Покрівельні мембрани  Dörken

Покрівельні мембрани Dörken

Оберіть гідро-, паро- або вітроізоляцію Dörken з допомогою менеджера

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту в наш шоу-рум

Найєфективнійший бренд в питаннях гідро-, паро- та вітроізоляції

Постійна наявність Dörken на складі

Безкоштовна технічна підтримка при виборі та монтажу мембран Dörken

Ціни та опис усього асортименту гідро-, паро- або вітроізоляції Dörken

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливіть здійснити покупку гідро-, паро- або вітроізоляції Dörken онлайн

Можливіть здійснити покупку гідро-, паро- або вітроізоляції Dörken онлайн

Ми створили зручний інтернет-магазин для наших клієнтів, щоб вони могли безпечно здійснювати покупки покрівельних та фасадних матеріалів, зокрема гідро-, паро- або вітроізоляції Dörken онлайн.

Максимально повний розрахунок матеріалів для гідро-, паро- або вітроізоляції Dörken

Максимально повний розрахунок матеріалів для гідро-, паро- або вітроізоляції Dörken

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок матеріалів гідро-, паро- або вітроізоляції Dörken з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат будівництва. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

У випадку необхідності монтажу придбаної гідро-, паро- або вітроізоляції Dörken, Terizo може запропонувати свої послуги. Покрівельні бригади, що працюють під нашим брендом, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі матеріалів Dörken

Якщо вам необхідна гідро-, паро- або вітроізоляція Dörken для вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону, для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

Dörken - символ якості і надійності

Компанія Dörken, що базується в Хердеке, має понад 125 років досвіду роботи з інноваційними продуктами для будівельної індустрії. Безліч ноу-хау і постійне зростання зробили Dörken GmbH & Co. KG тим, чим вона є сьогодні - лідером в своїй галузі.
Слоган Dörken - «DELTA® захищає цінності». Це означає те, що компанія пропонує тільки ідеально узгоджені системні рішення під торгівельною маркою DELTA®: підпокрівельні плівки і пароізоляцію для скатних дахів, пароізоляційні плівки для плоских дахів, фасадні вітрозахисні мембрани, дренажні та гідроізоляційні мембрани для фундаментів і плоских дахів, а також комплексні системні аксесуари. Завжди технічно досконалі рішення для всіх елементів будівництва - від фундаменту до даху, від великих площ до деталей.
У 2018 році Dörken була знову визнана однією з 100 найбільш інноваційних компаній в Німеччині. Німці отримали цей приз вже в четвертий раз!
Покупець можете довіряти слогану «DELTA захищає цінності». Тому що їх системні рішення від даху до підвалу, демонструють переконливі результати у всьому світі, в різних кліматичних зонах. Це звичайно ж пов'язано з високою якістю продукції «Зроблено в Німеччині», а також з практичними рішеннями, а не теорією і ідеальним поєднанням продуктів і аксесуарів.
Все підпокрівельні мембрани на 100% зроблені в Німеччині на фабриці в Хердеке. Високоякісна сировина (гранули, стабілізатори, пігменти та інші компоненти) Dörken отримує виключно від відомих європейських виробників.
Запущений нещодавно новий завод з виробництва нетканих матеріалів унікальний і зробив компанію одну з небагатьох на своєму ринку, хто сам виробляє нетканний матеріал. Що вкрай важливо для контролю якості гідро, -паро та вітрозахисних мембран.
Dörken володіє широким спектром виробничих технологій і тому пропонує дуже різноманітний асортимент продукції для будь-яких завдань. Завдяки цьому, вимоги і запити клієнтів задовольняються максимально.

про матеріал

Фото продукції

Переваги

Переваги

  • Вага та розмір продукції відповідає задекларованим реальним показникам (просто порівняйте). Мембрани із щільністю менше 130 г/м² заборонені для використання на скатних покрівельах у країнах ЄС;
  • Вся продукція Dorken визнана незалежною Спілкою Німецьких Покрівників “ZVDH” і вже багато років продається у всіх країнах ЄС, у тому числі й країнах на 5-ти континентах;
  • Термін експлуатації продукції повинен бути не меншим ніж фінішне покрівельне покриття від європейського постачальника;
  • Продукція Dorken відповідає всім європейським стандартам та нормам та відповідає найвищому класу гідроізоляції “UDB” відповідно до “ZVDH”;
  • При виробництві використовується первинна сировина та компоненти. Суворий контроль якості ISO. Замкнутий цикл виробництва (все робиться одному заводі);
  • Сімейна компанія, заводу Dörken якому 125 років, перший у світі запустила виробництво дифузійних мембран, має багатий досвід і знання.

Споживчі характеристики

Кількість в рулоні 75м2

Монтаж гідро-, паро- або вітроізоляції Dörken

Для того щоб клієнти не витрачали час і нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при купівлі гідро-, паро- або вітроізоляції Dörken в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити їх монтаж фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість об'єктів, які нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і ваша гарантія того, що ви отримаєте надійну та правильно встановлену гідро-, паро-, або вітроізоляцію Dörken. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтований нашими фахівцями, перевірений технаглядом і переданий замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Монтаж гідро-, паро- або вітроізоляції Dörken

Монтаж гідро-, паро- або вітроізоляції Dörken

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону