ПВХ та ТПО мембрани Sika

ПВХ та ТПО мембрани Sika

Виберіть ПВХ або ТПО мембрану Sika в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

Підтримуємо наявність на складі

Побудували для клієнтів великий шоу-рум просто неба

Поставляємо Sika по всій Україні

Ціни та опис усього асортименту ПВХ мембран Sika

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу мембрану Sika вже зараз

Можливість побачити вашу мембрану Sika вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, ПВХ та ТПО мембрани Sika. Підібрати кольори водостічної системи.

Максимально повний розрахунок кошторису

Максимально повний розрахунок кошторису

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок кошторису пласкої покрівлі Sika з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo з ПВХ та ТПО мембранами Sika, завжди укомплектовані спеціалізованим інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі ПВХ або ТПО мембран Sika

Якщо ви цікавитеся мембранами Sika, як покрівельним матеріалом для Вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з розрахунку кошторису, залиште Ваш номер телефону

ПВХ та ТПО мембрани Sika

Як один із лідерів галузі, компанія Sika не могла обійти своєю увагою питання гідроізоляції плоских та скатних дахів. І в цій ніші Sika пропонує свої рішення у вигляді ПВХ мембран Sikaplan. Основний асортимент – це три типи ПВХ мембран, які між собою відрізняються місцем застосування та технічними характеристиками.
Sikaplan® SGmA-15 - багатошарова синтетична покрівельна гідроізоляція на основі ПВХ преміум якості з додатковим внутрішнім шаром зі скловолокна. Може застосовуватися на баластних покрівлях з інтенсивним рухом, а також на зелених покрівлях. Має відмінні характеристики. Висока стабільність розмірів завдяки додатковому шару зі скловолокна. Стійка до всіх атмосферних та механічних впливів. Також дуже стійка до утворення мікроорганізмів та проростання коріння. Зварюється гарячим повітрям. Піддається вторинній переробці.
Sikaplan® VGWT-15 товщиною 1,5 мм армована сіткою з поліестера з добавкою пожежних ретрадарів та збільшеною гнучкістю для полегшення монтажу за низьких температур.
Застосовується ця мембрана для монтажу на покрівлях у холодних кліматичних умовах та відрізняється підвищеною вогнестійкістю. Кріпиться механічно. Стійка до УФ. Стійка до постійних вітрових навантажень. Висока паропроникність. Шорстка структура для антиковзання. Зварюється гарячим повітрям.
Sikaplan® G-12 товщиною 1,2 мм синтетична багатомовна покрівельна ПВХ мембрана з армуванням сіткою з поліестера. Застосовується для гідроізоляції відкритих плоских дахів. Кріпиться механічно. Стійка до УФ. Віська паропроникність. Відмінна стійкість до всіх видів атосферного впливу. Зварюється гарячим повітрям. Піддається вторинній переробці.

про матеріал

Фото готових будинків з мембранами Sika

Переваги

Переваги

  • Терміни служби становлять щонайменше 20 років;
  • Висока зносостійкість;
  • Можливість укладання будь-якої пори року та за будь-яких погодних умов;
  • Відсутність потреб у витратах на додаткові профілактичні роботи, а також в обслуговуванні під час експлуатації.

Споживчі характеристики

Матеріал ПВХ або ТПО мембрана

Монтаж ПВХ та ТПО мембран Sika

Для того, щоб клієнти не витрачали час та нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при покупці мембран Sika в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити монтаж цього матеріалу фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість об'єктів, які нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і Ваша гарантія того, що ви отримаєте надійну, теплу і якісну покрівлю Sika. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтований нашими фахівцями, перевірений технаглядом і переданий замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Отримати консультацію по монтажу ПВХ або ТПО мембран Sika

Отримати консультацію по монтажу ПВХ або ТПО мембран Sika

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону