Підшивка звісів покрівлі

Софіти для підшивки звісів покрівлі

від 320 грн/шт.

Виберіть підшивку звісів покрівлі в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

3 найпопулярніших бренда підшивки звісів в Україні

Понад 15 варіантів кольорів і відтінків підшивки звісів

Великий шоу-рум просто неба

Ціни та опис усього асортименту підшивки звісів покрівлі

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу підшивку звісів вже зараз

Можливість побачити вашу підшивку звісів вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, підшивку звісів покрівлі.

Максимально повний розрахунок кошторису підшивки звісів

Максимально повний розрахунок кошторису підшивки звісів

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок матеріалів для кошторису підшивки звісів з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo з підшивкою звісів, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі матеріалів

Якщо ви цікавитеся підшивкою звісів для вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису в будь-якому з брендів, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону, для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

Ми є офіцийними представниками наступних брендів

Підшивка звісів

Відкриємо секрет, вона вам не потрібна тільки у випадку у вас шліфовані чи декоративні крокви, якими не гріх помилуватися та показати гостям. В іншому випадку, вас чекає не дуже приглядна картина брусів, що стирчать, іноді навіть під різним кутом. Фактично, підшивка звісів це естетика. Для завершення загальної картинки будинку вона є важливою. Підшивка звісів надасть закінченого вигляду будівлі. А з перфорацією допоможе з додатковою вентиляцією підпокрівельного простору. Різні кольори та фактури можна підібрати під архітектуру будинку.

про матеріал

Фото будинків з підшивкою звісів покрівлі

Навіщо підшивають звис?

Навіщо підшивають звис?

  • Після укладання покрівельного матеріалу знизу торців проглядається частина крокв та інші шари «покрівельного пирога». Це виглядає не естетично - підшивка звисів ушляхетнює дах, закриваючи всі внутрішні деталі, надає завершений вигляд всій будівлі;
  • Крім декоративної функції, підшивка карнизів захищає покрівельну систему від пошкоджень у вигляді сильного вітру;
  • Вирішується ще одне важливе завдання - забезпечується правильна підпокрівельна вентиляція, завдяки якій виключається поява конденсату, грибка та цвілі. Відповідно збільшується термін служби конструкції.

Споживчі характеристики

Матеріал метал, ПВХ
Вид перфорваний та без перфорації

Монтаж підшивки звісів покрівлі

Для того щоб клієнти не витрачали час і нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при покупці підшивки звісів покрівлі в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити її монтаж Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість об'єктів, які нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і ваша гарантія того, що ви отримаєте надійну та довговічну підшивку звісів покрівлі. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтований нашими фахівцями, перевірений технаглядом і переданий замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Підшивка звісів покрівлі

Монтаж підшивки звісів покрівлі

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону