Виберіть профнастил Tile в нашому шоу-румі:

Виберіть профнастил Tile в нашому шоу-румі:

Залиште свій номер для організації візиту в наш шоу-рум

Введіть коректний телефон
відправляється

Запланувати візит

Підтримуємо наявність металу на складі

Поставляємо профнастил Tile по всій Україні

Великий шоу-рум просто неба

Ціни та опис усього асортименту профнастилу Tile

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, профнастил Tile. Підібрати кольори водостічної системи та підшивки звісів. З'ясувати для себе гармонічне поєднання фасаду та покрівлі.

Максимально повний розрахунок кошторису Tile

Максимально повний розрахунок кошторису Tile

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок кошторису профнастил Tile з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo з профнастилом Tile, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі профнастилу Tile

Якщо ви цікавитесь профнастилом Tile, як покрівельним матеріалом для Вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з розрахунку кошторису, залиште ваш номер телефону

Профнастил Tile

Профнастил для даху являє собою профільовані сталеві листи із захисним полімерним та оцинкованим покриттями, які відрізняються висотою профілю та формою.
Модернізоване обладнання заводу Тайл значною мірою забезпечує ефективність виробництва.
Сировину для виробництва профнастилу Тайл закупає у закордонних постачальників: Voestalpine (Австрія), U.S.Steel (Словаччина), ArcelorMittal (Німеччина) та ін.
Тайл має такий асортимент профнастилу:
ПРОФНАСТИЛ С-8. Призначений для обробки стін складських, комерційних та виробничих об’єктів, а також житлових будівель.
ПРОФНАСТИЛ Н-14, С-14, С-14 О з капілярною канавкою, призначений для покрівлі складських, комерційних та виробничих об’єктів, а також житлових будівель.
ПРОФНАСТИЛ Н-20, С-20, С-20 О з підсилювальними ребрами у вигляді хвиль. Призначений для покрівлі складських, комерційних і виробничих об’єктів, а також житлових будівель.
ПРОФНАСТИЛ НС-35, НС-35 О. Використовується при будівництві покрівлі цехів, складів, торгових павільйонів, ангарів, котеджів і дачних будиночків.
ПРОФНАСТИЛ НС-45, НС-45 О. Характеризується високими несучими здатностями та відміною якістю металу і довговічністю. Несуча здатність досягається за рахунок різних висот профілів. Саме тому цей профнастил широко використовуються в якості покрівлі.
ПРОФНАСТИЛ НС-57, НС-57 О. Характеризується високими несучими здатностями та відміною якістю металу і довговічністю.
ПРОФНАСТИЛ НС-92, НС-92 О. Характеризується високими несучими здатностями та відміною якістю металу і довговічністю.

про матеріал

Фото готових будинків з профнастилом Tile

Переваги

Переваги

  • Довговічність. Термін служби матеріалу складає 50 років.
  • Міцність та надійність. Матеріал стійкий до механічних дій. Чи не деформується під вагою, витримує значні снігові навантаження.
  • Стійкість до негативного впливу навколишнього середовища. Профлист для покрівлі стійкий до появи корозії, різких температурних перепадів, ультрафіолету (не вицвітає).
  • Привабливий зовнішній вигляд. Матеріал представлений широкою палітрою кольорів (більше 50 відтінків) та різноманітними покриттями. Підходить для будівель/споруд, виконаних у класичному та сучасному архітектурному стилі.
  • Герметичність. Якісний монтаж покрівельного профнастилу гарантує герметичність стиків. Власник такої покрівлі може не хвилюватися, що вона протікає.
  • Простий та швидкий монтаж. У процесі монтажних робіт не знадобиться дорога техніка. Після завершення монтажу така покрівля не потребує особливого технічного обслуговування. Монтаж може проводитись самостійно або найнятими майстрами.

Споживчі характеристики

Вид покриття цинк, поліестер, матполіестер

Монтаж профнастилу Tile

Для того, щоб клієнти не витрачали час та нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при купівлі профнастилу Tile в нашій компанії, відразу ж узгодити і замовити монтаж цього матеріалу фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще за будь-яку рекламу за компанію скаже кількість і якість об'єктів, яке нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і гарантія того, що ви отримаєте надійну, теплу і якісну покрівлю Tile. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтовано нашими фахівцями, перевірено технаглядом і передано замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Отримати консультацію по монтажу профнастилу Tile

Отримати консультацію по монтажу профнастилу Tile

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону