Будинок в Хотянівці

Про проект

Замовник прийшов до нас із кресленнями та ідеєю, як він хоче побудувати покрівлю і які зміни внести до проекту. Зокрема - зробити мансардний поверх під дахом, замість горища, та встановити чотири мансардних вікна для додаткового освітлення.

Нажаль, креслення, з якими до нас приходять клієнти, частіш за все мають дуже низьку якість та глибину пропрацювання. Тому в даному проекті ми самостійно зробили креслення, розрахували навантаження та розробили вузли кріплення кровлі, а також перекриття між поверхами. Окрім цього, додатково на ділянці з'явилася будівля для інструменту та барбекю.

Проекту барбекю теж не було, тому нами були розроблені креслення і на неї. Угода була підписана, матеріали замовлені за проектними розмірами і ми почали працювати. Наша компанія виконувала на даному об'єкті роботи під ключ - тому поставка всіх матеріалів - від стропільної системи до водостоку - була за нами.

За 55 днів робіт ми встановили мауерлат, зібрали стопільну систему, утеплили покрівлю та перекриття, змонтували гідро- та пароізоляцію, встановили мансардні вікна, змонтували черепицю та водосток. Чарівна керамічна черепиця Braas Rubin 13v кольору Королівський сірий прикрасила цей будинок.

Залишилися питання?

Залиште заявку і менеджер проконсультує Вас по будь-якому питанню
Ваше ім'я
Ваш номер телефону *
Введіть коректний телефон
відправляється