Покрівельні мембрани  Dörken

Покрівельні мембрани Dörken

Оберіть гідро, - паро або вітроизоляцію Dörken з допомогою менеджера

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для консультації

Найєфективнійший бренд в питаннях гідро, -паро та вітроізоляції

Постійна наявність Dörken на складі

Безкоштовна технічна підтримка при виборі та монтажу мембран Dörken

Ціни та опис усього асортименту гідро, - паро або вітроизоляції Dörken

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливіть здійснити покупку гідро, - паро або вітроізоляції Dörken онлайн

Можливіть здійснити покупку гідро, - паро або вітроізоляції Dörken онлайн

Ми створили зручний інтернет-магазин для наших клієнтів, щоб вони могли безпечно здійснювати покупки покрівельних та фасадних матеріалів, зокрема гідро, - паро або вітроізоляції Dörken онлайн.

Максимально повний розрахунок матеріалів для гідро, - паро або вітроізоляції Dörken

Максимально повний розрахунок матеріалів для гідро, - паро або вітроізоляції Dörken

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок матеріалів гідро, - паро або вітроізоляції Dörken з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат будівництва. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

У випадку необхідності монтажу придбаної гідро, - паро або вітроізоляції Dörken, Terizo може запропонувати свої послуги. Покрівельні бригади, що працюють під нашим брендом, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі матеріалів Dörken

Якщо вам необхідна гідро, -паро або вітроізоляція Dörken для вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону, для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

Dörken - символ якості і надійності

Компанія Dörken, що базується в Хердеке, має понад 125 років досвіду роботи з інноваційними продуктами для будівельної індустрії. Безліч ноу-хау і постійне зростання зробили Dörken GmbH & Co. KG тим, чим вона є сьогодні - лідером в своїй галузі.
Слоган Dörken - «DELTA® захищає цінності». Це означає те, що компанія пропонує тільки ідеально узгоджені системні рішення під торгівельною маркою DELTA®: підпокрівельні плівки і пароізоляцію для скатних дахів, пароізоляційні плівки для плоских дахів, фасадні вітрозахисні мембрани, дренажні та гідроізоляційні мембрани для фундаментів і плоских дахів, а також комплексні системні аксесуари. Завжди технічно досконалі рішення для всіх елементів будівництва - від фундаменту до даху, від великих площ до деталей.
У 2018 році Dörken була знову визнана однією з 100 найбільш інноваційних компаній в Німеччині. Німці отримали цей приз вже в четвертий раз!
Покупець можете довіряти слогану «DELTA захищає цінності». Тому що їх системні рішення від даху до підвалу, демонструють переконливі результати у всьому світі, в різних кліматичних зонах. Це звичайно ж пов'язано з високою якістю продукції «Зроблено в Німеччині», а також з практичними рішеннями, а не теорією і ідеальним поєднанням продуктів і аксесуарів.
Все підпокрівельні мембрани на 100% зроблені в Німеччині на фабриці в Хердеке. Високоякісна сировина (гранули, стабілізатори, пігменти та інші компоненти) Dörken отримує виключно від відомих європейських виробників.
Запущений нещодавно новий завод з виробництва нетканих матеріалів унікальний і зробив компанію одну з небагатьох на своєму ринку, хто сам виробляє нетканний матеріал. Що вкрай важливо для контролю якості гідро, -паро та вітрозахисних мембран.
Dörken володіє широким спектром виробничих технологій і тому пропонує дуже різноманітний асортимент продукції для будь-яких завдань. Завдяки цьому, вимоги і запити клієнтів задовольняються максимально.

про матеріал

Монтаж гідро, -паро або вітроізоляції Dörken

Для того щоб клієнти не витрачали час і нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при купівлі гідро, -паро або вітроізоляції Dörken в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити їх монтаж фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість об'єктів, які нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і ваша гарантія того, що ви отримаєте надійну та правильно встановлену гідро, -паро або вітроізоляцію Dörken. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтований нашими фахівцями, перевірений технаглядом і переданий замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Монтаж гідро, -паро або вітроізоляції Dörken

Монтаж гідро, -паро або вітроізоляції Dörken

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону

Наші контакти

Офіс у Київі

м. Київ,

Петропавлівська 14-Е, ТЦ "ДІАМАНТ"

Робочий час: Пн-Сб 8:30-18:30
на картi

Офіс в Одесі

м. Одеса,

Чорноморського Козацтва, 80, оф.1

Робочий час: Пн-Пт 9:00-18:00
на картi