Профнастил

Профнастил

Продаж від 211,85 грн/м2

Виберіть профнастил в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер для організації візиту в наш шоу-рум

Понад 70 вариантів кольорів і відтінків

Великий шоу-рум під відкритим небом

Найпопулярніший бренд профнастилу в Україні

Ціни та опис усього асортименту профнастилу

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, профнастил. Підібрати кольори водостічної системи та підшивки звісів. З'ясувати для себе гармонічне поєднання фасаду та покрівлі.

Максимально повний розрахунок

Максимально повний розрахунок

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок профнастилу з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі профнастилу

Якщо ви цікавитеся профнастилом, як покрівельним матеріалом для Вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису в будь-якому з брендів, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону, для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

Ми є офіціийними представниками наступних брендів

Застосування профнастила в приватному будівництві

Профнастил – це сучасний будівельний матеріал, який набув широкої популярності в нашій країні. З нього роблять паркани, криють дахи, майструють опалубку, використовують у несучих конструкціях, застосовують для стель та внутрішньої обробки.
Чим викликана така затребуваність цього матеріалу? Звичайно, це його доступність та легкість в установці. Профільований лист або металопрофіль отримують методом холодної прокатки, тобто сталеві листи товщиною від половини до півтора міліметра пропускають через спеціальні прокатні верстати. Внаслідок цього на листах утворюється гофра, тобто ребра жорсткості.
Сфери застосування профнастилу.
У сучасному промислово-цивільному будівництві широко відомий такий матеріал, як профнастил, що знайшов застосування у багатьох галузях. Дуже популярний він серед приватних забудовників. Побачити паркан чи покрівлю з профнастилу можна неодноразово у будь-якому заміському селищі. Багато підприємств користуються профільованим листом для монтажу різних огорож. Висока затребуваність пояснюється універсальними можливостями матеріалу та його відмінними експлуатаційними характеристиками.
Завдяки своїй жорсткості та антикорозійним властивостям оцинкований профільований лист з великим задоволенням використовується приватними забудовниками при облаштуванні покрівель та парканів.
Профнастил відмінно протистоїть атмосферним осадам, волозі, конденсату, успішно витримує снігові, вітрові, сейсмічні навантаження. Водночас цей високоякісний та довговічний матеріал має особливості, які обов'язково потрібно враховувати при монтажі покрівлі або паркану. Спочатку кріпиться перший лист, причому робити це потрібно послідовно, від краю до іншого. Потім перший лист накладається другий і кріпиться у районі замка. Подальше кріплення теж виконується послідовно: від замку до вільного краю другого листа.
Якщо перший листок закріпити у трьох точках: по краях та посередині, потім накласти другий листок, теж закріпивши його у трьох точках, з'являться проблеми. Після того, як будуть закручені всі шурупи, з'ясується, що в районі замку між листами утворився зазор.
Ще один аспект. При облаштуванні односхилих покрівель з малим ухилом (6-10 градусів) під час дощу та зимових відлиг можливе затікання води через поперечні стики у приміщення. Щоб цього уникнути, перехльостування листів на стиках при монтажі необхідно робити мінімум 250 мм. Не зайвим буде пройти стики герметиком силіконовим, забезпечивши надійну герметичність з'єднання.

про матеріал

На фото ви можете побачити приклади покрівель, покритих профнастилом

Cпоживчі характеристики

Товщина від 0,4 мм до 0,7 мм
Вид покриття цинк, поліестер, мат

Монтаж профнастилу

Для того, щоб клієнти не витрачали час і нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при купівлі профнастилу в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити монтаж металочерепиці фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще за будь-яку рекламу про компанію скаже кількість і якість об'єктів, яка нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і гарантія того, що Ви отримаєте надійну, теплу і якісну покрівлю. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтовано нашими фахівцями, перевірено технаглядом і передано замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Профнастил

Монтаж профнастилу

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону