Фасадна дошка

Фасадна дошка

Продаж від 261 грн/м2

Виберіть фасадну дошку в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту в шоу-рум

Найпопулярніша деревина для фасадної дошки в Україні

Більше 50 варіантів розмірів фасадної дошки

Великий шоу-рум просто неба

Ціни та опис усього асортименту фасадної дошки

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу фасадну дошку вже зараз

Можливість побачити вашу фасадну дошку вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити фасадну дошку власними очима та здійснити вибір.

Максимально повний розрахунок кошторису фасадної дошки

Максимально повний розрахунок кошторису фасадної дошки

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок фасадної дошки з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по замовленню. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність кваліфікованих майстрів

Наявність кваліфікованих майстрів

Майстри з монтажу фасадної дошки, яких надає Terizo, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії і мають знання та досвід, для її монтажу.

Бюджет закупівлі фасадної дошки

Якщо ви цікавитесь фасадною дошкою для вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису в будь-якому з брендів, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

Ми є офіціийними представниками наступних брендів

Як обрати фасадну дошку?

Дерево для фасадів можна розділити на три великі групи:
1. Дерево домашніх українських порід: сосна, смерека;
2. Деревина європейська: ялина, модрина;
3. Екзотична деревина: тик, кедр, меранті, окумі.

Давайте трохи докладніше зупинимося на кожній групі окремо.
Сосна в Україні – дуже популярний матеріал, відносно дешевий і доступний. Завдяки процедурі обробки деревини під впливом високих температур (від 170 до 200 С) не дуже довговічна деревина сосни набуде нових властивостей, що дозволяє використовувати її для зовнішньої обробки. Термообробка забезпечує стабільність геометричних розмірів при будь-яких перепадах вологості та температури навколишнього середовища покращується в 10-15 разів по відношенню до необробленого дерева. Це означає, що вироби з термообробленого дерева з часом не деформуються (не розбухають, не всихають, не коробляться) за будь-яких зовнішніх впливів – опади, підвищення/зниження температури.
Термообробка помітно наголошує на красі дерева. Залежно від заданого режиму можна досягти широкої гами відтінків (від натурального до темно-коричневого). При цьому колір змінюється на всю товщину дошки завдяки процесам усередині деревини, без використання тонування.
Досягається максимальне кольорове насичення та однорідність, ефектно вимальовується текстура деревини, стає вираженим ефект цінних порід деревини.
Вас приємно здивує і запах термососни. Ви насолоджуватиметеся його ароматом, який викликає асоціації з чистим лісом, природою та спокоєм!
Що стосується європейських порід дерева, то найбільш поширена модрина. Термооброблена модрина також хороша і відносно не дорога для обробки фасаду. Дошки з цієї деревини будуть трохи дорожчі за сосну, але все-таки дешевші екзотичних порід дерева. Ця деревина природним чином зустрічається в складних кліматичних умовах, що робить її дійсно стійкою до вологи і погодним умовам, що змінюються.
Деревина модрини має природний захист від гниття, служить довго, тому що не може бути знищена дрібними паразитами.
Модрина має привабливу фактуру, відтінок і малюнок фактури, що стає незамінним при необхідності створення ефектного облицювання стін та стелі.
Під впливом вологи модрина набуває більш щільної структури та міцності.

Термооброблена деревина з екзотичних порід дерев має дуже елегантний і в той же час різноманітний зовнішній вигляд. Ви можете вибрати колір дошки під свої потреби, а потім пожвавити її додатковими фарбами. Екзотична деревина, звичайно, найдорожча з цього списку, але з іншого боку, вона гарантує довговічність на довгі роки без необхідності додаткового захисту.
Наприклад екзотична деревина меранті (букіт) має гарні фізико-механічні властивості, добре вбирає різні олії для обробки деревини, що дозволяє надати їй практично будь-який колір. Ця порода дуже схожа на іншу екзотичну породу – Мербау. Так само важливою рисою цієї породи є її стабільність. Навіть для використання на об'єктах з постійним впливом сонячного світла і атмосферних опадів, вона зберігає свої геометричні розміри.

Загалом дерево надзвичайно благородний матеріал, який захоплює не тільки своїм природним зовнішнім виглядом, теплими квітами, але і своєю неповторною текстурою та запахом. Надзвичайною перевагою є те, що він чудово поєднується з іншими матеріалами.
Тому фасадні дошки є одним з найпопулярніших матеріалів, що використовуються для обробки фасадів будинку.
Фасадні дошки надають будинку позачасового характеру. Є багато можливостей для оздоблення зовнішніх стін будівель. Фасадна дошка надає відчуття затишку та захищеності, добре підходить як для традиційних, так і для сучасних проектів.

про матеріал

На фото ви можете побачити приклади використання фасадної дошки

Переваги

Переваги

  • Термооброблене дерево не боїться сильних перепадів температури, комах та різних шкідників, не гниє і не пліснявіє, не підтримує горіння та не вигоряє на сонці;
  • Екологічність. Натуральна деревина завжди була і залишається в пошані як екологічний та безпечний матеріал;
  • Різноманітність кольорів та фактур. У будівництві та ремонті застосовується як натуральна, так і фарбована фасадна дошка, що значно розширює можливості декоративного оформлення інтер'єрів та екстер'єрів.

Недоліки

  • Вартість – ціна на матеріал чимала, та її зниження не прогнозується.
Недоліки

Споживчі характеристики

Термін служби до 50 років
Фасадна дошка

Монтаж фасадної дошки

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з монтажу залиште ваш номер телефону