Продаж металевого водостоку Galeco

Продаж металевого водостоку Galeco

Виберіть металеву водостічну систему Galeco в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер для організації візиту в наш шоу-рум

Підтримуємо наявність Galeco на складі

Встановлюємо металеві водостоки Galeco в Києві та Одесі

Показуємо металеві водостоки Galeco в великому шоу-румі під відкритим небом

Ціни та опис усього асортименту металевого водостоку Galeco

Подивитись Каталог Galeco

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу водостічну систему Galeco вже зараз

Можливість побачити вашу водостічну систему Galeco вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, металеву водостічну систему Galeco. Підібрати її кольори до підшивки звісів та покрівлі. З'ясувати для себе гармонічне поєднання з фасадом.

Максимально повний розрахунок кошторису Galeco

Максимально повний розрахунок кошторису Galeco

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок кошторису водостічної системи Galeco з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників для встановлення водостічних систем Galeco

Наявність штатних покрівельників для встановлення водостічних систем Galeco

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo з пластиковою водостічною системою Galeco, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі металевої водосточної системи Galeco

Якщо ви цікавитеся металевою водостічною системою Galeco для вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з розрахунку кошторису, залиште ваш номер телефону

Galeco - польський водостік безкомпромісної якості

Металевий водостік Galeco - це система, виготовлена ​​із сталі найвищої якості з покриттям. Має чотири захисних шара: цинк, пасивуючий шар, підкладку (грунт) і полімерное покриття. Характерна для Galeco форма жолоба з загнутими всередину краями є особливістю продукту. Металевий жолоб Galeco має більш глибокий профіль, тому він набагато ефективніше ніж у конкурентів. Сучасні широкі з'єднувачі зі збільшеною поверхнею ущільнення гарантують стабільність системи. Нові кути жолоба доповнюють перевірену систему ущільнювачів інноваційним рішеннями: немає необхідності використовувати з'єднувачі, що знижує вартість системи в цілому. Жолоб монтується безпосередньо до кута просто і швидко. При установці водостічної системи спочатку кріпляться кронштейни, і тільки після укладання покрівельного покриття монтуються жолоби. Це забезпечує впевненість, що жолоба не будуть пошкоджені, наприклад, падаючими з даху інструментами або черепицею. Металевий водостік Galeco доступний в дев'яти кольорах: мідний, шоколадний, коричневий, темно-коричневий, цегельний, темно-червоний, графітовий, темно-зелений, білий і чорний.
Матеріал з якого виготовлений металевий водостік Galeco найвищої якості сталь з покриттям. Високу міцність сталевих листів забезпечує додаткове покриття чотирма захисними шарами, які захищають матеріал від навколишнього середовища. Товщина сталі складає 0,6 мм. Вона з двох сторін оцинкована, пасивірувана, покрита захисним шаром, і вкрита органічним покриттям. Вся металева водостічна система Galeco поставляється в плівці щоб уникнути подряпин і пошкоджень.
Гарантія на металевий водостік Galeco- 35 років.

про матеріал

Фото готових будинків з металевою водосточною систему Galeco

Монтаж металевої водостічної системи Galeco

Для того щоб клієнти не витрачали час і нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при покупці металевої водосточної системи Galeco в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити монтаж цього матеріалу фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість об'єктів, яке нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і Ваша гарантія того, що ви отримаєте надійну і якісну металеву водостічну систему Galeco. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтований нашими фахівцями, перевірений технаглядом і переданий замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Отримати консультацію по монтажу металевого водостоку Galeco

Отримати консультацію по монтажу металевого водостоку Galeco

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону