IKO

IKO

Словаччина
Словаччина
Вже багато років незмінно одна з найсильніших сторін цього бренду - якість продукції. Iko один з небагатьох виробників, який контролює весь ланцюжок виробництва. Починаючи від виробництва скловолокна до фарбування базальтового грануляту. В результаті компанія почала навіть пропонувати споживачам єдину в своєму роді платинову гарантію, яка включає в себе компенсацію супутніх витрат по заміні бітумної черепиці в разі застосування гарантії. Це говорить про високу впевненості в якості власної продукції. Різноманіття пропозиції включає в себе понад шістдесят варіантів нарізки і кольорів. Одно-, двошаровий, ламінована та АПП-модифікована бітумна черепиця. Асортимент дійсно вражає.
показати усе
сховати

Офіційний дилер

Понад вісім років наша компанія є офіційним дилером IKO. Ми не тільки продаємо продукцію цієї торгової марки, але і монтуємо дану бітумну черепицю.

Що виготовляє компанія

Бітумна черепиця IKO

IKO - бренд, який завоював популярність в Україні завдяки відмінній якості, прекрасному асортименту і вкрай вдалої ціновій політиці. IKO зробив майже неможливе: потіснив позиції фінських брендів, які майже двадцять років вважалися непохитними. Давайте познайомимося з ним ближче.