Водостічні системи Nicoll

Водостічні системи Nicoll

Виберіть водосточну систему Nicoll в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

Підтримуємо наявність Nicoll на складі

30-річна письмова гарантія на водостічну систему

Поставляємо Nicoll по всій Україні

Ціни та опис усього асортименту пластикового водостоку Nicoll

Подивитись Каталог Nicoll

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу водостічну систему Nicoll вже зараз

Можливість побачити вашу водостічну систему Nicoll вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, водостічну систему Nicoll. Підібрати її кольори до підшивки звісів та покрівлі. З'ясувати для себе гармонічне поєднання з фасадом.

Максимально повний розрахунок кошторису Nicoll

Максимально повний розрахунок кошторису Nicoll

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок кошторису водостічної системи Nicoll з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo з водостічною системою Nicoll, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі пластикової водосточної системи Nicoll

Якщо ви цікавитеся пластиковою водостічною системою PROFIL для ашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з розрахунку кошторису, залиште ваш номер телефону

Пластиковий водостік Nicoll

Асортимент та естетичний вид водостічних систем французької компанії Nicoll завжди відрізнявся, на краще, від конкурентів по ринку. Ці якості доповнюються стійкістю до впливу ультрафіолетових променів та агресивних середовищ (кислот та вуглеводів), стійкістю до навантажень та витривалістю в період зимової експлуатації. Nicoll – це не про бюджетний водосток. Це про надійність однієї з найважливіших деталей в облаштуванні будинку.
Тому що відсутність водостоку або "дірява" водостічна система черевата руйнівними наслідками для цоколя та фундаменту будинку. Намокання стін, підмивання фундаменту, корозія деталей. Завдання водостічної системи - організований збір та відведення опадів у дренажну систему, каналізацію або водозбірну ємність. І цей процес має бути максимально надійним. Саме цю надійність пропонують французи.
Водостічні системи Nicoll виготовляються у семи моделях, які відрізняються розмірами та можливостями зі збирання води. Основна колірна гама – сім кольорів. Таким чином ви легко підберете необхідне будинку поєднання. Водостоки Nicoll стійкі до впливу ультрафіолетових променів (сонячних променів), надійно показують свої якості в умовах перепаду температур, стійкі до внутрішнього та зовнішнього забруднення, хімічного впливу агресивних середовищ (кислот та вуглеводнів). Nicoll є єдиним виробником пластикових водостоків, який дає письмову тридцятирічну гарантію на свою продукцію. Крім цього, водостоки Nicoll вигідно відрізняються від металевих водостічних систем, повною відсутністю корозій та деформації практично повною безшумністю під час дощу. Також на водостічні системи Nicoll допускається установка обігріву.

про матеріал

Фото готових будинків з водосточною систему Nicoll

Переваги

Переваги

  • Абсолютна герметичність з'єднань;
  • Стійкість до механічних навантажень та пошкоджень;
  • Стійкість до низьких температур та перепадів температур;
  • Не схильні до корозії та впливу атмосферних опадів;
  • Стійкість до сильних вітрів;
  • Висока стійкість до ультрафіолетового випромінювання.

Споживчі характеристики

Термін служби 30 років

Монтаж пластикової водосточної системи Nicoll

Для того щоб клієнти не витрачали час і нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при покупці пластикової водосточної системи Nicoll в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити монтаж цього матеріалу фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість об'єктів, яке нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і Ваша гарантія того, що ви отримаєте надійну і якісну пластикову водостічну систему Nicoll. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтований нашими фахівцями, перевірений технаглядом і переданий замовнику.

Переглянути всі об'єкти

Отримати консультацію по монтажу пластикової водостічної системи Nicoll

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону