Цементно-піщана черепиця

Цементно-піщана черепиця

Продаж від 365 грн/м2

Виберіть цементно-піщану черепицю в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер для організації візиту

Найкращий варіант при заміні полімер-піщаної черепиці

Понад 25 варіантів кольорів і відтінків

Великий шоу-рум просто неба

Ціни та опис усього асортименту цементно-піщаної черепиці

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити просто неба, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, цементно-піщану черепицю. Підібрати кольори водостічної системи та підшивки звісів. З'ясувати для себе гармонічне поєднання фасаду та покрівлі.

Максимально повний розрахунок

Максимально повний розрахунок

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок матеріалів цементно-піщанї черепиці з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі матеріалів

Якщо ви цікавитесь цементно-піщаною черепицею, як покрівельним матеріалом для Вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису в будь-якому з брендів, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

Ми є офіціийними представниками наступних брендів

Найкраще співвідношення ціни та якості

Прекрасні властивості бетону відомі людям давно. Але застосування його при виробництві черепиці розроблено порівняно недавно. У 50х роках минулого століття цементно-піщана, або як її ще називають, бетонна або натуральна черепиця, вперше з'явилася в Європі. Бум виробництва стався під час відновлення міст після Другої Світової війни. І до сьогоднішнього часу розвиток цього матеріалу не зупиняється. Певна простота виробництва дала старт багатьом невеликим регіональним виробникам, які виросли до розмірів великих компаній. Їх черепиця доступна в тому числі і в Україні. Національний виробник представлений на сьогоднішній день двома торговими марками: Аляска та Vortex (остання представлена в нашому інтернет-магазині).Основою матеріалу є річковий пісок, цемент, вода, дрібна фракція щебеню і пігменти для кольору. Сушка черепиці відбувається в спеціальній камері з певним рівнем вологості. Після виготовлення бетонний виріб має вистоятися не менше 20 днів для того, щоб бетон набрав свої характеристики.

про матеріал

На фото ви можете побачити приклади покрівель, вкритих цементно-піщаною черепицею

Цементно-пісчана черепиця

Цементно-пісчана черепиця

З моменту свого виникнення більше тисячі років тому натуральна черепиця залишається одним із найбільш надійних та довговічних матеріалів для покриття дахів. Хоча протягом 20-го століття було розроблено нові матеріали, такі як металочерепиця, композитна черепиця та бітумна черепиця, цементно-піщана черепиця залишається бенчмарком надійності та естетики. На сьогоднішній день цементно-піщана черепиця є найбільш поширеним видом черепиці в Європі. На відміну від керамічної, вона не потребує високотемпературного випалу, що робить її виробництво більш вартісним. Керамічна та бетонна черепиця вважаються природними, оскільки вони виготовляються зі схожих природних матеріалів, і є надійними аналогами натуральної черепиці, виготовленої зі штучного каменю. За допомогою цементно-піщаної черепиці можна створити надійний та естетично привабливий дах, який прослужить довгі роки. Її надійність і можливість імітувати натуральну черепицю роблять її ідеальним вибором для покриття дахів будь-якого стилю будівель, від традиційних до сучасних.

Цементно-пісчана черепиця купити

Багато бетонної черепиці почали виробляти в другій половині 20 століття. Після закінчення Другої світової війни зросла потреба в покрівельних матеріалах, і при виборі одним із ключових факторів була ціна, але не в збиток якості. Відносно недорогостійкий виробничий процес і практично всі переваги керамічної черепиці зробили вибір на користь бетонних плиток на десятиліття вперед. Сьогодні частка цементно-пісчаної черепиці в Європі становить понад 60%, що підтверджує її надійність і тривалість служби.

Цементно-пісчана черепиця виготовляється з чистого піску, цементу, води та пігмента для фарбування і поліпшення захисних властивостей. Процес виготовлення включає екструзію, в результаті якої бетонні смужки набувають форму черепиці. Після цього відбувається фарбування на сиру поверхню, а потім термічна обробка, під час якої піднімається і опускається температура. Потім на суху поверхню наноситься другий шар фарби.

Час робить цементно-пісчану черепицю все більш міцною та монолітною, а її здатність витримувати перепади температури від мінуса до плюса робить її ідеальним матеріалом для кліматичних умов помірної зони. Відносно простий виробничий процес забезпечує високу якість покрівельного матеріалу за доступною ціною.

Характеристики цементно-пісчаної черепиці. Бетонна черепиця має стандартний розмір 400 - 440 мм у висоту і 300-340 мм у ширину. Зазвичай для покриття одного квадратного метра потрібно близько 10 плиток. Варіанти кольорів різні, але найбільш популярні - коричневий (з різними відтінками), чорний, графітовий, цегляний і червоний. Найголовнішою характеристикою, яка визначає тривалість служби покрівлі з цементно-пісчаної черепиці, є її морозостійкість та здатність витримувати екстремальні перепади температури.

Цементно-пісчана черепиця купити
Цементно-пісчана черепиця, переваги та недоліки

Цементно-пісчана черепиця, переваги та недоліки

Переваги цементно-піщаної черепиці:

·       термін експлуатації - досягає 100 років;

·       великий гарантійний термін;

·       морозостійкість;

·       низька теплопровідність - зберігає тепло взимку і прохолоду влітку;

·       пожежна безпека;

·       екологічно чистий матеріал;

·       захист від шуму;

·       краса та естетичність;

·       малий відсоток відходів при монтажі.

 

Недоліки цементно-піщаної черепиці:

·       посилена кроквяна система;

·       обмежена кольорова гама;

·       крихкість - можливість пошкодження при транспортуванні.


Більшість виробників ЦПЧ дають гарантію від 20 до 30 років, що є підтвердженням якості та надійності.

Якщо вам категорично не подобаються матеріали типу бітумної, метало- або композитної черепиці, а бюджет будівництва не дозволяє використовувати керамічну покрівлю, сміливо дивіться цементно-піщану черепицю. Це дуже недооцінений матеріал. Технічні та експлуатаційні характеристики цієї черепиці дозволяють без проблем пролежати на даху 50 і більше років. Зовні недосвідчене око не відрізнить цю покрівлю від керамічної. А варіанти хвилі від сучасних виробників дозволять підібрати таку черепицю для будь-якого архітектурного стилю. У вас буде гарна і довговічна покрівля.

Cпоживчі характеристики

Вага м2 від 45 до 55 кг
Кут нахилу покрівлі від 16 до 50 градусів
Термін служби від 30 до 60 років

Монтаж цементно-піщаної черепиці

Для того щоб клієнти не витрачали час та нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при купівлі цементно-піщаної черепиці в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити монтаж покрівельного матеріалу фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще за будь-яку рекламу за компанію скаже кількість і якість об'єктів, які нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і гарантія того, що Ви отримаєте надійну, теплу і якісну покрівлю з цементно-піщаної черепиці. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтовано нашими фахівцями, перевірено технаглядом і передано замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Цементно-піщана черепиця

Монтаж цементно-піщаної черепиці

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште Ваш номер телефону