Мансардні вікна VELUX

Мансардні вікна VELUX

Виберіть мансардні вікна VELUX в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

Підтримуємо наявність на складі

Поставляємо VELUX по всій Україні

Побудували для клієнтів шоу-рум просто неба

Ціни та опис усього асортименту мансардних вікон VELUX

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити ваші вікна вже зараз

Можливість побачити ваші вікна вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, мансардні вікна VELUX. Підібрати кольори водостічної системи та підшивки звісів. З'ясувати для себе гармонічне поєднання фасаду та покрівлі.

Максимально повний розрахунок кошторису VELUX

Максимально повний розрахунок кошторису VELUX

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок кошторису мансардних вікон VELUX з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo з мансардними вікнами VELUX, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Розрахунок бюджету мансардних вікон

Якщо ви цікавитесь мансардними вікнами VELUX для вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок їх кошторису, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Після замовлення з вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей

Мансардні вікна VELUX

Компанія VELUX є одним з найстаріших виробників мансардних вікон в світі. І одним з найбільш інноваційних і надійних. В українських споживачів цей бренд давно асоціюється з самим терміном "мансардне вікно". Асортимент цього датського виробника настільки великий, що, як жартують співробітники компанії, вони самі не до кінця його знають і пам'ятають. На сьогоднішній день VELUX пропонує покрівельні люки, мансардні вікна, вікна-балкони, зенітні вікна і ліхтарі. Безліч аксесуарів - електроприводи, шторки, ролети, датчики дощу, світла та інше. Ще однією з основних переваг компанії VELUX перед конкурентами є практично стовідсоткова наявність мансардних вікон на складі. Тільки екзотичні моделі і розміри вимагають часу для поставки. І навіть в цьому випадку вона займає не більше тридцяти днів. Обираючи мансардні вікна VELUX ви робите правильний крок в сторону надійності і якості за розумні гроші.

про матеріал

Фото готових будинків з мансардними вікнами VELUX

Як розібратися в асортименті VELUX?

Як розібратися в асортименті VELUX?

Мансардні вікна VELUX діляться на чотири основні лінійки: Оптима, Стандарт, Стандарт Плюс і Преміум. Вся продукція VELUX відрізняється високою якістю і надійністю, але як пересічному споживачеві розібратися з в цих термінах і зробити оптимальний вибір? Найбільш правильний шлях - зв'язатися з нашими менеджерами, які розкажуть і пояснять всі тонкощі. Для тих, хто для початку має бажання розібратися самостійно, інформація на цій сторінці.

VELUX Оптіма

Мансардні вікна VELUX Оптима пропонуються виробником в двох варіантах виконання: в дереві і в ПВХ, а також з двома варіантами розташування ручки - вгорі і внизу стулки вікна. Залежно від того, в якому приміщенні ви плануєте ставити вікно (з підвищеною вологістю або звичайним мікрокліматом), підбирається варіант виконання вікна. У вологих приміщеннях необхідно ставити ПВХ вікно. Варіант розміщення ручки ви можете вибрати самостійно, виходячи з висоти монтажу вікна і вашого зростання. Ось деякі особливості вікон VELUX Optima:

 • зручна алюмінієва ручка
 • вбудований вентиляційний клапан
 • фільтр від пилу і комах
 • загартоване скло
 • внутрішнє скло "триплекс" в ПВХ вікнах
 • гарантія 5 років
VELUX Оптіма
VELUX Стандарт

VELUX Стандарт

Мансардні вікна VELUX Стандарт розроблено спеціально для споживачів, які орієнтуються на ціну і в той же час хочуть отримати всі основні функціональні можливості дахового вікна і високу якість VELUX. Тому виробник не зупиняється на поліпшення і тепер всі моделі вікон для даху VELUX, починаючи з лінії Стандарт, оснащені додатковим контуром ущільнення й утеплення Thermotechnology. Вони також пропонуються в дереві і в ПВХ профілі, і з двома варіантами розташування ручки - вгорі або внизу стулки. Основні переваги вікон VELUX Стандарт:

 • оригінальна і стильна ручка
 • додатковий пакет утеплення вікна Thermotechnology
 • однокамерний пакет заповнений аргоном
 • можливість провітрювання при закритому вікні
 • швидка установка штор
 • u-вікна = 1.3 Ватт / м2K
 • гарантія 10 років

VELUX Стандарт Стандарт Плюс

Мансардне вікно VELUX Стандарт Плюс з доступним двокамерним склопакетом - безкомпромісна захист Вашого будинку від тепловтрат. У поєднанні з технологією ThermoTechnology і спеціальними ущільнювачами, конструкція вікна досягає високих показників опору теплопередачі. Пропонується в дереві з покриттям лаком на водній основі, а також в варіанті вологостійкого дерев'яного двокамерного вікна в поліуретанової капсулі спеціально для приміщень з підвищеною вологістю.

 • двокамерний склопакет
 • додатковий пакет утеплення вікна Thermotechnology
 • екстра звукоізоляція
 • провітрювання навіть при закритому вікні
 • легко мити
 • швидка установка штор
 • u-вікна = 1.1 Вт / м2К
 • гарантія 10 років
VELUX Стандарт Стандарт Плюс
VELUX Преміум

VELUX Преміум

Мансардні вікна VELUX Преміум включають в себе двокамерні вікна, двокамерні вікна вологостійкі, екстра теплі мансардні вікна, вікна з дистанційним управлінням, панорамні вікна, а також вікна балкони і карнизні вікна. У вікнах з ручним відкриванням варіантів розташування ручок традиційно два - вгорі і внизу стулки. Основна відмінність від вікон Стандарт Плюс - це більш енергоефективні склопакет. Також зверніть увагу, що всі вікна VELUX Преміум з ручним варіантом відкривання досить легко можуть стати дистанційно керованими. Вам просто необхідно докупити обладнання для цього. Так як в цю серію входить досить велика кількість моделей, ми опишемо загальні основні переваги всіх вікон Преміум:

 • зручна ручка-планка у верхній частині вікна
 • фільтр від пилу і комах
 • додатковий пакет утеплення вікна Thermo
 • дві ручки вгорі і внизу і два варіанти відкривання (для панорамних вікон)
 • вбудований датчик дощу і пульт в комплекті (у вікнах з дистанційним управлінням)
 • внутрішнє скло "триплекс"
 • вікно заповнене криптоном
 • u-вікна = 1Вт/м2
 • u-склопакета = 0,5 Вт/м2К
 • гарантія 10 років

 

Висновок

Бренд VELUX точно зможу Запропонувати вам решение для мансардних поверхів на будь-яке завдання и будь-який бюджет. Мансардні вікна, мансардні и карнізні балкони - це всегда Підвищення інвестіційної складової як будинку? так и квартири. В Україні культура будівництва мансардних поверхів только набірає обертів. Альо ми впевнені, зовсім скоро много українських покупців переймуть ідеєю, что мансардний поверх - це круто. Особливо, коли в ньом много світла, отриманий через мансардні вікна VELUX.

Висновок

Споживчі характеристики

Кут нахилу покрівлі від 15 градусів
Вага від 12 кг/вікно
Строк служби від 10 до 30 років та більше
Ціновий диапазон від 2800 до 45600грн/м2

Монтаж мансардних вікон VELUX

Для того щоб клієнти не витрачали час і нерви на пошук підрядника для встановлення мансардних вікон VELUX, ми пропонуємо при покупці в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити їх монтаж фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість встановлених нами мансардних вікон. Щорічно наші фахівці монтують більша двухсот вікон. Кожне змонтоване вікно, перевірене і передане замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Отримати консультацію по встановленню мансардних вікон VELUX

Отримати консультацію по встановленню мансардних вікон VELUX

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону