Монтаж кабелів обігріву

Монтаж кабелів обігріву

від 200 грн/мп
Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону

Наші об'єкти

Довіряйте досвіду. Terizo виконали більше двадцяти проектів різного ступеню складності. Ви можете в цьому переконатися, подивившись каталог об'єктів компанії, серед яких приватні та комерційні об'єкти. Наш досвід - гарантія того, що роботи будуть виконані якісно та в строк.

Переглянути всі об'єкти

Вартість влаштування обігріву

Terizo завжди надає послуги за договором і бере на себе відповідальність за якість виконаних робіт, а також надає на них гарантію

Переглянути повний перелік послуг і цін:

відправляється

Розрахунок нового кошторису або перевірка існуючого

На відміну від конкурентів, ми робимо максимально повні кошториси. Наш клієнт отримує повний перелік матеріалів, робіт, допоміжних механізмів та кріплення. Якщо в процесі будівництва не вносяться коригування до проекту, наш кошторис залишається незмінним. Враховуйте це при порівнянні. Якщо хочете зробити розрахунок вартості монтажу обігріву для вашого об'єкту, чи бажаєте перевірити існуючий кошторис - зверніться до нас.

Введіть коректний телефон
відправляється

Замовте зворотній дзвінок, залишивши ваш номер телефону

Приклад кошторису Terizo по монтажу обігріву покрівлі та паркінгу

Кошторис.PDF
Кошторис.PDF

Наші переваги

Інтернет-магазин та будівельна компанія в одній особі

Інтернет-магазин та будівельна компанія в одній особі

Гармонійне поєднання в одній особі торгової та будівельної компанії дає можливість нашим клієнтам комфортно купувати матеріали для покрівлі, фасаду або тераси не переживаючи про монтаж. Великий шоу-рум під відкритим небом дозволяє клієнтам побачити як будуть виглядати придбані матеріали вже сьогодні. А інтернет-магазин полегшує замовлення матеріалів віддалено.

12 років досвіду та репутації

12 років досвіду та репутації

Починаючи як торгова компанія, ми згодом зрозуміли, що клієнти потребують комплексних послуг не тільки під час продажу матеріалів, а й у процесі монтажу. У середньому протягом року ми монтуємо понад 20 об'єктів. І дуже уважно ставимося до питання репутації на кожному з них.

Наявність штатних будівельників

Наявність штатних будівельників

Будівельники, що працюють під брендом Terizo, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Максимально повний розрахунок кошторису

Максимально повний розрахунок кошторису

Наша компанія робить детальний розрахунок матеріалів і робіт для того, щоб не виникало непорозуміння з клієнтом у майбутньому. Враховуйте це під час порівняння нашіх пропозицій за пропозиціями конкурентів.

безкоштовний розрахунок

Як ми працюємо

01.

Попередній розрахунок

Попередній розрахунок монтажу обігріву робимо на підставі креслень, наданих клієнтом, або нашого проекту. В попередньому розрахунку надаємо дані по всіх необхідних матеріалах. Ці дані розраховуємо на основі коефіцієнтів. Після узгодження попереднього бюджету і підтвердження замовником подальшої роботи, переходимо до наступного етапу.

02.

Розрахунок під договір

Від попереднього етапу відрізняється тим, що в ньому вже є всі точні цифри. Після виїзду на об'єкт та погодження всіх питань з замовником, враховано всі зміни та максимально можливі затрати по доставці, оренду обладнання та механізмів. Даний документ є основою для підписання договору підряду.

03.

Підписання договору

Цей етап підтверджує наміри замовника працювати з нами. Ми ознайомлюємо замовника з графіком робіт та поставок. Після отримання авансових платежів ми завозимо обладнання, монтажників і починаємо роботу. Контроль виконання технічних вимог здійснює закріплений за об'єктом інженер-будівельник компанії.

04.

Виконання робіт

Якщо термін будівництва об'єкта перевищує 14 днів, ми розбиваємо здачу робіт та фінансування на декілька етапів. Етапність робіт ми погоджуємо з клієнтом під час підписання договору. По закінченню кожного етапу, інженер-будівельник здає замовнику роботи і підписує з ним Акт про виконані роботи. Фінансування будівництва відбувається згідно кожного акту за виконані роботи.

05.

Завершення об'єкта і його здача клієнту

По завершенню всіх робіт ми підписуємо з замовником фінальний Акт, після чого проводиться остаточний розрахунок по об'єкту. За договором підряду клієнту надається 1 рік гарантії на виконані роботи. У разі бажання клієнта, після закінчення робіт ми можемо підписати договір на обслуговування. По завершенню робіт ми завжди готові відгукнутися на будь-який вид зауважень і побажань в майбутньому. Ми впевнені, що якість і сервіс йдуть рука об руку в нашій роботі.

Залишилися технічні питання? Наш інженер готовий на них відповісти

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону
Введіть коректний телефон
відправляється
Волошин Сергій

Інженер компанії Терізо