Мансардні вікна

Мансардні вікна

Продаж від 5100 грн/шт

Виберіть мансардні вікна в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште ваш номер телефону для організації візиту

3 найпопулярніших бренда мансардних вікон

Більше 30 варіантів комплектації вікна

Великий шоу-рум просто неба

Ціни та опис усього асортименту мансардних вікон

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити ваші мансардні вікна вже зараз

Можливість побачити ваші мансардні вікна вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити просто неба, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, мансардні вікна на унікальних стендах. Ви зможете спробувати у використанні мансардні вікна, які плануєте монтувати у покрівлю. А також подивитись, як працюють різномантні аксесуари типу маркізет чи шторок.

Максимально повний розрахунок

Максимально повний розрахунок

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок матеріалів для придбання мансардних вікон з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі або мансардним вікнам. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних монтажників мансардних вікон

Наявність штатних монтажників мансардних вікон

Монтажники мансардних вікон, що працюють під брендом Terizo, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі мансардних вікон

Якщо ви цікавитесь мансардними вікнами для Вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису в будь-якому з брендів, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону, для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

Ми офіційні представники даних брендів

Багато світла не буває

Мансардні вікна виводять на новий рівень можливості освоєння приміщень і будівництва. Вони додають роботи дизайнерам і архітекторам. Вони дозволяють максимально використовувати кожен сантиметр кімнати, в якій встановлені. Не секрет, що європейці давно "підсіли" на тему з житловими мансардами. І хоча в Україні цей тренд тільки набирає обертів, кількість старих і нових будинків, де можна відмінно використовувати горища і поверхи за допомогою мансардних вікон, зростає з року в рік.
Fakro, Roto і VELUX максимально популяризують цю тему, випускаючи на ринок різні варіації, здатні задовольнити будь-який запит покупця.
Що ж потрібно для того, щоб отримати в покрівлі мансардне вікно? Ну, для початку сам дах. А далі починається список питань, на який покупцеві доведеться відповісти, щоб зробити правильний вибір. Покрівля будується, або вже готова, в якому приміщенні буде стояти вікно, ширина між кроквяних брусів, чи потрібні шторки, маркізи, електроуправління, датчики дощу і світла, і так далі. Для того, щоб ви не заплуталися, ми і приготували інформацію щодо того, на що звернути увагу при обранні мансардних вікон.

про матеріал

На фото ви можете побачити приклади встановлених мансардних вікон

Дерев'яні або пластикові?

Дерев'яні або пластикові?

Для відповіді на це питання є досить чіткий параметр. У приміщеннях з підвищеною вологістю мансардні вікна необхідно ставити в пвх варіанті. Це може бути як Velux, дерево, що запаяне в пластик, так і повністю ПВХ вікно, як у Roto. Треба так само розуміти, що ви можете ставити пластикові мансардні вікна в будь-якому приміщенні, гірше від цього не буде. Єдине, що такі вікна дорожче, ніж дерев'яні. До речі, останній факт дуже часто викликає у клієнтів подив. Треба пояснити, що на таких вікнах використовується не звичайний пвх профіль, як у фасадних віконних конструкціях. Його характеристики набагато вище. Тому вартість таких вікон завжди перевищує вартість дерев'яних. Але і термін служби у них більше.

Двокамерний або однокамерний пакет?

Якщо слідувати за принципом "кашу маслом не зіпсуєш", то відповідь на питання напрошується сама собою. Але не поспішайте робити замовлення. У мансардних вікон є відмінний параметр - коефіцієнт опору теплопередачі. Звичайно ж, вікна в покрівлі є точками втрати тепла, але виробники навчилися ці витрати мінімізувати. Товщина скла і заповнення газом зводять до мінімуму тепловтрати. І виробники цей коефіцієнт вказують у своєму каталозі. Вам достатньо просто порівняти вікна за цим показником, щоб розуміти, який вибір зробити.

Двокамерний або однокамерний пакет?
Оклад мансардного вікна

Оклад мансардного вікна

У процесі підбору мансардних вікон ви обов'язково зіткнетеся з питанням, який оклад вікна необхідний. Пояснимо. Мансардне вікно складається з двох компонентів. Власне саме вікно і оклад, в який вікно встановлюється. Оклад виконує дві функції - гідроізоляційну і утеплюючу. Це якщо ви обрали утеплений варіант. Наша рекомендація, до речі, тут однозначна, якщо вікна будуть стояти в житловому приміщенні - вам необхідний утеплений оклад, щоб мінімізувати через нього тепловтрати. Другий момент: оклад підбирається під тип покрівельного покриття. Він може бути як для плоского покриття типу бітумної черепиці, так і для хвильового покриття типу керамічної черепиці.

Розмір мансардного вікна

Розмір вікна ви можете обрати будь-який. І не важливо, який у вас крок кроквяної системи. Так, в класичному варіанті вікна ставляться між кроквяних брусів. Як правило, їх крок коливається від 600 до 800 мм. Але, якщо встановленням вікон займається кваліфікований підрядник, то складності встановити вікна більшого розміру, ніж крок крокв, немає. Для цього перерізується кроквяний брус, виготовляється короб для жорсткості і в нього монтується вікно. Так що не обмежуйте себе, обирайте те, що подобається. І пам'ятайте, чим більшого розміру будуть мансардні вікна, тим більше світла з'явиться в мансардному приміщенні. А це завжди приємно.

Розмір мансардного вікна
Додаткові можливості

Додаткові можливості

Ну і, звичайно, не варто забувати про те, що сьогодні виробники пропонують масу приємних плюсів до мансардних вікон. Електронне управління, яке можна підключити до системи "Розумний будинок", жалюзі, шторки, датчики дощу і інші плюшки. Окремо варто сказати про вікна-балкони. Це прекрасна можливість отримати не тільки вікно, але і готовий балкон одночасно. Єдине, про що необхідно подумати заздалегідь, це градус ухилу покрівлі, так як встановити таку модель можна від 45 градусів. Але можливість вийти вранці на балкон з чашкою ароматної кави повинна вам дати додаткові стимули для придбання цієї моделі.

Висновок

Мансардні вікна - прекрасна можливість внести родзинку в ваш будинок або приміщення, в якому вони плануються. Безліч варіантів розмірів і комплектацій допоможуть зупинитися саме на тому варіанті, який підійде вам. Не варто тільки забувати про кваліфікований монтаж. Так що сміливо робіть свій вибір, і якщо вам потрібна додаткова консультація, звертайтесь до наших менеджерів, вони допоможуть з вибором та встановленням ваших мансардних вікон.

Висновок

Споживчі характеристки

Кут нахилу покрівлі від 15 градусів
Строк служби від 10 до 25 років

Монтаж мансардних вікон

Для того, щоб клієнти не витрачали час та нерви на пошук підрядника для встановлення мансардних вікон, ми пропонуємо одразу при купівлі в нашій компані, узгодити і замовити монтаж вікон фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще за будь-яку рекламу за компанію скаже кількість і якість встановлених мансардних вікон. Наші об'єкти, де вони були встановлені - це багаторічний досвід і ваша гарантія того, що ви отримаєте надійні, теплі та якісні мансардні вікна. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтовано нашими фахівцями, перевірено технаглядом і передано замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Мансардні вікна

Монтаж мансардних вікон

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште Ваш номер телефону