Про компанію

Про компанію

Ми хотіли б написати в цьому розділі про те, що розпочали свій бізнес у гаражі, як заведено в американських стартапів, але все було трохи простіше. Двоє ентузіастів вирішили робити бізнес із продажу матеріалів та будівництва дахів, фасадів та терас не так, як усі. А саме – взяти на себе всю відповідальність від розрахунків до постачання та монтажу. Побудувати круту виставку із зразками матеріалів, найняти професійних співробітників та працювати для клієнта, а не для себе. Що з цього вийшло – вирішувати вам.

показати все

Наша історія

2011
2011
2012
2012
2013
2013
2014
2014
2015
2015
2016
2016
2017
2017
2018
2018
2019
2019
2020
2020
2021
2021

Початок

Як то кажуть, на голому ентузіазмі, та позичених грошах, у цій будівлі, у кабінеті площею 20м2, все і почалося. Спочатку намагалися як усі продавати усе.
Початок

Масштаб не той

Перші, не дуже вдалі, наміри продавати покрівельні роботи. Нас стало п'ятеро. Плюс ті клієнти, що доїхали до нас. Постійно було відчуття: масштаб не той. Наприкінці року було прийняте рішення шукати новий, більш комфортний для клієнтів, офіс.
Масштаб не той

Переїзд та переворот

Хотіли офіс у стилі лофт - отримали супер лофт. Ані підлоги, ані стін, ані опалення. Все зробили самостійно. За цей рік почала вибудовуватись модель прообразу компанії, яка має високу професійну складову в одному з етапів будівництва - влаштування покрівлі.
Переїзд та переворот

Проблеми зростання

Коли кількість клієнтів збільшується - це ж добре? Новий сайт, дзвінки, візити до офісу, проблема лише одна - хто з цим впорається? Знайшли, вивчили, підтримали. З'являються об'єкти із повним комплексом замовлень матеріалів і робіт.
Проблеми зростання

Спеціалізація

Ми готові до будь-яких об'єктів. Перша в Україні покрівля з англійського сланцю. Це був виклик. Ми його подолали - завдяки людям, які в нас працюють. Ми запропонували клієнтам повний комплекс - від проектування до гарантійного обслуговування покрівлі. Це був чудовий рік.
Спеціалізація

Місто біля моря

Ну не можемо ми сидіти на місці. Філія в Одесі певним чином була авантюрою. Незнайоме місто, незнайомий нам ринок. Ні приміщення, ні людей. Але сьогодні - це одна з наших найкращих сторінок історії. Далі буде.
Місто біля моря

На повних парах

2017 рік був крутим, багато цікавих проектів, сформована професійна команда, чіткі та зрозумілі напрямки для руху компанії. Ми всіляко намагалися задовільнити потреби клієнтів в якісному сервісі. На горизонті з'явилося бажання робити велику виставку із зразками, а також новий крутий та зручний офіс.
На повних парах

Ми так довго тебе шукали

Ми будували, будували і, нарешті, збудували - більше двох тисяч м2 покрівельних, фасадних матеріалів, а також зразків ландшафтного дизайну та бруківки. Світлий та просторий офіс. Все зійшлося в одній точці. Клієнти були у захваті. Як і ми.
Ми так довго тебе шукали

Виклики та можливості

Новий рік - нові можливості. Одеська філія набирала обертів. Взято новий рекорд с продажу керамічної черепиці та мансардних вікон. Виставка в Одесі і в Києві запрацювали на повну.
Виклики та можливості

Рік нових викликів і випробувань

2020 рік був не простим практично для всіх сфер бізнесу. На приватному будівництві проблеми в економіці, помножені на невпевненість покупців і перманентні локдауни, відбилися не дуже добре. Ми, як і багато компаній, перебудовували внутрішні процеси. Покращували сервіс для наших клієнтів. Запустили в онлайн нову версію сайту. 2021 обіцяє бути насиченим і цікавим.
Рік нових викликів і випробувань

Невпинний розвиток

Вимушений та незапланований переїзд київського офісу компанії на початку 2021 року трохи вибив із колії. Не додавало на початку року оптимізму і локдаун, введений через пандемію. Але вже до другої половини року стало зрозуміло, що сили та кошти вкладені у розвиток сайту та супутніх сервісів виправдали себе. А кількість клієнтів перевершила всі прогнози. Відчуваємо, що далі буде ще цікавіше.
Невпинний розвиток

Наші цілі

2021

Розширення асортименту

Маємо бажання задовольнити потреби наших клієнтів у фасадних матеріалах та матеріалах ландшафтного декору та бруківки.
2022

Відкриття офісу в одній з европейських країн

Ринок Європи в десятки разів більше ніж український, тому природнім є намагання українських компаній вийти на нього. Ми не виключення.
2023

Відкриття власного виробництва

Бажання розвиватися і рухатись далі неможливе без власного виробництва. Працюємо над цим також.

Мережа шоу-румів покрівельних матеріалів

Сертифікація

Команда
Матеріали

Наші переваги

Торгова та будівельна компанія в одній особі

Торгова та будівельна компанія в одній особі

Гармонійне поєднання в одній особі торгової та будівельної компанії дає можливість нашим клієнтам комфортно купувати матеріали для покрівлі, фасаду або тераси не переживаючи про монтаж. Великий шоу-рум під відкритим небом дозволяє клієнтам побачити як будуть виглядати придбані матеріали вже сьогодні. А інтернет-магазин полегшує замовлення матеріалів віддалено.

11 років досвіду та репутації

11 років досвіду та репутації

Починаючи як торгова компанія, ми згодом зрозуміли, що клієнти потребують комплексних послуг не тільки під час продажу матеріалів, а й у процесі монтажу. У середньому протягом року ми монтуємо понад сто об'єктів. І дуже уважно ставимося до питання репутації на кожному з них.

Наявність штатних будівельників

Наявність штатних будівельників

Будівельники, що працюють під брендом Terizo, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Максимально повний розрахунок кошторису

Максимально повний розрахунок кошторису

Наша компанія робить детальний розрахунок матеріалів і робіт для того, щоб не виникало непорозуміння з клієнтом у майбутньому. Враховуйте це під час порівняння нашіх пропозицій за пропозиціями конкурентів.

безкоштовний розрахунок

Відгуки

Залишилися питання?

Залиште заявку і менеджер проконсультує Вас по будь-якому питанню
Ваше ім'я
Ваш номер телефону *
Введіть коректний телефон
відправляється