Будинок біля озера

Про проект

Італія - прекрасна країна, сповнена пам'яток архітектури, уособлення стилю, смаку та "дольче віта". Абсолютна більшість споруд в Італії вкрита керамічною черепицею. В багатох випадках ця черепиця виготовленя не один десяток років, а інколи і сотню років тому.

Тем не менш, саме в Італії виробляється одна з найякісніших бітумних черепиць серед існуючих - бітумна черепиця Tegola. Величезною перевагою цього бренду є неймовірна кольорова гама. Воно і не дивно, враховуючи країну походження. Так на будинку в селищі Круглик на Київщині і з'явилась бітумна черепиця Tegola. Замовника вразили кольори і саме в колекції _______ він знайшов те, що довго шукав.

Роботи по влаштуванню покрівлі ми почали вже восени,тому взагалі не мали часу на розкачку. Бітумна черепиця має особливість - її не бажано монтувати за мінусової температури. Краще, щоб був стійкий плюс. Або хоча би мати приміщення, де її потрібно нагрівати і тільки після монтувати.

Але ми встигли до настання перших заморозків. Наші хлопці дуже швідко встановили стропільну систему, трохи більше двох тижнів. І це при площі більше чотірьохсот м2. Потім ми влашували основу з влагостійкого OSB. Обов'яково залишили шви між плитами для того, щоб OSB мала місця для руху. Доречі, інколи доводиться бачити, як деякі "покрівельники" заповнюють ці шви піною або замазують мастикою. Цього не можна робити - не дозволяйте їм. А краще найміть профессіоналів.

Після OSB ми вкрили основу підкладочним килимом та змонтували гонти бітумної черепиці. Вийшло дуже круто. Майже, як в Італії)

Залишилися питання?

Залиште заявку і менеджер проконсультує Вас по будь-якому питанню
Ваше ім'я
Ваш номер телефону *
Введіть коректний телефон
відправляється