Будівельні суміші

Фасадні штукатурки

Фасадні штукатурки

Суміші для приклеювання

Суміші для приклеювання

Фасадні фарби

Фасадні фарби

Сітки штукатурні

Сітки штукатурні

Монтажні піни

Монтажні піни

Для відповідності вимогам до сучасного будинку важливо забезпечити герметичність різних матеріалів і конструкцій. Це завдання частково виконується за допомогою монтажних пін, які заповнюють щілини та тріщини, забезпечуючи надійне ущільнення. Наші монтажні піни від перевірених виробників гарантують високу якість та ефективність. Вони не тільки сприяють енергозбереженню, але й забезпечують звуко- та теплоізоляцію, що робить їх незамінними в процесі будівництва та ремонту.

Мурувальні та кладочні розчини

Мурувальні та кладочні розчини

Розчини для мощення

Розчини для мощення

Клеї для плитки

Клеї для плитки

Ремонтні суміші

Ремонтні суміші

Ремонтні суміші – це спеціальні склади, які використовуються для відновлення та ремонту бетонних та інших основ. Вони складаються з цементу, піску, води та різних добавок, які забезпечують їх високу міцність та якість. Ремонтні суміші можуть бути різних типів – для поверхонь з невеликими дефектами та тріщинами, для серйозних пошкоджень та для використання в умовах високої вологості. Крім того, вони можуть бути звичайними та модифікованими, які містять додаткові полімерні добавки для забезпечення більшої міцності та еластичності. Ремонтні суміші мають дуже високу міцність та довговічність. Вони можуть витримувати значні механічні навантаження, температурні коливання та інші агресивні фактори. Тому вони є ідеальним вибором для відновлення та ремонту будь-яких бетонних та інших основ.

Зміцнювачі бетону

Зміцнювачі бетону

Зміцнювач бетону – це спеціальний склад, призначений для підвищення характеристик міцності бетонної поверхні. Ці склади проникають глибоко в пори бетону, заповнюючи їх та утворюючи міцну та щільну структуру. В результаті використання зміцнювачів поверхня бетону стає більш зносостійкою, стійкою до дії хімічних речовин та зовнішніх факторів.

Затирки для швів

Затирки для швів

Затирки для швів використовуються для заповнення та герметизації швів між плитками або іншими матеріалами, а також для підвищення довговічності та естетики поверхонь. Вони бувають різних типів, залежно від їх призначення та характеристик: - цементні; - епоксидні; - акрилові; - силіконові; - гіпсові. Затирка для плитки надає керамічному покриттю закінченого вигляду та естетичності, дає змогу приховати дрібні дефекти, отримані під час укладання, захищає міжплитковий простір від вологи, грибків і цвілі. В основі найпоширеніших затирок використовуються якісні цементні суміші. Щоб маса була однорідною і легко розподілялася по поверхні, до її складу додають різні наповнювачі та пігменти.

Хімічні анкери та клеї

Хімічні анкери та клеї

Хімічний анкер - це двокомпонентна швидкотвердіюча тиксотропна суміш, яка вважається одним з найміцніших і найпопулярніших матеріалів для фіксації кріпильних елементів. Хімічний анкер має і кілька інших назв (рідкий дюбель, інжекційна маса, що вклеює анкер та ін.). Є оптимальним варіантом у тих випадках, коли необхідно надійно зафіксувати різні конструкції в пухких будівельних матеріалах – газобетоні, порожнистій і пористій цеглі, пінобетоні та ін. Рідка клейова маса, що використовується при монтажі такого анкера, проникає в усі пори газобетону та пінобетону, внутрішні порожнини пустотілої цегли, а коли полімеризується, формує надійне з'єднання металевого болта (метричного стрижня, арматури) з матеріалом. Анкеру хімічного типу практично немає альтернативи, якщо необхідно забезпечити надійне кріплення габаритних та важких предметів на будівельних конструкціях із порожнистих матеріалів.

Структурне склеювання та підсилення конструкцій

Структурне склеювання та підсилення конструкцій

Структурне склеювання та підсилення конструкцій є важливими аспектами в будівництві та інженерії, особливо коли йдеться про модернізацію старих або пошкоджених конструкцій. Структурне склеювання на будівельному ринку включає в себе рішення по з'єднанню різних матеріалів. Структурне склеювання - це склеювання таких величезних будівельних елементів, як сегменти мостів. А структурне підсилення - це підсилення бетонних споруд і конструкцій за допомогою армованих полімерів. Обидва методи — структурне склеювання та підсилення конструкцій — широко використовуються у будівництві, ремонті та реконструкції. Вони допомагають зберегти ресурсозатратність та підвищити безпеку конструкцій.