Утеплювач ROCKWOOL

Утеплювач ROCKWOOL

Виберіть утеплювач ROCKWOOL в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

Підтримуємо наявність на складі

Побудували для клієнтів великий шоу-рум просто неба

Поставляємо ROCKWOOL по всій Україні

Ціни та опис усього асортименту утеплювача ROCKWOOL

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливіть здійснити покупку утеплювача ROCKWOOL онлайн

Можливіть здійснити покупку утеплювача ROCKWOOL онлайн

Ми створили зручний інтернет-магазин для наших клієнтів, щоб вони могли безпечно здійснювати покупки покрівельних та фасадних матеріалів, зокрема утеплювача ROCKWOOL онлайн.

Максимально повний розрахунок

Максимально повний розрахунок

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок матеріалів утеплювача ROCKWOOL з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат будівництва. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних монтажників утеплювача

Наявність штатних монтажників утеплювача

У випадку необхідності монтажу придбаного утеплювача ROCKWOOL, Terizo може запропонувати свої послуги. Покрівельні бригади, що працюють під нашим брендом, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі утеплювача ROCKWOOL

Якщо вам необхідий утеплювач ROCKWOOL для вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону, для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

Негорюча теплоізоляція ROCKWOOL

Продукція ROCKWOOL застосовується для утеплення, звукоізоляції і вогнезахисту, призначена для всіх видів будівельних конструкцій будинків і споруд, а також для суднобудування, промислового обладнання, трубопроводів і повітроводів.
Компанія ROCKWOOL заснована в 1909 році, її центральний офіс знаходиться в Данії. ROCKWOOL належать 45 заводів в Європі, Північній Америці та Азії. Штат налічує понад 11 000 фахівців. Продажі Групи за 2017 рік склали понад 2 млрд євро.
В Україні компанія ROCKWOOL відома з 70-х років - тоді продукція поставлялася в Радянський Союз для суднобудівної промисловості.
У 1997 році було відкрито перше торгове представництво ROCKWOOL POLSKA в Києві. Завдяки швидкому зростанню ринку, в 2000 році була заснована компанія ROCKWOOL УКРАЇНА, яка на сьогоднішній день займає одну з лідируючих позицій на українському ринку теплоізоляційних матеріалів.
Важливим напрямком в діяльності компанії ROCKWOOL є просування енергозбереження.
Негорюча теплоізоляція ROCKWOOL зберігає цінну енергію, економить кошти на опаленні та кондиціонування будівель, скорочуючи при цьому викиди парникових газів в атмосферу, і служить довго - не менше 100 років.
Продукція з кам'яної вати ROCKWOOL доступна на всій території України. Наші регіональні менеджери і технічні фахівці завжди готові надати кваліфіковані консультації по застосуванню нашої продукції.

про матеріал

Фото продукції

Чому професіонали обирають кам'яну вату?

Чому професіонали обирають кам'яну вату?

  • 1. Вогнестійкість. Витримує температуру понад 1000 ° C. Більше безпеки з негорючими ізоляційними матеріалами.
  • 2.Енергоефективність. Економте енергію, підтримуючи оптимальну температуру і мікроклімат в приміщенні. За рахунок стабільності температури можна істотно скоротити витрати на опалення, охолодження та вентиляцію, а також зменшити обсяг викидів парникових газів.
  • 3.Акустичний комфорт.Поглинає та зменшує приголомшливий шум. Автомобільні дороги, залізничні і трамвайні колії, аеропорти - необхідна для нормального життя інфраструктура - є джерелом шуму, який може стати причиною серйозних негативних наслідків для здоров'я.
  • 4.Міцність. Покращені експлуатаційні характеристики і підвищена стабільність при менших витратах. Ізоляція ROCKWOOL настільки міцна, що вона буде підтримувати свою продуктивність протягом усього терміну експлуатації будинку.
  • 5.Контроль над водою.Контролюйте наш найцінніший ресурс. Традиційні методи виробництва продуктів харчування здають свої позиції в умовах зростання населення, а зміна клімату підвищує потреби в захисті від повеней. Вироби з кам'яної вати можна конструювати таким чином, щоб вони поглинали або відштовхували воду, в залежності від потреби, а також використовувати їх для рециркуляції води в теплицях, допомагаючи вирішувати цілий ряд задач управління водним режимом.
  • 6.Екологічність. Сировина для мінерального ізоляційного матеріалу навряд чи може бути більш природною ніж камінь. Камінь - один з найпоширеніших матеріалів на землі; однак нам слід ефективніше використовувати ресурси нашої планети. Ми розробили технології, що дозволяють використовувати відходи від інших промислових галузей в якості альтернативного сировини.

Споживчі характеристики

Товщина від 50 до 200 мм

Монтаж утеплювача ROCKWOOL

Для того щоб клієнти не витрачали час і нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при купівлі утеплювача ROCKWOOL в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити їх монтаж фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість об'єктів, які нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і ваша гарантія того, що ви отримаєте надійну та правильно встановленого утеплювача ROCKWOOL. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтований нашими фахівцями, перевірений технаглядом і переданий замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Монтаж утеплювача ROCKWOOL

Монтаж утеплювача ROCKWOOL

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону