Софіт VOX INFRATOP

Софіт VOX INFRATOP

Виберіть підшивку звісів покрівлі VOX INFRATOP в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

Постійна наявність на складі

Доставка по Україні

Великий шоу-рум просто неба

Ціни та опис усього асортименту підшивки звісів покрівлі VOX INFRATOP

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу підшивку звісів вже зараз

Можливість побачити вашу підшивку звісів вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, підшивку звісів покрівлі VOX INFRATOP.

Максимально повний розрахунок кошторису VOX INFRATOP

Максимально повний розрахунок кошторису VOX INFRATOP

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок матеріалів для кошторису підшивки звісів VOX INFRATOP з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo з підшивкою звісів VOX INFRATOP, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі матеріалів

Якщо ви цікавитеся підшивкою звісів VOX INFRATOP для вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису в будь-якому з брендів, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону, для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

Підшивка звісів софіт VOX INFRATOP

Софіти VOX INFRATOP – це унікальне запатентоване рішення із прихованою системою вентиляції, розроблене з урахуванням потреб функціональності та естетики.
Софіти із прихованою перфорацією VOX INFRATOP застосовуються для оформлення горизонтальних, звернених донизу поверхонь покрівлі, а саме фронтонних та карнизних звисів. Софіт для підшивки фронтонних та карнизних звисів відмінно підходить для односхилий, двосхилий, шатрової та вальмової чотирисхилий даху приватних будинків, громадських будівель та промислових об'єктів, а також для обробки стель відкритих терас, веранд, навісів, альтанок.
Софіт VOX INFRATOP для обробки звисів даху виготовляється з полівінілхлориду методом коекструзії, який полягає в об'єднанні двох ПВХ шарів у цілісну панель. Софіт VOX INFRATOP з перфорацією для обробки карнизних звісів даху з лицьового боку фарбується в масі, за рахунок чого пластиковий софіт набуває певної текстури та відтінку, а внутрішній шар забезпечує форму та жорсткість підшивочної панелі.
Вініловий софіт VOX INFRATOP завдяки коекструзійній технології виробництва та використанню високоякісної первинної сировини має відмінні експлуатаційні властивості, які вигідно відрізняють польські пластикові софіти для даху від підшивки покрівельних звисів із фанери, дерев'яної вагонки та обрізної дошки. Серед переваг пластикових софітів для підшивки фронтону та карнизу покрівлі можна виділити:
екологічну безпеку (пластикові софіти для підшивки карнизу скатної покрівлі не містять у своєму складі токсичних елементів, здатних заподіяти шкоду здоров'ю людини або навколишньому середовищу);
високу міцність;
стійкість до механічних пошкоджень;
пожежна безпека;
вологостійкість;
стійкість до атмосферних впливів;
стійкість до перепадів температур від -50 до +60°C;
УФ-стійкість (ПВХ софіти для підшивки карниза черепичного даху не жовтіють та не деформуються під впливом сонячних променів);
стійкість до біологічної корозії (покрівельні софіти для підшивки карнизів по кроквах не гниють, не зазнають ураження цвіллю та пошкодження комахами-шкідниками та мишами);
відсутність необхідності додаткової обробки (вінілові софіти для підшивки звісів покрівлі не потребують фарбування та покриття спеціальними лакофарбовими матеріалами);
легка вага;
зручність у транспортуванні та зберіганні;
швидкий та простий монтаж.
Підшивка карнизу покрівлі ПВХ софіт VOX INFRATOP колекції UNICOLOR має розмір 295х3050 мм. Білий софіт для карнизних звисів гармонійно вписується в навколишнє оточення, а також софіт VOX білий з перфорацією вдало поєднується з будь-яким покрівельним покриттям, фасадним облицюванням та водостічною системою.
Пластиковий софіт для підшивання фронтонних звисів даху VOX INFRATOP UNICOLOR за рахунок прихованих вертикальних вентиляційних отворів забезпечує швидку циркуляцію повітря у підпокрівельному просторі. Таким чином, пластиковий софіт з перфорацією за рахунок забезпечення циркуляції повітря в підпокрівельному просторі запобігає руйнуванню дерев'яної кроквяної системи та значно продовжує термін служби даху будинку.

про матеріал

Фото будинків з підшивкою звісів VOX INFRATOP

Переваги

Переваги

  • Прихована перфорація – це новий підхід до облаштування вентиляції покрівлі. Конструкція із прихованими вертикальними вентиляційними отворами забезпечує швидку циркуляцію повітря в підпокрівельному просторі, захищає від вологи, грибків та плісняви ​​весь дах;
  • Завдяки використанню технології термодруку софіт VOX INFRATOP точно імітує структуру дерева. Поверхня панелей, виготовлена ​​за допомогою даної технології, зовні не відрізняється від дерева, але, при цьому, є більш стійкою до механічних пошкоджень та сонячного випромінювання;
  • Дані панелі повністю змінюють естетичний вигляд покрівлі, приховуючи вентиляційні отвори, роблять дах цілісним та гармонійним;
  • Панель INFRATOP із прихованою вентиляцією від VOX – це унікальне запатентоване інноваційне рішення. Заявка на патент ZWW №005216025 від 06.04.2018.

Споживчі характеристики

Термін служби 30 років
Вид перфорваний та без перфорації

Монтаж підшивки звісів VOX INFRATOP

Для того щоб клієнти не витрачали час і нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при покупці підшивки звісів покрівлі VOX INFRATOP в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити її монтаж Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість об'єктів, які нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і ваша гарантія того, що ви отримаєте надійну та довговічну підшивку звісів покрівлі VOX INFRATOP. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтований нашими фахівцями, перевірений технаглядом і переданий замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Монтаж підшивки звісів покрівлі VOX INFRATOP

Монтаж підшивки звісів покрівлі VOX INFRATOP

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону