Бренди

Одним з найцікавіших варіантів гідро- та пароізоляції з точки зору ціни та якості є суббренд чеської Juta – мембрани Aerotop.
Детальніше
Гідроізоляція грає найважливішу роль в сучасному будівництві. Польський виробник AlphaDam зосередив свою діяльність саме в цьому питанні. Компанія відразу взяла на озброєння політику експорту і не прогадала. На сьогоднішній день AlphaDam більшу частину виробленої продукції експортує. І в основному на ринки Європи. Тепер і в Україні є можливість попрацювати з цими матеріалами.
Детальніше
Бренд Asko на українському ринку з'явився в 2010 році та доволі швидко знайшов свою споживчу нішу. Перш за все за рахунок якості. На сьогоднішній день використання софіту Asko - це один з найшвидших та естетично привабливих способів підшивки карнизного звісу.
Детальніше
Шведи, як відомо, люблять простоту. Це проявляється і в виробництві покрівельних матеріалів. Так як в Скандинавії кар'єрів з глиною небагато, в якості основного покрівельного матеріалу вони обрали цементно-піщану черепицю. Її виробництво досить просте. Бренд Benders в Україні не так давно, та його черепиця вже прикрашає не один десяток дахів. Відмінний варіант для покупця.
Детальніше
Будівельна група Braas Monier - провідний світовий постачальник будівельних матеріалів для скатних дахів, який здійснює свою діяльність в 40 країнах світу. Грунтуючись на багаторічному досвіді, компанія пропонує своїм клієнтам широкий асортимент покрівельних, димохідних, вентиляційних та енергетичних систем для житлових будинків.
Детальніше

Німеччина
Німеччина
Детальніше
Ринок будівельних і покрівельних матеріалів стрімко змінюється. Сьогодні покупцям потрібні компетентні партнери з великим асортиментом продукції та високим рівнем сервісу. Розуміючи необхідність відповідати вимогам ринку, в останні десятиліття компанія німецька компанія CREATON постійно впроваджує інновації як у виробництві керамічної черепиці так і в супутньому продажу сервісі.
Детальніше

Німеччина
Німеччина
Детальніше
Dörken - німецький експерт в області гідро-, паро-, вітроізоляції. Плівки, мембрани та інші комплектуючі цього виробника - еталон якості та функціональності. Якщо ви серйозно ставитесь до питань захисту вашого будинку від вологи та конденсату, Dörken - це саме те, що вам необхідно.
Детальніше
Мансардні вікна і горищні сходи Fakro - чудовий варіант для створення житлового простору в підпокрівельному приміщенні. Асортимент цього виробника включає в себе мансардні вікна, горищні сходи, вікна - балкони. Різноманітність варіантів і комбінацій дозволяє підібрати продукцію практично для будь-якого приміщення і під будь-яке завдання.
Детальніше
Італійська компанія Flag S.p.A., що входить в Soprema Group, є одним з найвідоміших і авторитетних виробників ТПО- і ПВХ мембран в Європі. Незважаючи на те, що в Україні цей бренд не так давно, на швидкозростаючому ринку плоских дахів він посів провідні позиції завдяки гнучкій ціновій політиці і безкомпромісній якості.
Детальніше

Нова Зеландія
Нова Зеландія
Детальніше
Засновник цілого виду покрівельного покриття, компанія AHI Roofing, понад 60 років виробляє композитну черепицю Gerard. Матеріал, з самого початку задуманий для потреб місцевого ринку, дуже швидко знайшов своїх шанувальників у всьому світі. У Європі було збудовано завод, з якого черепиця і прибуває в Україну.
Детальніше

Словаччина
Словаччина
Детальніше
Бітумна черепиця IKO на українському ринку з'явилась близько десяти років тому, хоча історія цього бренду почалася в п'ятдесятих роках минулого сторіччя. Сьогодні Iko Sales International - це потужна корпорація з двадцяти заводів. Справжній експерт в покрівельних матеріалах.
Детальніше
Чеські плівки Juta в Україні користуються стабільним попитом вже багато років. Перш за все завдяки стабільній якості та розумній ціновій політиці. Асортимент цього виробника дуже великий. При цьому є варіанти для різного бюджету і різної складності завдань. Заявлені в каталогах технічні характеристики підтверджуються багаторічним досвідом використання цих плівок і мембран на дахах.
Детальніше

Фінляндія
Фінляндія
Детальніше
Фінська черепиця Katepal - відома назва в Україні. Безліч будівельників і виконробів називають будь-яку бітумну черепицю "катепал". Але, звичайно ж, до авторитету і якості цього матеріалу дотягують не всі. Авторитет і репутацію, як кажуть, треба заслужити. І Katepal з цим завданням справляється на відмінно.
Детальніше
Вентиляція приміщень, покрівлі та підпокрівельного простору - найважливіші елементи в сучасному будівництві. Тим, хто ігнорує ці питання, рано чи пізно доведеться зіштовхнутися з дуже неприємними наслідками - грибком, конденсуванням вологи, ремонтом оздоблення. Польська компанія Krono-Plast пропонує виключити ці проблеми за допомогою асортименту своєї продукції.
Детальніше

Німеччина
Німеччина
Детальніше
Німецька керамічна черепиця Nelskamp прекрасно демонструє можливості, яких набуває глина в професійних руках. Такого розмаїття покриттів, форм і кольорів треба ще пошукати. Все це зроблено зі знаменитим Deutsche Qualitäten.
Детальніше
Завантажити ще