Монтаж бітумної черепиці

Монтаж бітумної черепиці

від 165 грн/м²
Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште Ваш номер телефону

Наші об'єкти

Довіряйте досвіду. За десять років роботи Terizo збудовано більше тисячі дахів різної складності. Ви можете в цьому переконатися, подивившись каталог кращих об'єктів компанії, серед яких дахи з бітумною черепицею. Наш досвід - гарантія того, що Ваша покрівля буде побудована якісно та в строк.

Переглянути всі об'єкти

Вартість монтажу бітумної черепиці

Компанія Terizo завжди надає послуги за договором і бере на себе відповідальність за якість виконаних робіт, а також надає на них гарантію.

Переглянути повний перелік послуг і цін:

Прайс-лист. Pdf
відправляється

Відгуки клієнтів

Розрахунок нового кошторису або перевірка існуючого

На відміну від конкурентів, ми робимо максимально повні кошториси. Наш клієнт отримує повний перелік матеріалів, робіт, допоміжних механізмів та кріплення. Якщо в процесі будівництва не вносяться коригування до проекту, наш кошторис залишається незмінним. Враховуйте це при порівнянні. Якщо хочете зробити розрахунок Вашої покрівлі з бітумної черепиці або перевірити існуючий кошторис - зверніться до нас.

Введіть коректний телефон
відправляється

Замовте зворотній дзвінок, залишивши Ваш номер телефону

Приклад кошторису Terizo з монтажу бітумної черепиці

Кошторис.PDF
Кошторис.PDF

Наші переваги

Торгова та будівельна компанія в одній особі

Торгова та будівельна компанія в одній особі

Гармонійне поєднання в одній особі торгової та будівельної компанії дає можливість нашим клієнтам комфортно купувати матеріали для покрівлі не переживаючи про монтаж. Великий шоу-рум під відкритим небом дозволяє клієнтам побачити їх майбутню покрівлю вже сьогодні. А інтернет-магазин полегшує замовлення матеріалів віддалено.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

безкоштовний розрахунок
Максимально повний розрахунок кошторису

Максимально повний розрахунок кошторису

Наша компанія робить детальний розрахунок матеріалів і робіт для того, щоб не виникало непорозуміння з клієнтом у майбутньому. Враховуйте це під час порівняння нашіх пропозицій за пропозиціями конкурентів.

Як ми будуємо покрівлю

01.

Попередній розрахунок

Попередній розрахунок робіт з монтажу бітумної черепиці робимо на підставі креслень, наданих клієнтом, або нашого проекту. В попередньому розрахунку надаємо дані по всіх необхідних матеріалах, крім детального розрахунку пиломатеріалів та кріплення. Ці дані розраховуємо на основі коефіцієнтів. Після узгодження попереднього бюджету і підтвердження замовником подальшої роботи, переходимо до наступного етапу.

02.

Розрахунок під договір

Від попереднього етапу відрізняється тим, що в ньому вже є всі точні цифри. Враховано максимально можливі затрати по доставці, оренду обладнання та механізмів. Даний документ є основою для підписання договору підряду.

03.

Підписання договору

Цей етап підтверджує наміри замовника працювати з нами. Ми ознайомлюємо замовника з графіком робіт та поставок. Після отримання авансових платежів ми завозимо обладнання, покрівельників і починаємо роботу. Контроль виконання технічних вимог здійснює закріплений за об'єктом інженер-будівельник компанії.

04.

Підписання актів виконаних робіт

Якщо термін будівництва об'єкта перевищує 20 днів, ми розбиваємо здачу робіт та фінансування на декілька етапів. Етапність робіт ми погоджуємо з клієнтом під час підписання договору. По закінченню кожного етапу, інженер-будівельник здає замовнику роботи і підписує з ним Акт про виконані роботи. Фінансування будівництва відбувається згідно кожного акту за виконані роботи.

05.

Завершення об'єкта і його здача клієнту

По завершенню всіх робіт ми підписуємо з замовником фінальний Акт, після чого проводиться остаточний розрахунок по об'єкту. За договором підряду клієнту надається 5 років гарантії на виконані роботи. У разі бажання клієнта, після закінчення робіт ми можемо підписати договір на обслуговування покрівлі. Це дасть клієнту впевненість у тому, що покрівля прослужить довго. Покрівлю важливо не тільки правильно змонтувати, а й обслуговувати. По завершенню робіт ми завжди готові відгукнутися на будь-який вид зауважень і побажань в майбутньому. Ми впевнені, що якість і сервіс йдуть рука об руку в нашій роботі.

Залишилися технічні питання? Наш інженер готовий на них відповісти

Для отримання консультації залиште Ваш номер телефону
Введіть коректний телефон
відправляється
Коротченко Олександр

Інженер компанії Терізо

Наші контакти

Офіс у Київі

м. Київ,

Петропавлівська 14-Е, ТЦ "ДІАМАНТ"

Робочий час: Пн-Сб 8:30-18:30
на картi

Офіс в Одесі

м. Одеса,

Чорноморського Козацтва, 80, оф.1

Робочий час: Пн-Пт 9:00-18:00
на картi