Цементно-піщана черепиця Benders

Цементно-піщана черепиця Benders

Виберіть цементно-піщану черепицю Benders в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

Найкраща альтернатива металочерепиці

Поставляємо Benders по всій Україні

Підтримуємо наявність на складі

Ціни та опис усього асортименту цементно-піщаної черепиці Benders

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, цементно-піщану черепицю Benders. Підібрати кольори водостічної системи та підшивки звісів. З'ясувати для себе гармонічне поєднання фасаду та покрівлі.

Максимально повний розрахунок кошторису Benders

Максимально повний розрахунок кошторису Benders

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок кошторису цементно-піщаної черепиці Benders з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo з цементно-піщаною черепицею Benders, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі цементно-піщаної черепиці Benders

Якщо ви цікавитесь цементно-піщаною черепицею Benders, як покрівельним матеріалом для Вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з розрахунку кошторису, залиште Ваш номер телефону

Шведська простота і якість - Benders

Компанія Benders була заснована в 1960 році Карлом-Еріком Бендером. Сьогодні компанія належить трьом поколінням Бендеров: Карлу-Еріку; Олена (його дочка); Уве (його син, керуючий директор компанії і керівник групи); і вісім онуків Карла-Еріка. Головний офіс як і раніше знаходиться там, де все починалося в 1960-му році, - в Едсвера, недалеко від Квянума в регіоні Вестерйотланд в Швеції. Benders має шведські і європейські виробничі потужності. У Швеції у компанії є кар'єри від Норберга на півночі до Осторпа на півдні. Різання каменю, наприклад, роблять в регіоні Бохуслен. У Уддеваллі, Стренгнесі і Болсте у Benders є три заводи з виробництва будівельних матеріалів, черепиці та бруківки. Маючи в цілому більше 20 виробничих підприємств, ця компанія намагається завжди бути ближче до своїх клієнтів. В Європі у компанії є склади, а також торгові компанії і дистриб'ютори приблизно в тридцяти країнах, включно з Україною. Географічно зручно розташовані виробничі підприємства і склади дозволяють максимально швидко доставляти цементно-піщану черепицю споживачам. Черепиця Benders, є одним з найбільш продаваних брендів в Скандинавії завдяки репутації надійного і довговічного продукту. Велика колірна гамма бренду дозволяє підібрати черепицю під практично будь-який запит. І на сьогоднішній момент, цементно-піщана черепиця Benders, значно більш вигідне придбання ніж будь-яка металочерепиця.

про матеріал

Фото готових будинків з цементно-піщаню черепицею Benders

Монтаж цементно-піщаної черепиці Benders

Для того щоб клієнти не витрачали час і нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при покупці цементно-піщаної черепиці Benders в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити монтаж цього матеріалу фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість об'єктів, яке нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і ваша гарантія того, що ви отримаєте надійну, теплу і якісну покрівлю Benders. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтований нашими фахівцями, перевірений технаглядом і переданий замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Отримати консультацію по монтажу цементно-піщаної черепиці Benders

Отримати консультацію по монтажу цементно-піщаної черепиці Benders

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону