Композитна черепиця

Композитна черепиця

Продаж від 589 грн/м2

Виберіть композитну черепицю в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

2 найпопулярніших бренду композитної черепиці в Україні

Понад 20 вариантів кольорів і відтінків

Великий шоу-рум просто неба

Ціни та опис усього асортименту композитної черепиці

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити просто неба, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, композитну черепицю. Підібрати кольори водостічної системи та підшивки звісів. З'ясувати для себе гармонічне поєднання фасаду та покрівлі.

Максимально повний розрахунок

Максимально повний розрахунок

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок матеріалів композітної черепиці з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі матеріалів

Якщо ви цікавитесь композитною черепицею, як покрівельним матеріалом для Вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису в будь-якому з брендів, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону, для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

Ми є офіціийними представниками наступних брендів

Де ж тут композит?

Напевно ви вже багато прочитали про цей матеріал. Ми також спробуємо розповісти вам про нього і допомогти зробити вибір. Композитна черепиця - матеріал порівняно молодий. Йому всього-то років п'ятдесят. Але ті характеристики, які він пропонує, дозволяють йому конкурувати практично з будь-яким даховим покриттям. Довговічність, мала вага, безшумність, легкість монтажу, мінімальна відходність, величезний асортимент кольоріві видів хвилі. Що ж надає всі ці якості композитній черепиці? Секрет в її назві. Фактично, цей матеріал увібрав в себе всі кращі сторони керамічної, цементно-піщаної та металочерепиці. А всі недоліки залишив традиційним виробникам. У підсумку, 50-річна гарантія і мільйони квадратних метрів по всьому світу говорять про те, що композитна черепиця знайшла свого покупця і заслужила своє місце.

про матеріал

На фото ви можете побачити приклади покрівель, покритих композитною черепицею

Переваги

Переваги

Композитна черепиця - це суцільний плюс. Дуже складно знайти недоліки в цьому матеріалі, хоча вони звичайно ж є. Але почнемо з переваг:

  • дуже легка
  • безшумна
  • відсутній лавиноподібний схід снігу
  • маловідходна
  • зручна і недорога в транспортуванні
  • виробляється, в тому числі, і в Україні

Недоліки

Дуже часто одним з головних недоліків композитної черепиці називають її ціну. І хоча не наше завдання перевіряти фінансові можливості наших клієнтів, змушені погодитись з тим, що вартість цього матеріалу іноді перевершує ціну керамічної черепиці. Що часто викликає подив у замовників. Відповідь тут досить проста - технологія виробництва композитної черепиці надзвичайно енерегозатратна, звідси і її вартість.

Недоліки
Висновок

Висновок

Вибір композитної черепиці в якості покрівельного матеріалу - це одне з найбільш вдалих рішень, яке може зробити замовник. Цей матеріал мінімум 50 років буде тішити своїм виглядом і станом. Абсолютне шумопоглинання захистить нерви під час опадів і дасть виспатись всім жителям будинку. Це дійсно матеріал, який варто купити.

Cпоживчі характеристики

Вага м2 від 7 до 9 кг
Кут нахилу покрівлі від 16 до 60 градусів
Строк служби від 40 до 60 років
Відходність менше 5 відсотків

Монтаж композитної черепиці

Для того, щоб клієнти не витрачали час та нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при купівлі композитної черепиці в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити монтаж цього матеріалу фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще за будь-яку рекламу за компанію скаже кількість і якість об'єктів, яка нею побудована. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і гарантія того, що ви отримаєте надійну, теплу і якісну покрівлю з композитної черепиці. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтовано нашими фахівцями, перевірено технаглядом і передано замовнику

Переглянути всі об'єкти
Композитна черепиця

Монтаж композитної черепиці

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште Ваш номер телефону