Бренди

Одним з найцікавіших варіантів гідро- та пароізоляції з точки зору ціни та якості є суббренд чеської Juta – мембрани Aerotop.
Детальніше

Україна
Україна
Детальніше
Український виробник будівельних стрічок різного призначення, десятирічний досвід виробництва якісних стрічок.
Детальніше
Гідроізоляція грає найважливішу роль в сучасному будівництві. Польський виробник AlphaDam зосередив свою діяльність саме в цьому питанні. Компанія відразу взяла на озброєння політику експорту і не прогадала. На сьогоднішній день AlphaDam більшу частину виробленої продукції експортує. І в основному на ринки Європи. Тепер і в Україні є можливість попрацювати з цими матеріалами.
Детальніше
«Altavilla» спеціалізується на виготовленні сходів для горища з бука і сосни, з утепленою кришкою люка і з люком під фарбування.
Детальніше
Бренд Asko на українському ринку з'явився в 2010 році та доволі швидко знайшов свою споживчу нішу. Перш за все за рахунок якості. На сьогоднішній день використання софіту Asko - це один з найшвидших та естетично привабливих способів підшивки карнизного звісу.
Детальніше

Німеччина
Німеччина
Детальніше
Лідер українського ринку
Детальніше
Шведи, як відомо, люблять простоту. Це проявляється і в виробництві покрівельних матеріалів. Так як в Скандинавії кар'єрів з глиною небагато, в якості основного покрівельного матеріалу вони обрали цементно-піщану черепицю. Її виробництво досить просте. Бренд Benders в Україні не так давно, та його черепиця вже прикрашає не один десяток дахів. Відмінний варіант для покупця.
Детальніше
Будівельна група Braas Monier - провідний світовий постачальник будівельних матеріалів для скатних дахів, який здійснює свою діяльність в 40 країнах світу. Грунтуючись на багаторічному досвіді, компанія пропонує своїм клієнтам широкий асортимент покрівельних, димохідних, вентиляційних та енергетичних систем для житлових будинків.
Детальніше
На сьогоднішній день вже багато років поспіль BRYZA займає лідируючі позиції на ринках України та Європи в своєму сегменті завдяки відмінному співвідношенню ціна-якість і широкому асортименту.
Детальніше
Бренд Corotop не так давно відомий на українському ринку. Відмінною рисою цього виробника стало те, що він один з небагатьох, хто самостійно виробляє стеклохолст для своїх мембран. Це надає можливість контролювати всі етапи виробництва і гарантувати споживачеві максимум надійності.
Детальніше

Німеччина
Німеччина
Детальніше
Ринок будівельних і покрівельних матеріалів стрімко змінюється. Сьогодні покупцям потрібні компетентні партнери з великим асортиментом продукції та високим рівнем сервісу. Розуміючи необхідність відповідати вимогам ринку, в останні десятиліття компанія німецька компанія CREATON постійно впроваджує інновації як у виробництві керамічної черепиці так і в супутньому продажу сервісі.
Детальніше

Іспанія
Іспанія
Детальніше
Іспанський виробник гідроізоляційних мембран Danopol компанія DANOSA є однією з найбільших у цій галузі. Дефіцит в Україні на ПВХ та ТПО-мембрани спонукав багатьох європейських виробників звернути увагу на український будівельний ринок. DANOSA один із таких.
Детальніше

Німеччина
Німеччина
Детальніше
Dörken - німецький експерт в області гідро-, паро-, вітроізоляції. Плівки, мембрани та інші комплектуючі цього виробника - еталон якості та функціональності. Якщо ви серйозно ставитесь до питань захисту вашого будинку від вологи та конденсату, Dörken - це саме те, що вам необхідно.
Детальніше

Україна
Україна
Детальніше
Системи безпеки покрівлі та паркани від українського виробника
Детальніше
Мансардні вікна і горищні сходи Fakro - чудовий варіант для створення житлового простору в підпокрівельному приміщенні. Асортимент цього виробника включає в себе мансардні вікна, горищні сходи, вікна - балкони. Різноманітність варіантів і комбінацій дозволяє підібрати продукцію практично для будь-якого приміщення і під будь-яке завдання.
Детальніше
Завантажити ще