Бренди

Гідро-, паро-, вітроізоляція

Одним з найцікавіших варіантів гідро- та пароізоляції з точки зору ціни та якості є суббренд чеської Juta – мембрани Aerotop.
Детальніше
Бренд Corotop не так давно відомий на українському ринку. Відмінною рисою цього виробника стало те, що він один з небагатьох, хто самостійно виробляє стеклохолст для своїх мембран. Це надає можливість контролювати всі етапи виробництва і гарантувати споживачеві максимум надійності.
Детальніше

Німеччина
Німеччина
Детальніше
Dörken - німецький експерт в області гідро-, паро-, вітроізоляції. Плівки, мембрани та інші комплектуючі цього виробника - еталон якості та функціональності. Якщо ви серйозно ставитесь до питань захисту вашого будинку від вологи та конденсату, Dörken - це саме те, що вам необхідно.
Детальніше
Чеські плівки Juta в Україні користуються стабільним попитом вже багато років. Перш за все завдяки стабільній якості та розумній ціновій політиці. Асортимент цього виробника дуже великий. При цьому є варіанти для різного бюджету і різної складності завдань. Заявлені в каталогах технічні характеристики підтверджуються багаторічним досвідом використання цих плівок і мембран на дахах, в сильськогосподарському виробництві, ландшафтному дизайні.
Детальніше

Україна
Україна
Детальніше
Хто б що не казав, а українське виробництво стабільно конкурує із закордонними аналогами. Навіть у такому непростому питанні, як покрівельна гідро-, паро-, вітроізоляція. Ось вам приклад. Мембарни та плівки з Дніпра від компанії ROOFER.
Детальніше
Компанія "Foliarex Sp. z o.o." - польський виробник плівок для різних галузей, має 30-річний досвід виробництва упаковочної, будівельної та садової плівки. Три виробничі підприємства "Foliarex", розташовані у містах Дрожджиче, Стеншево та Слубіце, мають загальну виробничу потужність близько декількох десятків тисяч тонн перероблюваного поліетилену на рік.
Детальніше