Виберіть профнастил Будсервіс в нашому шоу-румі:

Виберіть профнастил Будсервіс в нашому шоу-румі:

Залиште свій номер для організації візиту в наш шоу-рум

Введіть коректний телефон
відправляється

Запланувати візит

Підтримуємо наявність металу на складі

Поставляємо профнастил Будсервіс по всій Україні

Великий шоу-рум просто неба

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, профнастил Будсервіс. Підібрати кольори водостічної системи та підшивки звісів. З'ясувати для себе гармонічне поєднання фасаду та покрівлі.

Максимально повний розрахунок кошторису Будсервіс

Максимально повний розрахунок кошторису Будсервіс

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок кошторису профнастил Будсервіс з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo з профнастилом Будсервіс, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі профнастилу Будсервіс

Якщо ви цікавитесь профнастилом Будсервіс, як покрівельним матеріалом для Вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з розрахунку кошторису, залиште ваш номер телефону

Профнастил Будсервіс

Продукція заводу-виробника БУДСЕРВІС це надійне та сучасне вирішення Ваших будівельних завдань.
В асортименті профнастилу Будсервіс:
Профнастил Т07- Цей лист з хвилястою, трапецеїдальною поверхнею. Він має трохи меншу жорсткість, ніж профілі БУДСЕРВІС із вищою хвилею Т18, Т57, які вже підходять для покрівельного покриття. Він може бути як просто оцинкованим, так і з покриттям полімером. Найчастіше використовується у будівництві у пофарбованому вигляді.
Основні галузі застосування у будівництві:
Тимчасова огорожа території периметра при будівництві багатоповерхових житлових будинків та інших великих об'єктів;
Зовнішні частини стін та стінові конструкції під час будівництва малогабаритних будівель (побутовки, житлові приміщення, кіоски тощо);
Паркани, що огороджують приватні домоволодіння;
Покриття стін, що надає декоративний ефект (застосовується забарвлений полімером лист з декорованою структурою під дерево, камінь);
Підшивка вильоту скатної покрівлі котеджів;
Як зовнішня (лицьова) сторона збірних сендвіч-панелей.
Профнастил Т14 - відомі своєю міцністю, надійністю та естетичною привабливістю.
Паркан або будь-яка інша конструкція, що захищає з даного матеріалу, забезпечує високий рівень безпеки, проста в обслуговуванні і здатна протистояти суворим умовам навколишнього середовища. Також слід зазначити, що паркан з даного матеріалу - це прекрасна альтернатива дерев'яному, тому що профнастил Т14 не схильний до гниття і горіння.
Профнастил Т18 виробляється на спеціалізованих протяжних верстатах з бухт оцинкованої сталі. У рулонах оцинкованої сталі як сировина використовується холоднокатана сталь, на яку шляхом гальванізації наноситься шар цинку, щоб зменшити або виключити можливість утворення іржі, після чого можливе полімерне фарбування в певній колірній гамі.
Висота хвилі і жорсткість, яку вона надає листам профнастилу Т18 від Будсервіс, дозволяє використовувати даний матеріал як для покрівлі, так і для різних типів огорож.
Профнастил Т40 - характеризується додатковими ребрами жорсткості, що посилює його міцність та експлуатацію. При покрівлі даху надає будівлі архітектурної виразності. Використовують як перегородки та обробку стін виробничих приміщень.
Профнастил Т57 – це якісні покрівельні листи з оцинкованого або фарбованого сталевого профілю. Цей вид може бути використаний для покрівлі. При необхідності існує можливість виготовлення листів із зворотним профілем для облицювання стін будівель. Т57 надзвичайно стійкі до атмосферних впливів, здатні витримувати сильний вітер, дощ, сніг та навіть вогонь, тому є привабливим варіантом як для покрівлі, так і для фасаду. Додатковим бонусом є те, що вони не схильні до впливу грибка, моху або плісняви ​​і стійкі до пошкоджень від шкідників.

про матеріал

Фото готових будинків з профнастилом Будсервіс

Споживчі характеристики

Монтаж профнастилу Будсервіс

Для того, щоб клієнти не витрачали час та нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при купівлі профнастилу Будсервіс в нашій компанії, відразу ж узгодити і замовити монтаж цього матеріалу фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще за будь-яку рекламу за компанію скаже кількість і якість об'єктів, яке нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і гарантія того, що ви отримаєте надійну, теплу і якісну покрівлю Будсервіс. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтовано нашими фахівцями, перевірено технаглядом і передано замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Отримати консультацію по монтажу профнастилу Будсервіс

Отримати консультацію по монтажу профнастилу Будсервіс

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону