Бренди

Гідроізоляція грає найважливішу роль в сучасному будівництві. Польський виробник AlphaDam зосередив свою діяльність саме в цьому питанні. Компанія відразу взяла на озброєння політику експорту і не прогадала. На сьогоднішній день AlphaDam більшу частину виробленої продукції експортує. І в основному на ринки Європи. Тепер і в Україні є можливість попрацювати з цими матеріалами.
Детальніше
Бренд Asko на українському ринку з'явився в 2010 році та доволі швидко знайшов свою споживчу нішу. Перш за все за рахунок якості. На сьогоднішній день використання софіту Asko - це один з найшвидших та естетично привабливих способів підшивки карнизного звісу.
Детальніше
Шведи, як відомо, люблять простоту. Це проявляється і в виробництві покрівельних матеріалів. Так як в Скандинавії кар'єрів з глиною небагато, в якості основного покрівельного матеріалу вони обрали цементно-піщану черепицю. Її виробництво досить просте. Бренд Benders в Україні не так давно, та його черепиця вже прикрашає не один десяток дахів. Відмінний варіант для покупця.
Детальніше

Німеччина
Німеччина
Детальніше
Braas давно відомий українським покупцям. Він одним з перших з'явився у нас в країні. Бренд пропонує два види черепиці - керамічну і цементно-піщану. Черепиця Braas завжди була синонімом німецької якості та традицій німецької покрівельної школи.
Детальніше
Будівельна група Braas Monier - провідний світовий постачальник будівельних матеріалів для скатних дахів, який здійснює свою діяльність в 40 країнах світу. Грунтуючись на багаторічному досвіді, компанія пропонує своїм клієнтам широкий асортимент покрівельних, димохідних, вентиляційних та енергетичних систем для житлових будинків.
Детальніше

Німеччина
Німеччина
Детальніше
Ринок будівельних і покрівельних матеріалів стрімко змінюється. Сьогодні покупцям потрібні компетентні партнери з великим асортиментом продукції та високим рівнем сервісу. Розуміючи необхідність відповідати вимогам ринку, в останні десятиліття компанія німецька компанія CREATON постійно впроваджує інновації як у виробництві керамічної черепиці так і в супутньому продажу сервісі.
Детальніше

Іспанія
Іспанія
Детальніше
Іспанський виробник гідроізоляційних мембран Danopol компанія DANOSA є однією з найбільших у цій галузі. Дефіцит в Україні на ПВХ та ТПО-мембрани спонукав багатьох європейських виробників звернути увагу на український будівельний ринок. DANOSA один із таких.
Детальніше

Німеччина
Німеччина
Детальніше
Dörken - німецький експерт в області гідро-, паро-, вітроізоляції. Плівки, мембрани та інші комплектуючі цього виробника - еталон якості та функціональності. Якщо ви серйозно ставитесь до питань захисту вашого будинку від вологи та конденсату, Dörken - це саме те, що вам необхідно.
Детальніше
Мансардні вікна і горищні сходи Fakro - чудовий варіант для створення житлового простору в підпокрівельному приміщенні. Асортимент цього виробника включає в себе мансардні вікна, горищні сходи, вікна - балкони. Різноманітність варіантів і комбінацій дозволяє підібрати продукцію практично для будь-якого приміщення і під будь-яке завдання.
Детальніше
Італійська компанія Flag S.p.A., що входить в Soprema Group, є одним з найвідоміших і авторитетних виробників ТПО- і ПВХ мембран в Європі. Незважаючи на те, що в Україні цей бренд не так давно, на швидкозростаючому ринку плоских дахів він посів провідні позиції завдяки гнучкій ціновій політиці і безкомпромісній якості.
Детальніше

Бельгія
Бельгія
Детальніше
Засновник цілого виду покрівельного покриття, компанія AHI Roofing, понад 60 років виробляє композитну черепицю Gerard. Матеріал, з самого початку задуманий для потреб місцевого ринку, дуже швидко знайшов своїх шанувальників у всьому світі. У Європі було збудовано завод, з якого черепиця і прибуває в Україну.
Детальніше

Словаччина
Словаччина
Детальніше
Бітумна черепиця IKO на українському ринку з'явилась близько десяти років тому, хоча історія цього бренду почалася в п'ятдесятих роках минулого сторіччя. Сьогодні Iko Sales International - це потужна корпорація з двадцяти заводів. Справжній експерт в покрівельних матеріалах.
Детальніше
Керамічна черепиця Jacobi/Walther входить в трійку найбільш авторитетних брендів на німецькому ринку. Німецькі норми якості для керамічної черепиці перевищують загальноєвропейські. Завдяки цьому продукція з Німеччини завжди на рівні. У випадку з Jacobi/Walther запас міцності та якості ще вище, оскільки це сімейне підприємство, що поважає традиції, а не конвейєр великого концерну.
Детальніше
Чеські плівки Juta в Україні користуються стабільним попитом вже багато років. Перш за все завдяки стабільній якості та розумній ціновій політиці. Асортимент цього виробника дуже великий. При цьому є варіанти для різного бюджету і різної складності завдань. Заявлені в каталогах технічні характеристики підтверджуються багаторічним досвідом використання цих плівок і мембран на дахах.
Детальніше

Фінляндія
Фінляндія
Детальніше
Фінська черепиця Katepal - відома назва в Україні. Безліч будівельників і виконробів називають будь-яку бітумну черепицю "катепал". Але, звичайно ж, до авторитету і якості цього матеріалу дотягують не всі. Авторитет і репутацію, як кажуть, треба заслужити. І Katepal з цим завданням справляється на відмінно.
Детальніше
Завантажити ще