Бітумна покрівля під Києвом

Про проект

Здавалося б - що може бути складного в покрівлі з бітумної черепиці. Справді майже нічого. Якщо чітко будувати за проектом та дотримуватися будівленьних норм та стандартів компанії. Ми, доречі, розробили для себе внутршні стандарти будівництва, за якими наш інженер приймає роботи в покрівельників.
Справа в тому, що складність робіт на дерев'яному будинку полягає в тому, що навіть після встановлення такий будинок продовжує рухатись ще деякий час. дерево живий матеріал, дихає, змінює розміри та "сідає". Це треба враховувати. 
На цьому об'єкті справа була трохи легша, тому що перший поверх будинку був виготовлений з клеєного брусу. Він майже не має таких проблем, які ми навели вище. Але другий поверх був зібраний по технології каркасного будівництва. І тому тут такі проблеми були. Але як кажуть - неважливо з якою проблемою стикаєшься, важливо як ти її вирішуєшь. 
Недарма в нас свій відділ інженерів-проектувальників. Всі розміри було переміряно по факту та внесено корективи в кількість матеріалу та графік робіт. Об'єкт був зданий в строк.

Залишилися питання?

Залиште заявку і менеджер проконсультує Вас по будь-якому питанню
Ваше ім'я
Ваш номер телефону *
Введіть коректний телефон
відправляється