Металочерепиця

Металочерепиця

Продаж від 222 грн/м2

Виберіть металочерепицю в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер для організації візиту

2 найпопулярніших бренда металочерепиці в Україні

Понад 70 вариантів кольорів і відтінків

Великий шоу-рум під відкритим небом

Ціни та опис усього асортименту металочерепиці

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, металочерепицю. Підібрати кольори водостічної системи та підшивки звісів. З'ясувати для себе гармонічне поєднання фасаду та покрівлі.

Максимально повний розрахунок

Максимально повний розрахунок

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок металочерепиці з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі металочерепиці

Якщо ви цікавитеся металочерепицею, як покрівельним матеріалом для Вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису в будь-якому з брендів, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону, для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

Ми є офіціийними представниками наступних брендів

Металочерепиця - на що звернути увагу

Вікіпедія каже нам про те, що металочерепиця це тонколистова сталь, що вкрита полімерним захисним шаром і профільована методом холодного тиску. Простіше кажучи - це рулон фарбованого металу, який пропустили через спеціальний верстат, що додав ісходнику форму черепиці. Термін служби металочерепиці залежить від декількох характеристик ісходника зі сталі. Один з основних параметрів - це товщина металу. Зазвичай це 0,45-0,50 мм. Хоча до недавнього часу деякі ділки примудрялися продавати продукцію товщиною 0,35-0,40мм. Але ми переконливо не рекомендуємо купувати на житловий будинок такий матеріал, навіть якщо ваш бюджет дуже обмежений. Наслідки будуть коштувати набагато дорожче.
Наступний дуже важливий параметр - це кількість грам цинку на м2. При виробництві металочерепиці сталь обов'язково покривають шаром цинку для антикорозійного захисту. І чим більше цей показник, тим довговічніше буде ваша покрівля. Мінімально прийнятим значенням тут буде показник від 180гр / м2.
Покриття - це полімер, яким покритий лист металу і який надає йому колір. Кольори металочерепиці підбираються по таблиці RAL. Це міжнародна класифікація кольорів. Полімер може бути двох видів: глянсовий і матовий. Найбільш авторитетними виробниками пропонується матове покриття в декількох варіантах. Матове дрібнозернисте, матове крупнозернистое, матове. Товщина полімерного покриття - вкрай важливий параметр. У глянсовій черепиці цей шар дуже тонкий, тому її термін служби невеликий. У матових покриттів він товстіше, чим більш зернисте це покриття, тим довше його термін служби. Компанія Rannila, наприклад, яка і є винахідником металочерепиці і володіє брендом RUUKI, пропонує свою черепицю відразу за терміном служби. У назві матеріалу так і зазначено - 30, 40, 50 років. Ці терміни служби можливі лише для черепиці з матовим покриттям. Тому що глянсовий полімер прослужить на покрівлі від сили років десять. Далі процес корозії буде незворотним. Ну і останні важливі параметри - це країна і компанія, яка виробляє метал-заготовку. Як ви напевно вже зрозуміли, не всі бренди металочерепиці є виробниками металу. Більшість так званих прокатників закуповують вже фарбований метал в рулонах, а потім на власних верстатах профілюють і нарізають металочерепицю. Компанії, що піклуються про свою репутацію, закуповують метал у якісних виробників в Європі, Тайвані і Кореї. Китайський або російський метал в Україні користується поганою славою і його все менше можна зустріти на ринку. Тішить також і відновлення українського виробництва. Наш метал для металочерепиці дуже непоганої якості. Ось хоча б з таким мінімум знань дерзайте робити замовлення.

про матеріал

На фото ви можете побачити приклади покрівель, покритих металлочерепицею

Переваги

Переваги

Металочерепиця є одним з найпопулярніших покрівельних матеріалів в Україні. За більш ніж двадцятирічну історію її використання у покупців сформувалися думки щодо переваг та недоліків цього матеріалу. Почнемо з переваг:

  • вага - це один з найлегших матеріалів для покрівлі, що у свою чергу зменшує загальний бюджет будівництва
  • швидкий монтаж - велика площа листів дозволяє дуже швидко закривати великі об'єми покрівлі, що значно пришвидшує терміни будівництва
  • вогнестійкість
  • можливість монтажа при будь-якій температурі

Недоліки

Звичайно ж, в середовищі продавців давно поширені різні чутки про недоліки металочерепиці, але не всім треба вірити. До реальних недоліків, з якими навряд чи хтось сперечатиметься, можна віднести наступні:

  • сильне нагрівання
  • високий рівень шуму під час опадів
  • велика відходность на складних формах дахів
  • наскрізне кріплення листів металлочерпіци
  • лавиноподібний схід снігу, що вимагає додаткового снігозатримання
Недоліки
Висновок

Висновок

Металочерепиця - це відмінний варіант швидко і недорого накрити дах. Якщо мова йде про будівництво власного будинку, то обов'язково зверніть увагу на ті параметри, про які ми писали вище. Так само поставтесь з усією увагою і до інших складових покрівлі, мембран, плівки і правильного перетину пиломатеріалів. Покрівля з металочерепиці прослужить вам довго, якщо всі компоненти будуть розумно підібрані і змонтовані відповідальним підрядником.

Cпоживчі характеристики

Вага м2 від 5 до 7 кг
Кут нахилу покрівлі від 15 до 60 градусів
Строк служби від 10 до 40 років
Відходність більш ніж 10 відсотків

Монтаж металочерепиці

Для того, щоб клієнти не витрачали час і нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при купівлі металочерепиці в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити монтаж металочерепиці фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще за будь-яку рекламу про компанію скаже кількість і якість об'єктів, яка нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і гарантія того, що Ви отримаєте надійну, теплу і якісну покрівлю. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтовано нашими фахівцями, перевірено технаглядом і передано замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Металочерепиця

Монтаж металочерепиці

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону