Покрівельні матеріали

Бітумна черепиця

Бітумна черепиця

Один з найбільш популярних покрівельних матеріалів в Україні. Асортимент: від бюджетних українських одношарових до ексклюзивних американських багатошарових черепиць. Основні переваги - порівняно простий монтаж, різноманітність кольорів і видів, шумопоглинання, відсутність лавиноподібного сходу снігу. Була винайдена в США в 1893 році.

Клікфальц

Клікфальц

Клікфальцева покрівля складається з металевих спрофільованих в заводських умовах панелей-елементів зі спеціально підготовленими кромками. Панелі, які ще називають картинами, скріплюються між собою фальцами (від німецького слова фальц "Falz", що в перекладі означає паз), що представляють собою замки на місці з'єднання листів. Фальцювання панелей відбувається в заводських умовах. Після цього на об'єкт поставляються готові картини, які залишається тільки з'єднати між собою і прикріпити до основи за допомогою саморізів в місцях прихованого кріплення.

Цементно-піщана черепиця

Цементно-піщана черепиця

Існує чимало суперечок з приводу цього матеріалу з будівельниками та клієнтами. Незмінним залишається одне. Технічні характеристики цементно-піщаної черепиці в сукупності з правильним монтажем дає прекрасний результат. Клієнт отримує покрівлю, яка прослужить нітрохи не менше, ніж дах в керамічній черепиці. Але кошти замовник заощадить вже зараз.

Профнастил

Профнастил

Профільований лист (також профнастил, профнастил, гофролист) - облицювальний стіновий або покрівельний будівельний матеріал, призначений для застосування в будівництві при зведенні зовнішніх огорож, стін та дахів; останнім часом – для монолітних залізобетонних перекриттів «за профнастилом».

Металочерепиця

Металочерепиця

Металочерепиця продається в Україні вже понад двадцять п'ять років. Відносна простота монтажу, невисокий бюджет і великий асортимент роблять цей матеріал одним з лідерів в обсягах продажів у нас в країні. Але, як і з іншими покрівельними матеріалами, діапазон пропозицій величезний. Як недосвідченій людині розібратися в усіх цих випадках? Чому важлива товщина металу, кількість грам цинку на метр квадратний? І чому матова черепиця довговічніше глянсової? Давайте разом спробуємо відповісти на ці питання.

Композитна черепиця

Композитна черепиця

Один з матеріалів, що з'явилися завдяки розвитку технологій. Він настільки гармонійно вписався в асортимент того, що може стати покрівельним матеріалом, що сьогодні вже не виглядає чимось ексклюзивним. Але все ж, чому ця покрівля називається композитною і що робить її практично безконкурентною в деяких ситуаціях?

Керамічна черепиця

Керамічна черепиця

В італійському містечку Позітано є невеликий музей глиняних виробів. Там представлено керамічну черепицю з церковної покрівлі, що прекрасно збереглася, і якій трохи більше двох тисяч років. Звичайно, клімат півдня Італії - це не українські температурні пригоди, але вік виробу вражає. Чи можуть сучасні виробники похизуватися такими досягненнями і як не витратити гроші на керамічну черепицю, що не простоїть й двадцяти років.

Фальцева покрівля

Фальцева покрівля

Красиво, дорого і наднадійною - коротка характеристика фальцевої покрівлі. Різноманітність металів для цього виду даху величезна. Від практично вічної міді до звичайної жерсті. Обирати, звичайно ж, вам. Ми ж спробуємо допомогти розібратися в цьому різноманітті.

Сланець

Сланець

Чому він такий гарний? Він же практично весь однаковий і сірий. Дійсно - практично. Всього лише одне слово, що дає розуміння краси цього матеріалу. Не буває двох однакових плиток. Натуральність і неповторність - ось секрет сланцю. Ваш будинок може бути підкреслено суворим або характерно веселим. Може бути класичним або модерновим. Камінь буде доречний у всіх цих випадках. Тому що те, що створено природою - чудово.

Мансардні вікна

Мансардні вікна

Мансардні вікна після їх появи зробили революцію в освітленні приміщень, які раніше використовувалися, як захаращені комори або занедбані горища з голубами. Тяжіння людей до того, щоб жити вище до сонця і світла, знайшло свою реалізацію саме з цією можливістю. Розвиток моделей вікон, поява вікон-балконів, автоматичних систем і зовсім підняло на новий рівень цей ринок. І ось вже мансарди стають престижніше та дорожче у продажу, ніж звичайні квартири.

