Водостік пластиковий

Продаж пластикових водостоків

від 69,2 грн/м.п.

Виберіть пластикову водостічну систему в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

2 найпопулярніших бренда пластикових водостічних систем в Україні

Понад 15 варіантів кольорів і відтінків водостоків

Великий шоу-рум просто неба

Зверніть увагу на:

Можливість побачити ваш пластиковий водостік вже зараз

Можливість побачити ваш пластиковий водостік вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, пластикові водостічні системи. Підібрати кольори підшивки звісів. З'ясувати для себе гармонічне поєднання фасаду та покрівлі.

Максимально повний розрахунок кошторису пластикового водостоку

Максимально повний розрахунок кошторису пластикового водостоку

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок матеріалів для кошторису пластикової водостічної системи з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo з пластиковими водостоками, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі матеріалів

Якщо ви цікавитеся пластиковою водостічною системою для Вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису в будь-якому з брендів, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону, для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

Ми є офіціийними представниками наступних брендів

ПВХ водостік - відмінний вибір

Водостічні системи сьогодні є важливою складовою будь-якої будівлі. Вони ефективно захищають його від руйнівного впливу опадів, а також надають будинку більш естетичний вигляд. Функція всіх водостоків, які існували в різні періоди історії, зводиться до одного: організувати відведення опадів, що випадають з даху.
Історія водостоку, пам'ятає безліч використовуваних матеріалів для захисту будинку. Спочатку були водостоки з дерева, а пізніше з'явилися металеві водостоки, які дожили до наших днів. Люди весь час намагалися поліпшити засоби для відведення води. Так як розуміли, що тривалість життя будинку безпосередньо залежить від захисту його від згубного впливу опадів. Десь у другій половині минулого століття, коли активно почала розвиватися хімічна промисловість, з'явилися водостічні системи з пластику. У наш час, вже порядком вдосконалені, вони дуже затребувані споживачами.
Отже, що ж являють водостічні системи з ПВХ сьогодні? Це вже повний комплект елементів, які пов'язані між собою. Необхідність шукати окремі деталі, щоб скласти повну систему, відійшла в минуле. Сучасний виробник подбав про те, щоб допомогти покупцеві підібрати повний набір необхідних деталей в будь-якому розмірі, кольорі і матеріалі.

про матеріал

Фото будинків з пластиковим водостоком

Монтаж пластикового водостоку

Для того щоб клієнти не витрачали час і нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при покупці пластикового водостоку в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити його монтаж Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість об'єктів, які нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і ваша гарантія того, що ви отримаєте надійний та довговічний пластиковий водостік. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтований нашими фахівцями, перевірений технаглядом і переданий замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Водостік пластиковий

Монтаж пластикового водостоку

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону

Наші контакти

Офіс у Київі

м. Київ,

Петропавлівська 14-Е, ТЦ "ДІАМАНТ"

Робочий час: Пн-Сб 8:30-18:30
на картi

Офіс в Одесі

м. Одеса,

Чорноморського Козацтва, 80, оф.1

Робочий час: Пн-Пт 9:00-18:00
на картi