Про компанію

Про компанію

12 років назад почалась наша історія, коли двоє ентузіастів започаткували бізнес із продажу матеріалів та будівництва дахів, фасадів та терас.

Але сенс був саме в тому, щоб збудувати бізнес максимально відповідальний, із зрозумілими розрахунками та прозорими діями від початку і до результату.
Бізнес, що має конкретні обличчя, імена менеджерів та інженерів, реальну адресу. Щоб наші клієнти одразу розуміли, що ми відповідаємо як за свої дії, так і якість робіт.

У нас є виставка зразків матеріалів, а також дуже вражаюче портфоліо з обʼєктами, якими ми щиро пишаємось.

Звичайно, 12 років тому ми навіть не могли уявити, скільки випробувань буде попереду. Але тим сильніше та гнучкіше ми стаємо.

Віримо в свої сили і в те, що наш досвід та відповідальність стане запорукою нашої з вами вже спільної історії.

показати все

Наша історія

2011
2011
2012
2012
2013
2013
2014
2014
2015
2015
2016
2016
2017
2017
2018
2018
2019
2019
2020
2020
2021
2021
2022
2022

Початок

Як то кажуть, на голому ентузіазмі, та позичених грошах, у цій будівлі, у кабінеті площею 20м2, все і почалося. Спочатку намагалися як усі продавати усе.
Початок

Масштаб не той

Перші, не дуже вдалі, наміри продавати покрівельні роботи. Нас стало п'ятеро. Плюс ті клієнти, що доїхали до нас. Постійно було відчуття: масштаб не той. Наприкінці року було прийняте рішення шукати новий, більш комфортний для клієнтів, офіс.
Масштаб не той

Переїзд та переворот

Хотіли офіс у стилі лофт - отримали супер лофт. Ані підлоги, ані стін, ані опалення. Все зробили самостійно. За цей рік почала вибудовуватись модель прообразу компанії, яка має високу професійну складову в одному з етапів будівництва - влаштування покрівлі.
Переїзд та переворот

Проблеми зростання

Коли кількість клієнтів збільшується - це ж добре? Новий сайт, дзвінки, візити до офісу, проблема лише одна - хто з цим впорається? Знайшли, вивчили, підтримали. З'являються об'єкти із повним комплексом замовлень матеріалів і робіт.
Проблеми зростання

Спеціалізація

Ми готові до будь-яких об'єктів. Перша в Україні покрівля з англійського сланцю. Це був виклик. Ми його подолали - завдяки людям, які в нас працюють. Ми запропонували клієнтам повний комплекс - від проектування до гарантійного обслуговування покрівлі. Це був чудовий рік.
Спеціалізація

Місто біля моря

Ну не можемо ми сидіти на місці. Філія в Одесі певним чином була авантюрою. Незнайоме місто, незнайомий нам ринок. Ні приміщення, ні людей. Але сьогодні - це одна з наших найкращих сторінок історії. Далі буде.
Місто біля моря

На повних парах

2017 рік був крутим, багато цікавих проектів, сформована професійна команда, чіткі та зрозумілі напрямки для руху компанії. Ми всіляко намагалися задовільнити потреби клієнтів в якісному сервісі. На горизонті з'явилося бажання робити велику виставку із зразками, а також новий крутий та зручний офіс.
На повних парах

Ми так довго тебе шукали

Ми будували, будували і, нарешті, збудували - більше двох тисяч м2 покрівельних, фасадних матеріалів, а також зразків ландшафтного дизайну та бруківки. Світлий та просторий офіс. Все зійшлося в одній точці. Клієнти були у захваті. Як і ми.
Ми так довго тебе шукали

Виклики та можливості

Новий рік - нові можливості. Одеська філія набирала обертів. Взято новий рекорд с продажу керамічної черепиці та мансардних вікон. Виставка в Одесі і в Києві запрацювали на повну.
Виклики та можливості

Рік нових викликів і випробувань

2020 рік був не простим практично для всіх сфер бізнесу. На приватному будівництві проблеми в економіці, помножені на невпевненість покупців і перманентні локдауни, відбилися не дуже добре. Ми, як і багато компаній, перебудовували внутрішні процеси. Покращували сервіс для наших клієнтів. Запустили в онлайн нову версію сайту, в яку додали інтернет-магазин. 2021 обіцяє бути насиченим і цікавим.
Рік нових викликів і випробувань

Невпинний розвиток

Вимушений та незапланований переїзд київського офісу компанії на початку 2021 року трохи вибив із колії. Не додавало на початку року оптимізму і локдаун, введений через пандемію. Але вже до другої половини року стало зрозуміло, що сили та кошти вкладені у розвиток сайту та супутніх сервісів виправдали себе. А кількість клієнтів перевершила всі прогнози. Відчуваємо, що далі буде ще цікавіше.
Невпинний розвиток

Рік війни

Ми думали, що ковід це випробування, але як виявилось що ми нічого не знали. Жорстке вторгнення росії зламало всі плани, зруйнувало життя сотен тисяч та забрало найдорожче - життя багатьох українців. Попри все - Україна встояла, ми встояли. Життя змінилось, але ми працюємо, донатимо та віримо у Перемогу. Слава Україні!
Рік війни

Наші цілі

2021

Розширення асортименту

Маємо бажання задовольнити потреби наших клієнтів у фасадних матеріалах та матеріалах ландшафтного декору та бруківки.
2022

Війна зрунувала всі плани

Але ми продовжуємо працювати та надавати кваліфіковані послуги тим, кому це потрібно. Віримо в Перемогу та ЗСУ.
2023

Війна продовжується

Україна бореться за свою Свободу та Незалежність!

Мережа шоу-румів покрівельних матеріалів

Сертифікація

Команда
Матеріали

Наші переваги

Інтернет-магазин та будівельна компанія в одній особі

Інтернет-магазин та будівельна компанія в одній особі

Гармонійне поєднання в одній особі торгової та будівельної компанії дає можливість нашим клієнтам комфортно купувати матеріали для покрівлі, фасаду або тераси не переживаючи про монтаж. Великий шоу-рум під відкритим небом дозволяє клієнтам побачити як будуть виглядати придбані матеріали вже сьогодні. А інтернет-магазин полегшує замовлення матеріалів віддалено.

12 років досвіду та репутації

12 років досвіду та репутації

Починаючи як торгова компанія, ми згодом зрозуміли, що клієнти потребують комплексних послуг не тільки під час продажу матеріалів, а й у процесі монтажу. У середньому протягом року ми монтуємо понад 20 об'єктів. І дуже уважно ставимося до питання репутації на кожному з них.

Наявність штатних будівельників

Наявність штатних будівельників

Будівельники, що працюють під брендом Terizo, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Максимально повний розрахунок кошторису

Максимально повний розрахунок кошторису

Наша компанія робить детальний розрахунок матеріалів і робіт для того, щоб не виникало непорозуміння з клієнтом у майбутньому. Враховуйте це під час порівняння нашіх пропозицій за пропозиціями конкурентів.

безкоштовний розрахунок

Відгуки

Залишилися питання?

Залиште заявку і менеджер проконсультує Вас по будь-якому питанню
Ваше ім'я
Ваш номер телефону *
Введіть коректний телефон
відправляється