Композитна черепиця

Композитна черепиця

Продаж від 589 грн/м2

Виберіть композитну черепицю в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

2 найпопулярніших бренду композитної черепиці в Україні

Понад 20 вариантів кольорів і відтінків

Великий шоу-рум просто неба

Ціни та опис усього асортименту композитної черепиці

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити просто неба, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, композитну черепицю. Підібрати кольори водостічної системи та підшивки звісів. З'ясувати для себе гармонічне поєднання фасаду та покрівлі.

Максимально повний розрахунок

Максимально повний розрахунок

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок матеріалів композітної черепиці з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі матеріалів

Якщо ви цікавитесь композитною черепицею, як покрівельним матеріалом для Вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису в будь-якому з брендів, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону, для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

Ми є офіціийними представниками наступних брендів

Де ж тут композит?

Напевно ви вже багато прочитали про цей матеріал. Ми також спробуємо розповісти вам про нього і допомогти зробити вибір. Композитна черепиця - матеріал порівняно молодий. Йому всього-то років п'ятдесят. Але ті характеристики, які він пропонує, дозволяють йому конкурувати практично з будь-яким даховим покриттям. Довговічність, мала вага, безшумність, легкість монтажу, мінімальна відходність, величезний асортимент кольоріві видів хвилі. Що ж надає всі ці якості композитній черепиці? Секрет в її назві. Фактично, цей матеріал увібрав в себе всі кращі сторони керамічної, цементно-піщаної та металочерепиці. А всі недоліки залишив традиційним виробникам. У підсумку, 50-річна гарантія і мільйони квадратних метрів по всьому світу говорять про те, що композитна черепиця знайшла свого покупця і заслужила своє місце.

про матеріал

На фото ви можете побачити приклади покрівель, покритих композитною черепицею

Композитна черепиця, що це?

Композитна черепиця, що це?

Композитна черепиця відносно недавно з'явилась в асортименті будівельних магазинів, але швидко набрала популярність серед покупців. Візуально дах, покритий композитної черепицею, виглядає також красиво, солідно і ефектно, як і при обробці натуральної.

При цьому ви можете вибирати композитну черепицю в обширній гаммі відтінків, так що покрівля вашого будинку легко придбає сірий, зелений, червоний, сріблястий, темно-синій, чорний, кавовий, теракотовий і інший відтінок. Широка гамма колірних рішень вигідно відрізняє композитну металочерепицю, ціна якої доступна, від натуральної, де спектр тонів обмежується природними кольорами кераміки.

Що стосується технічного аспекту, відзначимо, що композитна черепиця виготовляється на основі сталевих листів товщиною 0,45 мм. У процесі виробництва вони покриваються алюмоцінковим антикорозійним сплавом, поверх якого наноситься кам'яна або керамічна крихта. Зовнішня сторона композитної металочерепиці, купити яку можна у нас, обробляється акрилом. Завдяки цьому підвищується стійкість покрівлі до впливу атмосферних явищ.

Варто відзначити, що купити композитну черепицю буде дорожче, ніж  металочерепицю. Однак натуральної глиняної вона може поступатися за вартістю, що є значущим перевагою для покупців. 

Що примітно, композитна черепиця може імітувати не тільки класичну черепичну покрівлю, а й тріску, дранку, середньовічне дерево. Монтується вона легко і швидко, оскільки поставляється в листах площею від 0,3 до 2,3 квадратних метра, в залежності від виробника. Як грануляту (кам'яної посипки) найчастіше використовується мелений базальт, рідше - нефрит, кварцовий пісок, яшма і граніт. Зверху на композитні листи для додаткової фіксації і захисту наноситься акрилова глазур.

Композитна черепиця ціна

Композитна черепиця надійно захистить ваш будинок навіть від найсильніших буревіїв. В чому секрет?Унікальна система горизонтального кріплення. Кожен лист черепиці має 8 точок кріплення на цвяхи до обрешітки. Таким чином, зрушення покриття від впливу сильного вітру практично виключено. Інші покрівельні покриття закріплюються до системи вертикального кріплення, яка може мати пошкодження при сильному вітрі.

Серйозні зміни в кліматі можуть викликати град великого розміру, який може пошкодити покрівельне покриття. Але тільки не композитну черепицю! Черепиця стійка до граду до 30 мм в діаметрі. Навіть великий град до 90 мм не може пробити композитну черепицю, а значить, зберігається погодостійкість.

Завдяки покриттю кам’яними гранулами, покрівлі з композитної черепиці буквально охороняють ваше життя. Шорстка текстура не дозволяє снігу сходити з покрівлі лавиноподібно і утримує його на місці, поки сніг не розтане природним шляхом. Покрівлі з композитної черепиці витримують велику вагу снігу без шкоди для покрівельного покриття навіть в сильний мороз!

При пожежі будинок може обвалитися під вагою покрівлі. Але тільки не з покрівлею з композитної черепиці! Покрівельна система стійка до займання, оскільки сталева основа не запалюється і запобігає поширенню полум’я. Кожен лист композитної черепиці має 8 точок кріплення, а це значить, що покрівля не може обрушитися, а іскри не зможуть проникнути в будинок. Композитна черепиця витрималаміжнародні випробування на вогнестійкість.

Композитна черепиця легша до 7 разів за цементно-піщану або керамічну черепицю, витримуєекстремальні умови, включаючи землетруси. Є офіційні підтвердження того, як більш важкі покрівлі змушували будинки руйнуватися, тоді як покрівлі з композитної черепиці на тій самій вулиці залишалася цілими і мінімально збитковими. Легші конструкції стін витримують легку вагу покрівлі, а унікальна система установки гарантує надійне кріплення покриття до кроквяної системи.

Композитна черепиця ціна
Композитна черепиця, переваги та недоліки

Композитна черепиця, переваги та недоліки

Композитна черепиця - це суцільний плюс. Дуже складно знайти недоліки в цьому матеріалі, хоча вони звичайно ж є. Але почнемо з переваг:

  • дуже легка
  • безшумна
  • відсутній лавиноподібний схід снігу
  • маловідходна
  • зручна і недорога в транспортуванні
  • виробляється, в тому числі, і в Україні

Дуже часто одним з головних недоліків композитної черепиці називають її ціну. І хоча не наше завдання перевіряти фінансові можливості наших клієнтів, змушені погодитись з тим, що вартість цього матеріалу іноді перевершує ціну керамічної черепиці. Що часто викликає подив у замовників. Відповідь тут досить проста - технологія виробництва композитної черепиці надзвичайно енерегозатратна, звідси і її вартість.

 

Вибір композитної черепиці в якості покрівельного матеріалу - це одне з найбільш вдалих рішень, яке може зробити замовник. Цей матеріал мінімум 50 років буде тішити своїм виглядом і станом. Абсолютне шумопоглинання захистить нерви під час опадів і дасть виспатись всім жителям будинку. Це дійсно матеріал, який варто купити.

 

Cпоживчі характеристики

Вага м2 від 7 до 9 кг
Кут нахилу покрівлі від 16 до 60 градусів
Строк служби від 40 до 60 років
Відходність менше 5 відсотків

Монтаж композитної черепиці

Для того, щоб клієнти не витрачали час та нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при купівлі композитної черепиці в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити монтаж цього матеріалу фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще за будь-яку рекламу за компанію скаже кількість і якість об'єктів, яка нею побудована. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і гарантія того, що ви отримаєте надійну, теплу і якісну покрівлю з композитної черепиці. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтовано нашими фахівцями, перевірено технаглядом і передано замовнику

Переглянути всі об'єкти
Композитна черепиця

Монтаж композитної черепиці

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште Ваш номер телефону