Монтаж композитної черепиці

Монтаж композитної черепиці

від 210 грн/м²
Введіть коректний телефон

Для отримання консультації залиште Ваш номер телефону

Наші об'єкти

Довіряйте досвіду. За десять років роботи Terizo збудовано більше тисячі дахів різної складності. Ви можете в цьому переконатися, подивившись каталог кращих об'єктів компанії, серед яких дахи з композитною черепицею. Наш досвід - гарантія того, що Ваша покрівля буде побудована якісно та в строк.

Переглянути всі об'єкти

Вартість монтажу бітумної черепиці

Компанія Terizo завжди надає послуги за договором і бере на себе відповідальність за якість виконаних робіт, а також надає на них гарантію.

Переглянути повний перелік послуг і цін:

Прайс-лист. Pdf

Відгуки клієнтів

Розрахунок нового кошторису або перевірка існуючого

На відміну від конкурентів, ми робимо максимально повні кошториси. Наш клієнт отримує повний перелік матеріалів, робіт, допоміжних механізмів та кріплення. Якщо в процесі будівництва не вносяться коригування до проекту, наш кошторис залишається незмінним. Враховуйте це при порівнянні. Якщо хочете зробити розрахунок Вашої покрівлі з композитної черепиці або перевірити існуючий кошторис - зверніться до нас.

Введіть коректний телефон

Замовте зворотній дзвінок, залишивши Ваш номер телефону

Приклад кошторису Terizo з монтажу композитної черепиці

Кошторис.PDF

Наші переваги

Торгова та будівельна компанія в одній особі

Торгова та будівельна компанія в одній особі

Гармонійне поєднання в одній особі торгової та будівельної компанії дає можливість нашим клієнтам комфортно купувати матеріали для покрівлі не переживаючи про монтаж. Великий шоу-рум під відкритим небом дозволяє клієнтам побачити їх майбутню покрівлю вже сьогодні. А інтернет-магазин полегшує замовлення матеріалів віддалено.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

безкоштовний розрахунок
Максимально повний розрахунок кошторису

Максимально повний розрахунок кошторису

Наша компанія робить детальний розрахунок матеріалів і робіт для того, щоб не виникало непорозуміння з клієнтом у майбутньому. Враховуйте це під час порівняння нашіх пропозицій за пропозиціями конкурентів.

Як ми будуємо покрівлю

01.

Попередній розрахунок

Попередній розрахунок робіт з монтажу бітумної черепиці робимо на підставі креслень, наданих клієнтом, або нашого проекту. В попередньому розрахунку надаємо дані по всіх необхідних матеріалах, крім детального розрахунку пиломатеріалів та кріплення. Ці дані розраховуємо на основі коефіцієнтів. Після узгодження попереднього бюджету і підтвердження замовником подальшої роботи, переходимо до наступного етапу.

02.

Розрахунок під договір

Від попереднього етапу відрізняється тим, що в ньому вже є всі точні цифри. Враховано максимально можливі затрати по доставці, оренду обладнання та механізмів. Даний документ є основою для підписання договору підряду.

03.

Підписання договору

Цей етап підтверджує наміри замовника працювати з нами. Ми ознайомлюємо замовника з графіком робіт та поставок. Після отримання авансових платежів ми завозимо обладнання, покрівельників і починаємо роботу. Контроль виконання технічних вимог здійснює закріплений за об'єктом інженер-будівельник компанії.

04.

Підписання актів виконаних робіт

Якщо термін будівництва об'єкта перевищує 20 днів, ми розбиваємо здачу робіт та фінансування на декілька етапів. Етапність робіт ми погоджуємо з клієнтом під час підписання договору. По закінченню кожного етапу, інженер-будівельник здає замовнику роботи і підписує з ним Акт про виконані роботи. Фінансування будівництва відбувається згідно кожного акту за виконані роботи.

05.

Завершення об'єкта і його здача клієнту

По завершенню всіх робіт ми підписуємо з замовником фінальний Акт, після чого проводиться остаточний розрахунок по об'єкту. За договором підряду клієнту надається 5 років гарантії на виконані роботи. У разі бажання клієнта, після закінчення робіт ми можемо підписати договір на обслуговування покрівлі. Це дасть клієнту впевненість у тому, що покрівля прослужить довго. Покрівлю важливо не тільки правильно змонтувати, а й обслуговувати. По завершенню робіт ми завжди готові відгукнутися на будь-який вид зауважень і побажань в майбутньому. Ми впевнені, що якість і сервіс йдуть рука об руку в нашій роботі.

Залишилися технічні питання? Наш інженер готовий на них відповісти

Для отримання консультації залиште Ваш номер телефону
Введіть коректний телефон
Коротченко Олександр

Інженер компанії Терізо

Наші контакти

Офіс у Київі

м. Київ,

Петропавлівська 14-Е, ТЦ "ДІАМАНТ"

Робочий час: Пн-Сб 8:30-18:30
на картi

Офіс в Одесі

м. Одеса,

Чорноморського Козацтва, 80, оф.1

Робочий час: Пн-Пт 9:00-18:00
на картi