Водостік металевий

Водостік металевий

Здавалося б, очевидно, що металевий водостік повинен перевершувати за всіма параметрами водостічну систему з пластику. Але на ділі так виявляється не завжди. Недостатня товщина сталі, недотримання умов фарбування металу, слабкі ущільнювачі, тонкі гаки жолобів і ось, розхвалений продавцем водостік вже прийшов в непридатність. Давайте разом спробуємо розібратися в тому, що якщо ви вже вирішили витратити ваші гроші на металеву водостічну систему, то зробіть це правильно.

Водостік пластиковий

Водостік пластиковий

Водостічні системи з пластику з'явилися на ринку порівняно недавно. Тридцять-тридцять п'ять років тому. Основною складністю, що стримувала цей сегмент ринку - була технічна неможливість створити водостічну систему з пластика, яка б прослужила довгий час і не зруйнувалася під впливом ультрафіолету. З появою технологій, які б гарантували таку надійність стрімко почало розвиватися і виробництво водостічних систем з пластику, скорочено ПВХ.

Гідро-, паро-, вітроізоляція

Гідро-, паро-, вітроізоляція

Фізичні процеси в покрівлі не в змозі скасувати жоден будівельник. Гідро-, паро- і вітроізоляційні мембрани і плівки в сучасному будівництві займають дуже важливе місце. Ефективність цих елементів перевіряється, на жаль, вже коли наслідки монтажу неякісних бюджетних плівок або мембран завдають великої шкоди будівлі. Усі пропоновані нами бренди перевірені не на одному десятку об'єктів в Європі і Україні. Ефективна протидія пару, волозі і вітру значно подовжить термін служби будинку.

Зенітні вікна

Зенітні вікна

Сучасні вимоги до освітленості приміщень все частіше ставлять перед архітекторами і дизайнерами складні завдання. Іноді треба задати певний кут падіння променів денного світла і регулювати його в залежності від часу доби. Іноді - підвищити рівень освітленості великих приміщень. Вирішувати ці завдання, використовуючи тільки бічне освітлення, складно, а часом і неможливо. І все ж вихід є, денним світлом приміщення наповнять особливі конструкції, що вбудовуються в плоску або злегка похилу покрівлю - зенітні вікна і зенітні ліхтарі.

Підшивка звісів покрівлі

Підшивка звісів покрівлі

У процесі будівництва будинку до зовнішнього вигляду даху пред'являються найвищі вимоги: захищати стіни та підпокрівельний простір від вологи та вогкості, а також надавати всій споруді закінченого вигляду. Для цього дах повинен виглядати красиво з усіх боків, навіть той, що знаходиться під карнизом. Адже саме туди спрямовується людський погляд, коли хтось стоїть біля дому. Для цієї мети існує підшивка звісів даху з різних матеріалів: пвх, метал, дерево. Спеціальні вироби для цієї мети називаються софітами, які крім естетичного моменту, забезпечують вентиляцію всьому підпокрівельному простору.

Утеплення

Утеплення

Як людина потребує одягу, так і будинок потребує надійного захисту від холоду та спеки. Один з найефективніших способів захистити будинок та запобігти втратам тепла – утеплити його. Теплоізоляція - один з найпростіших та найефективніших інструментів енергозбереження.

Горищні сходи

Горищні сходи

Сходи на горище в останні роки придбали неймовірну популярність. Зручність і простоту використання не могли не оцінити покупці. Не займають місця. З утепленою кришкою або без. Ручні або автоматичні. З поручнями або без. Дерев'яні або металеві. Замість необхідності будувати громіздкі і дорогі сходи, покупці отримали відмінну можливість отримати доступ до горища або мансарди з приміщення за порівняно невеликі гроші.

ПВХ, ТПО та ЕПДМ мембрани для плаского даху

ПВХ, ТПО та ЕПДМ мембрани для плаского даху

Чим далі розвивається архітектура, тим популярнішими стають плоскі покрівлі будівель. На сьогоднішній день кількість плоских дахів в світі вже перевищує скатні покрівлі. Це обумовлено практичністю і певною простотою монтажу таких дахів. А сучасні гідроізоляційні матеріали для таких конструкцій за терміном експлуатації вже давно обігнали практично всі традиційні покрівельні матеріали.

Вентиляційні виходи

Вентиляційні виходи

Вихід сучасної вентиляції на дах - це акуратно і якісно змонтовані труби, що не дозволяють воді затекти всередину багатошарової конструкції покрівлі. Ще одне призначення таких елементів - захистити канал від потрапляння в нього дощу, снігу, пилу і випадкового сміття. Завдання вентиляційних виходів - забезпечити ефективну витяжку, а значить, поліпшити мікроклімат в будинку.