Металевий водостік Zambelli

Металевий водостік Zambelli

Виберіть металеву водостічну систему Zambelli в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер для організації візиту в наш шоу-рум

Підтримуємо наявність Zambelli на складі

Встановлюємо металеві водостоки Zambelli в Києві та Одесі

Показуємо металеві водостоки Zambelli в великому шоу-румі під відкритим небом

Ціни та опис усього асортименту металевого водостоку ZAMBELLI

Подивитись Каталог ZAMBELLI

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу водостічну систему Zambelli вже зараз

Можливість побачити вашу водостічну систему Zambelli вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, металеву водостічну систему Zambelli. Підібрати її кольори до підшивки звісів та покрівлі. З'ясувати для себе гармонічне поєднання з фасадом.

Максимально повний розрахунок кошторису Zambelli

Максимально повний розрахунок кошторису Zambelli

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок кошторису водостічної системи Zambelli з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників для встановлення водостічних систем Zambelli

Наявність штатних покрівельників для встановлення водостічних систем Zambelli

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo з пластиковою водостічною системою Zambelli, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі металевого водостоку Zambelli

Якщо ви цікавитеся металевим водостоком Zambelli для вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з розрахунку кошторису, залиште ваш номер телефону

Водостічна система Zambelli з Німеччіни

Більше 60 років ім'я Zambelli означає високоякісні водостічні системи, виготовлені у Німеччині. Розпочавши роботу з виробництва водостічних колін, компанія Zambelli розвинулася у найбільшого фахівця з виробництва металевих водостоків у Європі. Сьогодні тим, хто цінує і розуміє якість, Zambelli пропонує найширший і найрізноманітніший асортимент продукції - приблизно 3500 найменувань аксесуарів. Не важливо, великий, маленький, прямокутний, круглий, класичний чи сучасний водосток – там, де інші виробники зупиняються, Zambelli пропонує рішення. Основний асортимент водостічних систем є у чотирьох напрямках: оцинковані (гальванізовані) водостічні системи, пофарбовані водостоки, так само титан-цинкові та мідні.
Оцинкована (гальванізована) сталь давно зарекомендувала себе при виготовленні деталей з листового металу як будівельний метал найвищої міцності та з тривалим антикорозійним захистом. А в металевому водостоку ці два параметри найголовніші оскільки водосток сприймає на себе високі вітрові та снігові навантаження. Саме тому Zambelli вирішили робити систему із такого металу. Крім цього, лінійне розширення оцинкованого металу менше в порівнянні з цинком, міддю та подібними матеріалами, що відмінно позначається на надійності та герметичності системи.
Забарвлена ​​водостічна система від Zambelli виготовляється з кольоровим покриттям "robust" (перекладається як "міцне"). Якість такої системи повністю відповідає назві. Інноваційна та особливо міцна поверхня гарантує, що водостічні елементи Zambelli дуже стійкі до подряпин та зберігають колір багато років. Крім цього, вся система має уніфіковані однакові відтінки кольору та ступінь блиску, що дозволяє не прив'язуватися до партій товару та інших моментів. Покриття "robust" демонструє наступні характеристики: стійкість до дряпання ≥ 30 Н відповідно до EN13523-12:2004, стійкість до ультрафіолетового випромінювання RUV 4 відповідно до EN10169-2. Ці показники – стандарти якості в Німеччині, які в Європейському союзі є найжорсткішими.
Всі елементи водостічної системи Zambelli виготовлені з такою точністю, що монтажникам не важко все зібрати в єдиний комплект. А герметичність кутів забезпечується не зварюванням, а паянням.
Водостоки Zambelli з титан-цинку та міді у свою чергу відрізняє таку ж високу якість деталей та неймовірний асортимент аксесуарів.
Роза вітрів, зображена на товарах Zambelli, задає напрямок. Вона є символом і означає Досконалість, Якість та Майстерність. Саме тому вироби Zambelli з гордістю мають цей знак!

про матеріал

Фото готових будинків з металевим водостоком Zambelli

Переваги

Переваги

  • екологічна чистота;
  • висока точність та якість всіх елементів;
  • хороша водопропускна здатність, завдяки поглибленому жолобу;
  • стійкість до дії корозії;
  • простота монтажу;
  • швидка фіксація без застосування додаткових інструментів;
  • використання зварювальних швів закритого типу;
  • привабливий зовнішній вигляд.

Споживчі характеристики

Термін служби від 50 до 100 років
Матеріал сталь, мідь, тітан-цинк

Монтаж металевої водостічної системи Zambelli

Для того щоб клієнти не витрачали час і нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при покупці металевої водосточної системи Zambelli в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити монтаж цього матеріалу фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість об'єктів, яке нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і Ваша гарантія того, що ви отримаєте надійну і якісну металеву водостічну систему Zambelli. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтований нашими фахівцями, перевірений технаглядом і переданий замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Отримати консультацію по монтажу металевого водостоку Zambelli

Отримати консультацію по монтажу металевого водостоку Zambelli

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону