Зенітні вікна

Зенитні вікна

Продаж від 18543 грн/шт

Виберіть зенітні вікна в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

2 найпопулярніших бренда зенітних вікон

Більше 20 варіантів комплектації вікна

Великий шоу-рум просто неба

Ціни та опис усього асортименту зенітних вікон

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити ваші зенітні вікна вже зараз

Можливість побачити ваші зенітні вікна вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити просто неба, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, зенітні вікна на унікальних стендах. Ви зможете спробувати у використанні зенітні вікна, які плануєте монтувати у покрівлю. А також подивитись, як працюють різномантні аксесуари типу маркізет чи шторок.

Максимально повний розрахунок

Максимально повний розрахунок

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок матеріалів для придбання зенітних вікон з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по зенітним вікнам. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних монтажників зенітних вікон

Наявність штатних монтажників зенітних вікон

Монтажники зенітних вікон, що працюють під брендом Terizo, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі зенітних вікон

Якщо ви цікавитесь зенітними вікнами для Вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису в будь-якому з брендів, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону, для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

Ми офіційні представники даних брендів

Зенитні вікна - нові можливості для пласких дахів

Ідея стельових вікон не так вже й нова: згадаємо, у багатьох стародавніх народів світу житло обладнувалось, крім двері, єдиним отвором в покрівлі, призначеним для вентиляції та освітлення житла. Зрозуміло, сучасні конструкції куди досконаліше першого прототипу, хоча основними їх функціями як і раніше залишаються освітлення і вентиляція, а в деяких випадках вони виконують і функції люка, що забезпечує доступ на дах.
Сучасні пластикові вікна, призначені для монтажу в покрівлю, багато в чому відрізняються від своїх стінових «побратимів». Основна причина - жорсткі вимоги, що пред'являються до конструкцій такого роду. Підвищена міцність, герметичність, дистанційне керування для систем що відкриваються - ось далеко не повний список якостей, обов'язкових для зенітних вікон.
Що ж являють собою ці вікна? Це конструкції з високоякісного пластикового профілю, що складаються з заскленої рами і захисного короба. Склопакети, що викоритсовуються в зенітних вікнах, відрізняються від світлопрозорих елементів, якими комплектуються традиційні вікна ПВХ. Зовнішнє скло зенітного вікна відрізняється особливою міцністю, досягнутої в процесі загартування - так як йому витримувати всілякі атмосферні та фізичні навантаження. Скло, розташоване з боку приміщення, ламінується з метою підвищення його енергоефективності. Якщо вікна не будуть застосовуватися в пішохідній зоні то виконання зовнішнього скла зенітного вікна або весь склопакет може мати опуклу форму. Так вікно менше піддається засміченню, а взимку мінімально опиняєтьс під шаром снігу.
Такі світлопрозорі конструкції - досить нові на українському ринку продукти. Це пов'язано з особливостями їх призначення і монтажу. Проте, зараз все частіше використовують зенітні ліхтарі для освітлення приміщень з відсутністю фасадних вікон. Зенітні вікна можна зустріти в приватних будівлях, зимових садах і оранжереях, терасах, а зрідка - і на верхніх поверхах багатоквартирних житлових будинків.

про матеріал

На фото ви можете побачити приклади встановлених зенітних вікон

Особливості зенітних вікон

Особливості зенітних вікон

Сучасні вікна для плоских дахів виробляють за всіма стандартами мансардного скління. Вони мають надійний тепло- і гідроізоляційний оклад або спеціальну монтажну раму, що дозволяє підняти конструкцію на необхідний рівень (близько 15 см). Якісні ущільнювачі і віконні механізми дають можливість відкривати вікна для провітрювання і навіть задіяти їх як покрівельний люк або аварійне вікно для видалення диму. Дво- або трикамерні склопакети з інертним газом, енергоефективне напилення стекол і багатоінсценує профіль вікна з утеплювачем забезпечують теплоеффектівность. А розумна автоматика і дистанційні прилади керування роблять використання вікон для плоских дахів максимально простим.

Типи вікон для пласких покрівель

Існує кілька рішень, які дозволяють висвітлити приміщення природним світлом через отвори в плоскому даху з кутом нахилу 0-15 градусів.

  • Вікна з куполом складаються з ПВХ-профілю з дво- або трикамерним склопакетом, який зверху захищений взломостойкость куполом з полікарбонату. Обтічна форма купола не дозволяє накопичуватися на вікні опадам, а повітряний прошарок між ним і склопакетом збільшує енергоефективність і звукоізоляційні якості конструкції;
  • Зенітні вікна без куполу конструктивно нагадують вікна з куполом, але відрізняються технологією вклеювання верхнього скла. Як і купольні вікна для плоских дахів, дані рішення випускають в трьох варіантах - у вигляді глухого вікна (зенітний світловий ліхтар), а також вікна з ручним відкриванням і з автоматизованими механізмами. 
  • Зенітні вікна з плоскою зовнішньою поверхнею зручно використовувати на експлуатованих і зелених дахах, але ще є і спеціальні зенітні вікна, по яким можна ходити. Ці конструкції вбудовують в поверхню даху на одному рівні з покрівлею, причому верхнє скло таких вікон має спеціальне протиковзке покриття.
Типи вікон для пласких покрівель
Що ще треба знати при виборі зенітного вікна?

Що ще треба знати при виборі зенітного вікна?

Незалежно від конструкції, вікно для плоского даху оснащують ударостійким склопакетом з загартованим зовнішнім склом і внутрішнім склом типу триплекс, де два скляних листа надійно склеєні тонкої полімерною плівкою. Якщо розбити таке ламіноване скло, воно не розлетиться на дрібні осколки, а залишиться приклеєним до плівки і не заподіє великої шкоди. Крім того, зовнішнє скло вікон для плоских дахів може мати спеціальне напилення і захищати приміщення від зайвих доз сонячного випромінювання. Розміри найбільш популярних зенітних вікон з куполом або плоскою поверхнею складають від стандарту 60 × 60 см до максимуму 120 × 220 см. У цьому діапазоні доступна широка лінійка квадратних і прямокутних вікон. При цьому плоскі рішення можна оформити не тільки в класичному чорному кольорі, але і індивідуально підібрати колір окантовки вікна для даху відповідно до палітри кольорів RAL.

Споживчі характеристки

Кут нахилу покрівлі від 0 до 15 градусів
Строк служби від 15 до 25 років

Монтаж зенітних вікон

Для того, щоб клієнти не витрачали час та нерви на пошук підрядника для встановлення зенітних вікон, ми пропонуємо одразу при купівлі в нашій компані, узгодити і замовити монтаж вікон фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще за будь-яку рекламу за компанію скаже кількість і якість встановлених зенітних вікон. Наші об'єкти, де вони були встановлені - це багаторічний досвід і ваша гарантія того, що ви отримаєте надійні, теплі та якісні зенітні вікна. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтовано нашими фахівцями, перевірено технаглядом і передано замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Зенітні вікна

Монтаж зенітних вікон

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону