Шиповидна мембрана

Шиповидна геомембрана

від 56 грн/м2. Продаж кратно рулонам

Проконсультуйтесь та оберіть свій варіант шиповидної мембрани

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту в шоу-рум

Мембрани трьох видів

Постійна наявність на складі

Доставка по Україні

Перейти в каталог шиповидних мембран

Подивитись весь Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість отримати технічну консультацію по підбору мембрани

Можливість отримати технічну консультацію по підбору мембрани

Різновидів шиповидної мембрани досить багато і інколи вам може бути не зрозуміло для якої мети та задач повинен використовуватись той чи іншій матеріал. Ми маємо можливість не тільки запропонувати вам найкращу ціну, але і провести технічну консультацію та підібрати мембрану саме за вашими потребами.

Зручна для клієнта форма оплати

Зручна для клієнта форма оплати

Ви можете розрахуватись за шиповидну мембрану у будь якій зручний спосіб для вас. Ви можете скористатись реквізитами для оплати на сайті або зв'язатись з менеджером для отримання рахунку.

Спеціальні умови для будівельних компаній

Спеціальні умови для будівельних компаній

Будівельні компанії, та професійні будівельники можуть отримати шиповидні мембрани на спеціальних умовах, для отримання цих умов необхідно оформити заявку на об' єкт будівництва.

Бюджет закупівлі шиповидної мембрани

Якщо ви цікавитесь шиповидною мембраною для вашого будівництва, пропонуємо зробити розрахунок кошторису в будь-якому з брендів, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

Ми є офіціийними представниками наступних брендів

Шиповидна геомембрана та її види

Якщо перед Вами стоїть завдання виконання якісної гідроізоляції у будівництві чи ландшафтному дизайні, буде розумно використовувати такий будівельний матеріал, як геомембрана.
Геомембрана та її види!
Геомембрана - це водонепроникний геосинтетичний матеріал, для виробництва якого як сировина може використовуватися поліетилен низької щільності та високого тиску (LDPE, ПВД) або поліетилен високої щільності та низького тиску (HDPE, ПНД).
Полімерні геомембрани, таким чином, залежно від типу сировини поділяються на:
- геомембрани hdpe;
- геомембрани ldpe.
Геомембрана hdpe та ldpe в залежності від типу поверхні буває:
гладка;
текстурована;
профільована.
Гладка геомембрана відрізняється еластичністю та пластичністю, за рахунок чого повторює форму рельєфу. Але в цей же час вона здатна витримувати великий тиск ґрунту, не боїться гострого каміння та коріння рослин. Текстурована геомембрана має шорстку поверхню з однієї або двох сторін, за рахунок чого полотно стає антиковзним і має краще зчеплення з основою. Профільована геомембрана, виготовлена шляхом тіснення, має вигляд полотна з опуклими виступами у вигляді усіченого конуса заввишки 8-20 мм, через що й пішла її назва - "шиповидна".
Шипоподібна геомембрана завдяки екструзійному способу виробництва та наявності у своєму складі термостабілізаторів змогла придбати необхідну однорідність та рівномірність властивостей у поперечному та поздовжньому напрямках. Дренажна профільована мембрана з поліетилену високої щільності екологічно безпечна, міцна на продавлювання та розрив, стійка до ультрафіолету, перепадів температур, атмосферних опадів, агресивного впливу хімічних речовин (кислот, лугів, олій). Екструдована захисно-дренажна мембрана не схильна до гниття, не уражається пліснявою, не ушкоджується гризунами та комахами. Геомембрана полімерна досить просто монтується і має тривалий термін служби, що становить 50 років.

про матеріал

На фото ви можете побачити приклади використання шиповидної мембрани

Шиповидна мембрана

Необхідна технічна допомога з розрахунком шиповидної мембрани?

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону