поверненню і обміну не підлягають.

Повернення грошей після повернення товару на склад здійснюється протягом від одного до семи банківських днів.